PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2017 Motosiklet Fuarı Motobike Istanbul Biletleri Satışa Çıktı

YouSuffer
15 Aralık 2016, 19:52
Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 23-26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Biletix online bilet satış sitesinden satılmaya başlanan Motobike İstanbul Davetiyelerinin fiyatları aşağıdaki gibi belirlenmiş durumda.

23 Şub 2017 Perşembe
Tam 15TL
Öğrenci 7,5TL
Kadın İndirimi 7.5TL

24 Şub 2017 Cuma
Tam 20TL
Öğrenci 10TL
Kadın İndirimi 10TL

Hafta Sonu
Tam 30TL
Öğrenci ve kadın indirimi yok

25 Şub 2017 Perşembe / 26 Şub 2017 Cuma

Kombine
Tam 50TL
Öğrenci ve kadın indirimi yok

23 Şub 2017 Perşembe / 26 Şub 2017 Pazar

- Erken dönem sınırlı sayıda avantajlı bilet fiyatlarıdır.
- Aralık Ayı İndirimli Bilet Fiyatlardır.

Motobike Istanbul 2017 fuarı;
. 23.02.2017 tarihinde 14:00 – 20:00 saatleri arasında,
. 24.02.2017 tarihinde 10:00 – 20:00 saatleri arasında,
. 25.02.2017 tarihinde 10:00 – 20:00 saatleri arasında,
. 26.02.2017 tarihinde 10:00 – 18:00 saatleri arasında açıktır.

Şubat 2016'da toplam 255 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 116,148 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı.

Motobike Istanbul bu yıl motosiklet ve bisiklet dünyasının yakından takip ettiği büyük isimleri ağırladı. Motosiklet ve bisiklet tutkunlarının yakından tanıdığı isimlerin muhteşem şovlarıyla fuara gelenler adeta büyülendi.

Biletix Motobike İstanbul Satış Adresi Linki (http://www.biletix.com/etkinlik/UMOT9/ISTANBUL/tr)

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 9. buluşmasına hazırlanıyor.

Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının yer alacağı fuarda en yeni modelleri görme şansını yakalayın ve sezonunun açılışına tanıklık edin.

Fuar bu yıl ilk kez düzenlenen “Motobike Academy” ile festival havasında bir organizasyona dönüşüyor. Sizlerin katılımı ile gerçekleşecek etkinlik, seminer ve atolye çalışmalarını kaçırmayın.

Motobike Istanbul biletinizi erken satın alın, avantajlı fiyatlardan yararlanın. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansını yakalayın. Üstelik bu sene biletler Perşembe-Cuma günleri öğrenci ve kadınlara %50 indirimli!

Motobike Istanbul: Bir fuardan daha fazlası!

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturan fuarda sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, fuar süresince çeşitli seminer ve atölyeler yer alıyor.
Bu sene ilk kez Fashion Talk, Travel Talk, Tech Talk ve atölye programlarının yer alması ile “Motobike Academy” öne çıkıyor. Motosikleti ve bisikleti bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz, stil sahibi motosiklet ve bisiklet tutkunları ile Fashion Talk’ta buluşun.

Motosiklet ve bisiklet ile seyahat eden uzun yol gezginlerinin hikayelerini dinlemek ve rota önerileri almak için Travel Talk tam olmanız gereken yer.

Custom motosiklet ve custom bisiklet hakkında merak edilenler Tech Talk’ta! Kişiye özel motosiklet ve bisiklet yapımı, malzeme seçimi, tasarımı ve uygulanması sürecinde, yol gösterebilecek uzmanlar ile Tech Talk’ta bir araya gelin.

Motobike Academy’de doğru ve güvenli motosiklet kullanımı için gerekli olan teorik ve pratik bilgilerden oluşan eğitimlere de ayrıca yer verilecek.

Birbirinden değerli hediyeler bu sene de sahiplerini bulacak!

Her sene birbirinden değerli sürpriz hediyelerin verildiği fuarda bu sene de gelenek bozulmadı. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma fırsatını yakalayacaksınız.

Tvs01
15 Aralık 2016, 23:54
Fuar günü karaborsacılar fuar bahçesinde 5 tl ye satıyor :)

Süleymantnz
15 Aralık 2016, 23:56
neden hafta sonuna alamıyoruz

Remzidemir41
15 Aralık 2016, 23:57
Ücretsiz nereden temin edebiliriz ? Kocaeli yada İstanbul ? Ayrıca bu fuar'da ekipman satılyor değil mi ? Onun için para biriktiriyorum çünkü ... Tecrübeli biri bana fuar hakkında özelden mesaj atıp anlatabilir mi ?

