PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyeti alamayanlar

byrmcnrRR
14 Aralık 2016, 10:35
S.a arkadaşlar ehliyeti alamadık ama öyle herkezin Sandığı gibi sınavda kalma felan yok daha doğrusu sınav yok başımdan geçen olayı anlatayım 18 yaşimi doldurur doldurmaz kostum önüme çıkan ilk kursa girdim kayıt oldum neyse parayi da verdim sonra devletin yaptığı Teorik ehliyet sınavına girdim ve geçtim buraya kadar herşey olmasi gerektiği gibiydi sonra 1ay bekledim direksiyon sinavina çağirsinlar diye öyle bişey olmadı kendim gittim sordum bi bahane uydurdular diğer sınav dediler 1ay sonra yine gittim yine bahane uydurdular 1ay sonra yine gittim motosiklet alacağımi söyledim bana 1-2 ay ehliyetsiz sürebilecegimi söylediler dikkatli ol dediler asdfghjkladgsjksl sanırım bu herseyi anlatıyor boyle böyle aralık oldu haziranda almam gereken ehliyeti alamadım 7 ay geçmiş aradan neyse gittim dilekçe verdim zaten bir sürü şikayet varmış beni başka kursa kaydirdi Devlet Babamız orayada mührü bastı siz siz olun gideceğiniz ehliyet kursunu iyi seçin motosiklet sinifi her anlamda göz ardı edilen bir sınıf dikkatli olun sizin bu benzer anılariniz varsa anlatın tekeriniz düz bassın teşekkürleer saygilar

mustafav
14 Aralık 2016, 13:18
Benzer bir hikayeyi benim komşu da yaşadı. Gitmiş kursa yazılmış. Zaten 200 TL ye yazıldım dediğinden ben bi şüphelendiydim işin içinde birşey olduğunu. (Bu arada B ehliyeti olduğu için sadece direksiyon sınavına girecekti) Sonra yan yattı çamura battı yağmur yağdı güneş çıktı karnım ağrıdı bir türlü sınav yapmamışlar. Bizim komşu da 2500 TL motor alıp 1500 TL sigorta ödeyeceğini öğrenince naletossun parasına da deyip vazgeçmiş.

Xyma
15 Aralık 2016, 23:44
Ehliyeti alamayanlar deyince bende randevudan gol yedin sandım. Maşallah öyle bir sıra var ki Mart Nisan ayından önce ehliyet almak imkansız. Az daha zorlarsalar sezonu ehliyetsiz kapatabilirsin :) şaka bi yana insanın sinirleri bozuluyor

kabyelmen
15 Aralık 2016, 23:52
Temmuzda yazıldım b ve a2 ehliyeti 5 ayda aldım kalmadım hiç evrak cart curt 6 ay da elimdeydi 😁

burak burk
16 Aralık 2016, 00:10
aman diyim ehliyetsiz kullanmayın.arkadaş dün yakalandı.2el pcx sürüyor 3 4 aylık motorcu kendisi acemi.shoei kask dainese mont aldı şekil yani.polis bunu görüyor şaşırıyor böyle scooter süren varmı diye.tebrik etmek için durduruyor :cherry: taktir teşekkür e bide ehliyet ruhsat istiyor tabi.ehliyet yok 1800 tl entresan bir şekilde cezasını alıyor eline.:)