PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kafam karışık seçim yapamıyorum

burak burk
12 Aralık 2016, 22:26
malum zamlar henüz tüm motorları vurmadı.aslında 2017 fuara gidicektim ordan hepsine bakıcak özel fiyat varsa teker teker incelicektim.euro dolar malum gidişat zamlar enflasyon vs yaz yaz bitmez.bende biraz daha kaliteli ve zam gelmeden yeni bir motor edinmek istiyorum.2017 de motorsiklet satışlarının yerle bir olucağını düşünüyorum.o yüzden tek tek eleyip doğru seçimi yapmaya çalışıyorum.birinde olan öbüründe yok farklıklar oldukça fazla.hepsi 0 km olması artık son kez alabilicek olmam diyebilirim.

yamaha r25 + açık ara piyasa lideri motor performansı tasarımı 10 numara 2 silindir.-abs yok lastik yok 250 cc ye göre cidden çok yakıyor.16.000 pazarlık yapmadım ama yapsamda değişmez heralde.mt25 tipini ve rengini hiç beğenmiyorum.

ktm rc250 + tasarım şekil abs kaydırmalı debriyaj wp ters maşa - ufacık selesi var öne gereğinden fazla yatıyorsun artçım biraz zorlanabilir piyasası pek yok.nakitte 16.000 lastikleri satarsam mrf li 15.500 2015 model olması canımı sıkıyor !! 390 rc test sürüşü yaptım bi fikrim var en azından

ktm duke 250 + daha rahat artçı seyahati daha dik oturuş hakimiyet aynı şeyler - yenisi çıktığından dolayı eski kasa oldu pulsarın akrabası.pazarlığını bunun etmedim ama 14.500 e mrf lastikleriyle alabilirim sanırım.15.000 tl metzeler lastıkleriyle birlkte.2016 model

ss merakım yok ufak cc de fazla zaten o moda giren motor rc 250.bu 3 modelden hangisini almalıyım farklı bir açıdan bakan arkadaşlardan yardım istiyorum.al sat 2.elde eksisi artısı kaybı ne olabilir gibi.bunu almalısın yada almamalısın vs.yağmurda sürmüyorum.en uzak gidiceğim mesafe 200 km.yılda yapacağım max km 7000.
buda son motor zaten favorim bu satılmazsa direk bunu alıcam.bunu sormaya gerek yok

kawasaki z300 + şekil şemal tip kalite 300 cc 39 hp kaydırmalı debriyaj ses düz gidon güven veren oturaklı sürüş z800 hastası biri tapar buna. - abs siz alabilicem lastikler nanay '18.500 2016 model normal satış fiyatı 22.000 tl' bunu alırsam en az 2 sene birlikte olucaz.

diceksiniz neden duke 390 yada rc390 yok.390 duke dediğim gibi benim gözümde eski oldu artık.ama değil tabiki.birde pulsar sürüyorum tek silindir olmasın istiyorum.yeni duke 390 zaten haziranda gelir diyorlar onuda geçtim 23.000 tl olur diyorlar.yani bu kasa tutan kasa olarak piyasada kalıcak.rc390 beni aşıyor 21.000tl.bu 3 motor dışında buda olur diyebiliceğiniz bir makina varsa onuda listeme eklerim.herkese teşekkürler daha daha iyileri hepimizin olsun.:thumleft:

whitedeamon
12 Aralık 2016, 22:33
İkinci el piyasası olan seni tatmin edecek makina bence r25

Mengu16
12 Aralık 2016, 22:37
Fındık kadar motorda kaydırmalı debriyaj olmasının ne artısı var çok merak ediyorum :mrgreen: Standart özellik olarak varsa olsun ama yoksa da vites küçültürken bi aragaz çekmek zor olmamalı. Egzoz açanlar olur olmadık her yerde boş boş gazlıyor. Ek olarak kaydırmalı debriyajın olsa da virajda vites küçültürken gaz vermek zorundasın, virajda arka tekeri frenlemeyecek kadar kaydırmalı debriyajda kavrama olmaz çünkü.

burak burk
12 Aralık 2016, 22:45
Fındık kadar motorda kaydırmalı debriyaj olmasının ne artısı var çok merak ediyorum :mrgreen: Standart özellik olarak varsa olsun ama yoksa da vites küçültürken bi aragaz çekmek zor olmamalı. Egzoz açanlar olur olmadık her yerde boş boş gazlıyor. Ek olarak kaydırmalı debriyajın olsa da virajda vites küçültürken gaz vermek zorundasın, virajda arka tekeri frenlemeyecek kadar kaydırmalı debriyajda kavrama olmaz çünkü.

yok canım özellik var diye yazdım.bencede saçma bir şey benim bildiğim viraja girmeden bi alt vites seçilir zaman kaybetmemek için aragaz vs uraşılmaz.kısaca pistte baya işe yarıyor.ıslak yoldada işe yarayabilir.normal yolda pekte işe yarayan bir özellik olduğunu pek sanmıyorum.zaten dikkat ettiysen tüm motorlara koyuyorlar artık ucuz bişi belliki:mrgreen:.kaldıki ara gaz vermeyi bilen biri zaten bu özelliği hiç kullanamaz.