TIGERSHARK
16 Aralık 2016, 00:10
genç ve ilk defa gidecek arkadaşlara tavsiyem
1- aklı olan fuara hafta içi kapı açılır açılmaz gider
2- motosiklet dergileri fuar biletleri dağıtır
3- hiç biletiniz yok ise kapıda dilenebilirsiniz ama fiyat ucuz buna değmez

AhmetCan1903
16 Aralık 2016, 00:28
4-hafta içi geç gitmeyede kalkmayin geçen sene cuma sabah kapı açılır açılmaz gitmiştim istediğim motora bindim cuma vakti oldu bir çıktım mescidden adım atıcak yer yok
5-kasklarda baya indirim oluyo geçen sene nolanlar baya ucuzlamisti
6-motosikleti aldığınız bayilere davetiler geliyo oralardan temin edebilirsiniz :) geçen sene ducatiden gelmişti bana

berkcigdem
16 Aralık 2016, 01:26
aklı olan fuara gitmez...

aklı olan fuar biletine bu saçma parayı vermez... bence 30 tl ciddi pahalı çünkü gerçekten bizdeki fuar rezillik boyutunda oluyor...

hadi illa gidicem dedin davetiyeni al ve hafta içi git

Dalekfodder
16 Aralık 2016, 01:32
Kadına niye daha ucuzki.......

Hani nerde o eşitlikçiler az maaş alıyoz diye sızlananlar

berkcigdem
16 Aralık 2016, 01:33
Kadına niye daha ucuzki.......

Hani nerde o eşitlikçiler az maaş alıyoz diye sızlananlar

yine iyi bileti ucuz yapmışlar , sadece kadın diye altına motor veren mal firmalar mevcut bu ülkede :)

Remzidemir41
16 Aralık 2016, 21:21
Fuar 1 gün mü sürüyor ?

Olcay Avşar
17 Aralık 2016, 09:32
Hafta sonu için benzetme yaparsam eğer;

Motosiklet Fuarı = Ulus Sosyete Pazarı

weirdo1
17 Aralık 2016, 10:10
Dl250 gelecekmi bilen varmı.

watercolours
17 Aralık 2016, 23:31
Gören de tüm 2017 modeller gelecek sanır. 2016 modelleri getirip getirip güya indirimli satıyorlar. Yeni model yılı istiyorsan mayısta gelecek diyorlar. Adı oluyor fuar.

Lucien
18 Aralık 2016, 15:46
aynen ya kapıda girişe yaklaştıkca fiyatlar düşüyor :D

GP500-1st
18 Aralık 2016, 19:44
Fiyatlandırma ve kadın indirimi evlere şenlik.

Tamam millet kız arkadaşıyla eşiyle gitsin güzel bişeyde kadına 15 erkeğe 30 tl ne ne arkadaş! oraya giren erkeklerin yüzde 99 u motor almak için yanıp tutuşuyor. giren ablaların çoğu AVM de vitrin gezer gibi geziyor yüzde 80 nin ehliyet alıp motor sürmek gibi bir amacı yok(gerçekler) ama kalabalıktan adım atılmayan yerde motorun hiçbir teknik özelliğini bilmeyen bu ablalara / genç kızlarımıza bilet yarı fiyatına:)

Ortamı şey yapayım derken, şeyin şeyine, şeyi kaçırıyoruz biz millet olarak... Burada ileri seviye bir dangalaklık var.

Damsız almayın bari olsun bitsin önemli olan buysa

nayken81
18 Aralık 2016, 21:50
yine iyi bileti ucuz yapmışlar , sadece kadın diye altına motor veren mal firmalar mevcut bu ülkede :)

Küçükken annen seni çok dövdü herhalde:mrgreen:

tmsn
19 Aralık 2016, 10:06
30 lira fuar için soygun . işyerinden izin alsam h.içi gideyim desem o zaman da maaşımdan kesilcek...
napayım ben şimdi, aea dan izlerim daha iyi, burdan uçağa bin git gel , h.sonu rezilliğini çek, üstüne 30 lira ver kişi başı, üstüne yeni modelleri bile göreme. rezillikten başka hiçbişi değil

BigLion
19 Aralık 2016, 14:07
Biletix de fiyat 50 tl, sırada ne var?

Arkadaşlar geçen seneki gibi davetiye veren dergi vb. var mıdır? Garanti indirimli yolunu keşfeden fısıldayabilir mi? Teşekkürler.

