PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Durt kışlık eldiven kullanan var mı ?

atheras
16 Aralık 2016, 19:12
http://www.durt.com.tr/dURT-EXTOR-HI-TECH-KISLIK-ELDIVEN,PR-145.html

Şu eldiveni kullanan var mı yağmurda çamurda kullanmıycam sadece 5-6 derecelik havalarda falan aşırı soğukta ve yağmurda kullanılmayacak elimi soğutmasın yeter sıcak tutmasına da gerek yok :D

MrMud
16 Aralık 2016, 19:18
Hocam bi arkadaşın motoru emaneten aldığımda benimkiler yanımda olmadığı için arkadaştan almıştım, hayatım boyunca unutamam bu modelmiydi hatırlamıyorum onu söyleyeyim ama Durt markaydı ve ortalama 80km hızla 10 dakika gittikten sonra parmak uclarimin zonkladigini, elimin acısının yüzüme vurduğunu bilirim.
Adamların ürününe bk atmak gibi olmasın sen yine araştır ama, iyi araştır.

atheras
16 Aralık 2016, 19:21
Hocam bi arkadaşın motoru emaneten aldığımda benimkiler yanımda olmadığı için arkadaştan almıştım, hayatım boyunca unutamam bu modelmiydi hatırlamıyorum onu söyleyeyim ama Durt markaydı ve ortalama 80km hızla 10 dakika gittikten sonra parmak uclarimin zonkladigini, elimin acısının yüzüme vurduğunu bilirim.
Adamların ürününe bk atmak gibi olmasın sen yine araştır ama, iyi araştır.

Ya şimdi yazlık bi eldiven kullanıyorum da bu havalarda elimi hissetmiyorum en azından ondan iyidir diye düşünüyorum fazla para vermekte istemiyorum çünkü 1-2 hafta kullanacağım sonra kardır yağmurdur başlar sürmem zaten. İdare edecek birşeyler istiyorum

neobirzenci
16 Aralık 2016, 20:30
Kardeş bendede var durt kışlık eldiven mümkünse alma. Normal eldiven giyip üstüne kışlık eldiveni giyorum 50 km de ellerimi hissetmedim dayanılmıcak kadar usuduler daha kalın bişeyler al

MrMud
16 Aralık 2016, 20:35
Ya şimdi yazlık bi eldiven kullanıyorum da bu havalarda elimi hissetmiyorum en azından ondan iyidir diye düşünüyorum fazla para vermekte istemiyorum çünkü 1-2 hafta kullanacağım sonra kardır yağmurdur başlar sürmem zaten. İdare edecek birşeyler istiyorum

Nerde yaşadığında önemli Hocam, ben istanbuldayım mesela bu akşam yağmur kar karışık 40km yok durmadan katettim fena bi hava vardı So guk yağmur kar çamur, ama 40km sonunda Ellerim eldivenin içinde sıcaktan terlemişti desem abartı olmaz,
Fakat motosiklet eldiveni değil, bershka dan almıştım 40 liraya Soğuk iklim eldiveni ici polar dışı deri..
Hakimiyete engelide olmadığı için kütür kütür valla :)

F54
16 Aralık 2016, 20:36
Motorcycle Gloves Winter Warm Waterproof Windproof Protective Gloves 100% Waterproof Guantes Moto Luvas Alpine Motocross Stars

https://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Gloves-Winter-Warm-Waterproof-Windproof-Protective-Gloves-100-Waterproof-Guantes-Luvas/32525216697.html (http://s.click.aliexpress.com/e/BYNbEea)

bunu kullanıyorum 30 km -5 derece sıfır üşüme

nazar48
16 Aralık 2016, 20:37
Durt mu????

Uzak dur.

Aldığım eldivenler yaklaşık 2bin km lik bir kullanım sonucu eldivenlikten çıktı.

Heryerinden dikişleri attı.

Çorap yamar gibi eldiven tamir ediyorum :((

atheras
16 Aralık 2016, 20:47
Durtun dandik olduğunu baya duymuştum fakat ben öyle 2000km falan kullanmıycam günde 50km yaparsam yaparım şehir içinde hız falan da yapmam zaten yapacğım hız en falza 100 olur içine de iç eldiven giyerim bi tane ince ipek eldivenim var kurtarır gibi günü ya. Durt winter pro eldiven aldım 129tlydi indirim kuponuyla 99a aldım

ernaltnts
16 Aralık 2016, 21:19
Geçen sene fuardan 75 Tl ye almıştım. Arkadaşların da dediği gibi senesini dolduramadan çöpü boyladı. Çok fazla sıcak tuttuğunu söyleyemem tutmasını da beklemiyorum çünkü hemen hemen her motosiklet eldiven sıcaklık 7-8 derecenin altına düşünce 15 dakikalık kullanımdan sonra ellerimi üşütmeye başlıyor. Ancak benim bu eldivenle alakalı asıl sorunum eldivenin içindeki astarın sabit olmaması giyerken ve çıkarırken beni baya zorlamasıydı her seferinde parmakları yerine oturtacağım diye debeleniyordum. Daha sonra dikişleri de patlayınca maalesef çöp oldu.