MeLaNq0Liq
12 Aralık 2016, 22:46
.birde pulsar sürüyorum tek silindir olmasın istiyorum..:thumleft:

KTM RC 250 , KTM Duke 250 de tek silindir makinalar bunları eledikmi sadece R25 kalıyor geriye sen kendi cevabını vermişsin zaten yazarken.

Birde az yaksın ikinci eli olsun iyi kaçsın ucuz olsun vs vs vs bunların hepsi maalesef tek bir motorda olmuyor.
Listene Hondayı koymamışsın 250R senin açıklamanı yaptığın motordur.

Benim sana önerim al sat yapıcaksan R25 yada 250R al .
Yok ben kullanıcam uzun süre. Az yaksın iyi gitsin dersen KTM RC 250.

Bende bu ikisi arasındayım fakat hayaller ktm gerçekler pulsar gibi duruyor . Elimde motor varken ikinciyi alamam yılbaşı geliyor satamadıkda malum piyasa yüzünden artık zamlardan sonra yazın elimizdekini satıp zamlı zamlı honda fiyatına pulsara bineriz.

burak burk
12 Aralık 2016, 22:55
KTM RC 250 , KTM Duke 250 de tek silindir makinalar bunları eledikmi sadece R25 kalıyor geriye sen kendi cevabını vermişsin zaten yazarken.

Birde az yaksın ikinci eli olsun iyi kaçsın ucuz olsun vs vs vs bunların hepsi maalesef tek bir motorda olmuyor.
Listene Hondayı koymamışsın 250R senin açıklamanı yaptığın motordur.

Benim sana önerim al sat yapıcaksan R25 yada 250R al .
Yok ben kullanıcam uzun süre. Az yaksın iyi gitsin dersen KTM RC 250.

Bende bu ikisi arasındayım fakat hayaller ktm gerçekler pulsar gibi duruyor . Elimde motor varken ikinciyi alamam yılbaşı geliyor satamadıkda malum piyasa yüzünden artık zamlardan sonra yazın elimizdekini satıp zamlı zamlı honda fiyatına pulsara bineriz.

al satçı değilim aslında yanlış anlatmışım biraz.şu anki pulsarımı eylül yada ekim 2015 te aldım.dediğim gibi fuarı bekliyordum ama boşuna beklemiyim artık diyorum.cbr hiç girmem o işe sadece 2.eli değerli dediğin gibi.bu saydıklarımı almak için zaten kredi çekicem 2 sene yada 18 ayda ödicem.ödediğim süre kullanmaya devam edicem.artık borcu bittiken sonra 250cc 20.000 tl olur heralde:thumright.boşa kürek çekmek gibi birşey.200 cc den 250 hadi 300e geçen bi ben varımdır heralde:cherry:

MeLaNq0Liq
12 Aralık 2016, 23:10
al satçı değilim aslında yanlış anlatmışım biraz.şu anki pulsarımı eylül yada ekim 2015 te aldım.dediğim gibi fuarı bekliyordum ama boşuna beklemiyim artık diyorum.cbr hiç girmem o işe sadece 2.eli değerli dediğin gibi.bu saydıklarımı almak için zaten kredi çekicem 2 sene yada 18 ayda ödicem.ödediğim süre kullanmaya devam edicem.artık borcu bittiken sonra 250cc 20.000 tl olur heralde:thumright.boşa kürek çekmek gibi birşey.200 cc den 250 hadi 300e geçen bi ben varımdır heralde:cherry:

Peki sen neden 200cc kullanıyor iken 250cc ye geçiyorsun ?
Hemde o kadar borçlanıcan taksit ödücen.

burak burk
12 Aralık 2016, 23:19
Peki sen neden 200cc kullanıyor iken 250cc ye geçiyorsun ?
Hemde o kadar borçlanıcan taksit ödücen.