DBGstudios
19 Aralık 2016, 23:55
Merhaba arkadaşlar bu yıl fuarda bende olacağım çünkü yeni r6 almak istiyorum ekstra olarak da ekipman ve aksesuarlar falan orada satın alabiliyormuyum ilk defa gideceğim için işlemler nasıl oluyor motoru indirimli alabilecekmiyim ve ne zaman teslim ederler merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

kuvvetmira
21 Aralık 2016, 23:44
Geçen sene hafta sonu bilet fiyatları 20_25 TL idi
zaten hafta sonu kesinlikle gidilmez acayip karabalık motor park edicek yer bulamayorsun

-ZERO-
25 Aralık 2016, 18:43
motosiklet almak için fuar'ı beklemeyin. 2017 modeller dolar yüzünden kol gibi fiyata satılacak.

SHaDooM
25 Aralık 2016, 20:29
Valla Beyler Bu yıl Döviz Kurundan Ötürü Fuar Bayağı Sönük Geçecek. Yani Diyeceğim Odur ki Şuan Ki mevcut olan fiyatlar üzerinden satış yapıp insanlara da bakın ama biz zam yapmadık diyerek 2016 model elde kalmış modelleri satmaya çalışacaklar. Ha ne olur kılık kıyafet belki bir nebze indirimli olabilir ama benim tahminim onlarda bile bazı ürünlerin bazılarında olabilir. zaten 2017 model bir motor almak şuan ki kur farkı ile imkansız görünüyor. zaten pahalı diye yakınıyorduk. Şimdi tamamen alıp başını gidecek. bence gitmeyin fuara tepkinizi koyun ki akıllansınlar. Ayrıca Bir araştırma yaptım Türkiye'de en çok satan motor modelleri nedense Nisan öncesinde pek türkiye'ye girme niyetinde değiller.

Pulsar41
26 Aralık 2016, 23:50
Geçen sene hafta sonu bilet fiyatları 20_25 TL idi
zaten hafta sonu kesinlikle gidilmez acayip karabalık motor park edicek yer bulamayorsun

Otoparkta eldeki motoru çaldırmayız değil mi? :mrgreen:

selim53
27 Aralık 2016, 03:57
arkadaşlar bende fuara gitmeyi düşünüyorum fuarda indirimli satış mı oluyor? kask mont eldiven gibi ürünleri fuara mı bıraksam?

okanbagiscan
27 Aralık 2016, 08:33
Fuara gitmeyerek kimin akıllanmasını bekliyorsunuz anlamadım.Ülkeyi yönetenlerinmi,fuarı düzenleyen firmanınmı,motosiklet üreticilerininmi, distiribütörlerinmi,yoksa dolarınmı. :)

МОТОRCU
08 Ocak 2017, 21:38
Fuara hediye davetiye ile girenleri "bunlar kızlarla fotoğraf çektirmek için gelen ayılar" diyerek horlayan ve bileti ücretli yapan bir zihniyet sadece sırtımızdan para kazanmak için bir kısım gariban motorcuları horluyor ve böylece yemek yediği kaba pisliyor. AEA dan da delikanlıca bir yaklaşım göremedik. O da MESSE Fuarcılık tarafından sponsor parası, menfaat aldığı için buna sustu. Dedi ki; Bedava biletle motosiklet çekilişine birden fazla katılımı ancak böyle engelliyorlar, bunun için paralı dedi. AEA MESSE nin güdümünde bir yalan söyledi. Çünkü TCKN ile çekiliş yaparsın ve herkese bir çekiliş hakkı verirsin. Böylelikle birden fazla çekiliş hakkını önlemiş olursun. MESSE biliyor ki artık motor işine para harcayan bir orta sınıf var ve o orta sınıf buna para verir. Halbuki bu işin kahrını çeken bir gariban motorcu zümre de var. Bu insanlar kırk yılda bir kez şenlikli bir fuara geliyorlardı. Türkiye'de biraz toparlanan bir sektörde hemen yamyam bir zihniyetin oluşması hiç güzel olmuyor. Sponsor firmaların verdikleri bedellerden daha çok kazanmak isteyen paragöz MESSE bizi sağılacak inek gibi görmekten vaz geçmelidir. "Paralı olursa kaliteli olur" gibi bir yanılgı ile bize kurdukları dümeni haklı bulmayalım derim.

selim53
09 Ocak 2017, 10:26
aslında fuarda motosikletler başında hiç bir kız olmasın kızlar için gelenler hiç gelmesin şöyle rahat rahat inceleyelim araştıralım karşılaştıralım. motorlar başında mümkünse motoru bilen bir kişi olsun ve güzelce anlatsın. sorulara cevap versin çok mu şey istiyoruz...

mete_han
15 Ocak 2017, 19:43
.