j700
16 Aralık 2016, 21:48
Ben motosiklet alacağımda bu eldiven hakkında bir şey sormak istiyorum eldiven soğuktan korunmak içinmi takılıyor yoksa düşmelerde elimizimi koruyor eğer sadece soğuktan koruyorsa benim almama gerek yok heralde alanyada yaşıyorum hava kışın bile 10 derecenin altına inmez zaten

gungenir
16 Aralık 2016, 22:09
Ben motosiklet alacağımda bu eldiven hakkında bir şey sormak istiyorum eldiven soğuktan korunmak içinmi takılıyor yoksa düşmelerde elimizimi koruyor eğer sadece soğuktan koruyorsa benim almama gerek yok heralde alanyada yaşıyorum hava kışın bile 10 derecenin altına inmez zaten

Soğuktan koruması artısı oluyor. Yoksa pazarda satılan 15 liralık içi pamuklu eldivenler bile fıstık gibi sıcacık tutar.
Önemli olan sağlamlık ve elin kavrama kabiliyetini düşürmemesi.

atheras
16 Aralık 2016, 22:20
http://urun.n11.com/eldiven/kislik-motosiklet-eldivenidurt-winter-pro-P78656213

Vallahi şunu aldım 99Tl'ye umarım iş görür. Avuç içinde koruması falan var diğer modelden ekstra olarak

berkcigdem
16 Aralık 2016, 22:58
http://www.motomaxonlineshop.com/dane-sundby-gore-tex-x-trafit-eldiven-pmu1460

paraya kıyacaksın bunu alacaksın evde 3 takım bundan var. ben eldiven konusunda biraz huysuzumdur hissiyat benim için önemlidir. kışlık eldivenlerde çok kalın ve pufidik olduğundan ben kullanamam. Buda kışlıktık hissiyat çok iyidir ve soğuk - yağmur rüzgar vs işlemez. Soğuktan koruyacak diye çok kişi en önemli şeyi yani " koruma " görevini umursamaz korumalarıda çok iyidir.

Zor gelen bir üründür ve bedenleri çok çabuk biter. Geçen sene 3 takım aldım :) yedekliler yani en az 6 sene kışlık eldivene ihtiyacım yok...

yqeren
21 Aralık 2016, 00:57
Nerde yaşadığında önemli Hocam, ben istanbuldayım mesela bu akşam yağmur kar karışık 40km yok durmadan katettim fena bi hava vardı So guk yağmur kar çamur, ama 40km sonunda Ellerim eldivenin içinde sıcaktan terlemişti desem abartı olmaz,
Fakat motosiklet eldiveni değil, bershka dan almıştım 40 liraya Soğuk iklim eldiveni ici polar dışı deri..
Hakimiyete engelide olmadığı için kütür kütür valla :)

eldiven şişkin duruyormu ?

korkmaz124
08 Ekim 2018, 19:41
link boş acaba eldivenin marka model oğrenebilirmiyim

Angrypower
08 Ekim 2018, 19:55
Scoyco MC17b öneririm. Kullandım, test ettim. Hem kazada işe yarıyor hem de su geçirmiyor. Fakat çabuk kurumuyor, kurutmak için ısıtıcının üstüne falan koyman gerek.

korkmaz124
08 Ekim 2018, 20:35
kardeşim sabahları gazete dağıtıyorumda bu durum için eldiven bakıyorum kurye motorlarında olan elcik yerleri deri ile kapalı ekstra olarak eldiven alcam bu dediğin eldiven ile gazeteleri rahatlıkla ayırt edebilirmiyim ve kışın işimi görürmü?

Angrypower
08 Ekim 2018, 20:38
Maalesef dediğim eldiven motor kullanırken ellerini soğuktan ve darbelerden korumak için.

korkmaz124
08 Ekim 2018, 20:49
benm için ele oturması yeterli yani gazeteleri ayırmak için ele oturması yeterli zaten bu eldiveni motorda kullanıcam