0 alıcaksan cebinde minumum 25 olması lazım.oda mt7 ve cbr 500.2 elde tanıdıktan değilse pek güvenmiyorum motor işinde.kaba hesapla kendi motorum 7500 7300 vs 2000tl bende var.9300 civarı nakit para üstünü tamamlicam anlican.başka seçenek aklıma gelmiyor dediğim gibi siz olsanız ne alırdınız? çünkü gerçekten 2017 de r25 duke 250 vs 17 den aşaya olmucak.o yüzdende istediğim bir motor olan z300 kovalıyorum.extra 1000 1500 verelimde 40 hp büyükçe bir motor olsun en azından diyerek yola çıktım.amaç 0 lamak aslında.zaten istesekte üst cc ye çıkamıyorum.17 bin tl civarında kredi çekmem lazımki bununda geri dönüşü 22 23 eder.bu kadar parayıda şu an bağlamak çok zor benim için.ama cebimde duke 250 r25 vs olsaydı satardım 14 15 vs mesela üstüne 10 çeker 1 saniye düşünmeden mt7 ye bağlardım.o paraya öyle bir motor şu an yok.vardı suzuki sv650 26500 den 32.000 tl fiyata çektiler.

Remzidemir41
12 Aralık 2016, 23:22
Sat ybr al Ehueheeh:queen:

Bashwarp
12 Aralık 2016, 23:29
Eğer İstanbul'da yaşıyorsan, R25 için hırsızlık faktörünü göz önüne al bence :)

burak burk
12 Aralık 2016, 23:31
Eğer İstanbul'da yaşıyorsan, R25 için hırsızlık faktörünü göz önüne al bence :)

yok allah korusun.antalyadayım.istanbulda olsaydım kesin scooter xmax falan kullanırdım sanırım.disk kilidi branda vs her şey var zaten aksesuar.

MeLaNq0Liq
12 Aralık 2016, 23:54
0 alıcaksan cebinde minumum 25 olması lazım.oda mt7 ve cbr 500.2 elde tanıdıktan değilse pek güvenmiyorum motor işinde.kaba hesapla kendi motorum 7500 7300 vs 2000tl bende var.9300 civarı nakit para üstünü tamamlicam anlican.başka seçenek aklıma gelmiyor dediğim gibi siz olsanız ne alırdınız? çünkü gerçekten 2017 de r25 duke 250 vs 17 den aşaya olmucak.o yüzdende istediğim bir motor olan z300 kovalıyorum.extra 1000 1500 verelimde 40 hp büyükçe bir motor olsun en azından diyerek yola çıktım.amaç 0 lamak aslında.zaten istesekte üst cc ye çıkamıyorum.17 bin tl civarında kredi çekmem lazımki bununda geri dönüşü 22 23 eder.bu kadar parayıda şu an bağlamak çok zor benim için.ama cebimde duke 250 r25 vs olsaydı satardım 14 15 vs mesela üstüne 10 çeker 1 saniye düşünmeden mt7 ye bağlardım.o paraya öyle bir motor şu an yok.vardı suzuki sv650 26500 den 32.000 tl fiyata çektiler.

Şimdi şöyle :

İstanbul - Antalya bölge iklim vs. çok farklı ben artık SS tarzı bakıyorum rüzgarlardan dolayı krenaj arıyorum naked iyi güzel ama bazen aldığım rüzgar yetti artık dedirtiyor.
Z300 ikinci el sıfır km ye yakın 15 - 18 aralığında bulabilirsin şehirdışına çıkarak şuanda. Ki yerinde olsam tercih ederdim.
İkinci bir olay ise yine az önce belirttiğim nedenlerden eğerki şuan motorum olmasa yada hemen şuan satsam direk gider KTM RC 250 alırım . Herkesin "sebepleri" farklı benim tercih nedenim ABS orjinal metzeller lastik ile gelmesi başı çekiyor diğerlerini saymaya gerek yok . He birde yakıtının sanırım 250R ile aynı olması da seçenekler arasına girer.

Dediğim gibi sebepler nedenler zevkler vs. uzayıp gidiyor. Ben kendi sebeplerimden tercihlerimi söylemek istedim sizinde sebepleriniz tercihlerinize etki eder buda sizin bileceğiniz iş olarak adlandırılır :)

Yine çok uzadı kusura bakmayın sadece fikirlerimi belirtmek istedim.

burak burk
13 Aralık 2016, 00:10
Şimdi şöyle :

İstanbul - Antalya bölge iklim vs. çok farklı ben artık SS tarzı bakıyorum rüzgarlardan dolayı krenaj arıyorum naked iyi güzel ama bazen aldığım rüzgar yetti artık dedirtiyor.
Z300 ikinci el sıfır km ye yakın 15 - 18 aralığında bulabilirsin şehirdışına çıkarak şuanda. Ki yerinde olsam tercih ederdim.
İkinci bir olay ise yine az önce belirttiğim nedenlerden eğerki şuan motorum olmasa yada hemen şuan satsam direk gider KTM RC 250 alırım . Herkesin "sebepleri" farklı benim tercih nedenim ABS orjinal metzeller lastik ile gelmesi başı çekiyor diğerlerini saymaya gerek yok . He birde yakıtının sanırım 250R ile aynı olması da seçenekler arasına girer.