Selam dostlar...bugün öğrendiğim kesin ve net bilgiye göre (bir motor markasının bayisi arkadaşım) bu seneden itibaren Fuar Davetiyeleri bayilerde olmayacak...fuar girişinde ödeme yapıp öyle girebileceğiz...bu husus da ben davetiye ayarlarım diye söz verdiğim mt üyeleri arkadaşlar olmuştu..konu açan bir argadaşa fuar zamanı bana ulaşın 10 tane yollarım demiştim...:queen:

bende patladım yani kusuruma bakmayın....:pale:

Fuar Ücretleri ise Perşembe gidenler..normal giriş 20 lira..hanımefendiler ve çocuklar için 10 lira...

cumartesi pazar gidenler için ise indirimsiz 30 lira..fuar girişinde ödeme yapılacak...

bilenler bilmeyenlere anlatsın ...kuru kalabalıklar olmayacak o güzel belki ama ücreti biraz fazla buldum..zaten vergi ..kur ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle sektörde bariz bir daralma var...daha uygun bir fiyat olabilirdi...

.

Akhunturk
15 Ocak 2017, 19:51
Organizasyon ve fuarın yapıldığı salonların düzeni çok çok kötüydü geçen senelerde.
Her sene bu son gelişim diyorum yine gidiyorum. Çekilmez, boş ve yıldıran bir kalabalık olunca hiç bir anlamı kalmıyor.

Belki bu sene biraz daha rahat ve düzenli olabilir.

Kapıda beklemek istemeyen Biletix ten alır..

osiosborn
15 Ocak 2017, 19:55
Bilet pazar günü 35TL. Muhtemelen gelecek ay 40-50TL arası olur.

mete_han
15 Ocak 2017, 20:30
evet biletixdende alınabilir....

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/119506300/TURKIYE/tr

D e m i r
15 Ocak 2017, 20:31
Honda bayisi şubatın ilk haftası gelecek dedi?

mete_han
15 Ocak 2017, 20:33
Honda bayisi şubatın ilk haftası gelecek dedi?

banada yine bir Honda Bayisi dedi..bakalım ne olacak...

Remzidemir41
15 Ocak 2017, 21:04
cuma günü var deiglmi fuar

mgora
15 Ocak 2017, 21:06
banada yine bir Honda Bayisi dedi..bakalım ne olacak...

Bence Bajaj yine bilet verir :P

mete_han
15 Ocak 2017, 21:28
Bence Bajaj yine bilet verir :P

bildiğim kadarıyla sadece VİP Davetiyeler verilecek bayilere...onlarda az olacağından bu sene çarşı karışır..inşallah yanlış bir istihbarattır..kesin ve net bilgi dedim ama arkadaşımın yalancısıyım...

cuma günü var deiglmi fuar

evet Perşembe..CUma..Cumartesi Pazar...

Stunt
15 Ocak 2017, 22:00
kuşadasında olanlar için bedava bilet ayarlarım..

LynXMaSTeR
15 Ocak 2017, 22:58
kuşadasında olanlar için bedava bilet ayarlarım..

hocam kapida alsak olmaz mı ?

yasoyaso
15 Ocak 2017, 23:06
Beleş bilet olmazsa, kuru kalabalık da olmaz, veririm 30lira rahat rahat gezerim.

potasyum
15 Ocak 2017, 23:25
2 senedir yoğun kalabalıktan dolayı gidip kapıdan döndük, bu sene gidebiliriz...bebişimiz palazlandı artık en azından :) bebek arabasıyla gitmek fenaydı

artemis99
16 Ocak 2017, 18:01
Güncel fiyatları yazıyorum. Perşembe 20TL, Cuma 25TL, Cumartesi-Pazar 35TL, kombine 55TL
Bu yıl bedava promosyon bilet verilmeyecekmiş. Ama bu fiyat politikası resmen çifte standartlı soygun. Etkinlik tarihi yaklaştıkça da artırıyorlar. Sanırım yeterince bilet satıldı. Gitmeyi düşünüyordum şu an vazgeçtim. 35TL veririm rahat rahat gezerim diye düşünmeyin her halükarda kalabalık kaçınılmaz. Aklı olan haftaiçi erken saatte gider.

LynXMaSTeR
17 Ocak 2017, 00:32
tamamen bilet satmaya yönelik bi politika olduğunu düşünüyorum. son gün firmalar kesinlikle davetiye dagitacaktir. Çünkü ne kadar çok insan fuara gelirse o kadar çok alışveriş yapılır. bu yüzden son günleri beklemekte fayda var.
ha olmazsa da 3-5 kuruş fazla veririz, camiaya katkimiz olmuş olur.

Öz_Musti
03 Şubat 2017, 14:44
evet biletixdende alınabilir....

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/119506300/TURKIYE/tr

Merhaba. Bilet yalnızca biletixden mi alınıyor. Kapıdan alınabiliyor mu?