Dediğim gibi sebepler nedenler zevkler vs. uzayıp gidiyor. Ben kendi sebeplerimden tercihlerimi söylemek istedim sizinde sebepleriniz tercihlerinize etki eder buda sizin bileceğiniz iş olarak adlandırılır :)

Yine çok uzadı kusura bakmayın sadece fikirlerimi belirtmek istedim.

işte uzayıp götürüyoruz işi devamlı bumu bumu bumu şeklinde.rc250 biraz öndeydi ama 2015 olduğunu duyunca biraz içime sinmedi.15 20 gün sonra 2017ye giricez kaba hesapta 2 senelik motor olucak.2 senede ben binsem 4 belki 5 yıllık bir motor olucak.sonra satarken sıkıntı yaşarmıyım acaba diyorum.birde çift silindiri deneyince devamlı akıp gitsin istiyorsunuz makinayı.ama ben sanırım ölümüne z300 peşini bırakmicam.satıcıyla konuştum zam yapmayı planlıyoruz yeni fiyat gelicek dedi.normalde euro ile satılıyor ama şu an tl ile satıyor.bu arada z300 0 alıcam 2016.ktm rc 250 ninde 2015 olmasından dolayı lastikleri pirelli rosso 2.falan filan:santa: teşekkürler fikriniz için daha iyileri sizin olsun.

MeLaNq0Liq
13 Aralık 2016, 00:19
işte uzayıp götürüyoruz işi devamlı bumu bumu bumu şeklinde.rc250 biraz öndeydi ama 2015 olduğunu duyunca biraz içime sinmedi.15 20 gün sonra 2017ye giricez kaba hesapta 2 senelik motor olucak.2 senede ben binsem 4 belki 5 yıllık bir motor olucak.sonra satarken sıkıntı yaşarmıyım acaba diyorum.birde çift silindiri deneyince devamlı akıp gitsin istiyorsunuz makinayı.ama ben sanırım ölümüne z300 peşini bırakmicam.satıcıyla konuştum zam yapmayı planlıyoruz yeni fiyat gelicek dedi.normalde euro ile satılıyor ama şu an tl ile satıyor.bu arada z300 0 alıcam 2016.ktm rc 250 ninde 2015 olmasından dolayı lastikleri pirelli rosso 2.falan filan:santa: teşekkürler fikriniz için daha iyileri sizin olsun.

Rica ederim paylaşalımki dünya daha güzel olsun.

Ama kafama şu takıldı ktm rc 250 neden 2015 model ? İkinci el istemiyorum demiştiniz bayilerde var şuan 2016 model rc ler. Antalya'damı yok acaba yani yakın şehirleri deneyebilirsiniz. Sırf bu nedenden ötürü peşini bırakmayın .

Z300 güç imkan olanaklar elveriyor ise zaten diğerlerini konuşmaya gerek yok ama şunuda belirteyim çift silindirin getirdiği hızın petrol olarak götürüsünüde hesaba katın :) çok yakıyor bilginiz olsun ve kawasaki parça fiyatları çok pahalı bunuda göz önünde tutmakta fayda var.

burak burk
13 Aralık 2016, 00:34
Rica ederim paylaşalımki dünya daha güzel olsun.

Ama kafama şu takıldı ktm rc 250 neden 2015 model ? İkinci el istemiyorum demiştiniz bayilerde var şuan 2016 model rc ler. Antalya'damı yok acaba yani yakın şehirleri deneyebilirsiniz. Sırf bu nedenden ötürü peşini bırakmayın .

Z300 güç imkan olanaklar elveriyor ise zaten diğerlerini konuşmaya gerek yok ama şunuda belirteyim çift silindirin getirdiği hızın petrol olarak götürüsünüde hesaba katın :) çok yakıyor bilginiz olsun ve kawasaki parça fiyatları çok pahalı bunuda göz önünde tutmakta fayda var.

aynen 0 makina zaten ama 2015 model.bi kaç yere baktım 2016 bulmak mümkün başka illerde.aslında onlarda bi telefon konuşması yapmak lazım.2015 model diye iniyor burası dicem ama duke 2016 model ondada aynı indirimi yapıyor.z300 aslında süren bi arkadaşım vardı onada sorarım ne yaktığınıda sanırım r25 ile hatta ondan azıcık daha az yakıyor diye tahmin ediyorum.parça fiyatı hangi iyi motora gitseniz zaten fark etmez.içlerinden bi honda ucuz kalıyor oda piyasaya hakim diye.ktm de pahalı kawasakide yamahada.ktm avantajı takasta motorumu alıyorlar.yarın gidip karpuz alır gibi alabilirim yani ktm den istediğim motoru.1000 tl gibi bir zararım olucak ama.1. tercihim elden satıp nakit parayla gitmek.