PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scootere eksoz taktirilir mi ?

Emremash
09 Aralık 2016, 20:45
150 cclik bi sukutere eksoz taktirilir mi arkadaslar? boyle aniran bisey degilde hafif gur sesli kendini 5metre oteden (cok degil yani) farkettiricek bi eksoz. Mondial bide motorum. Akrapovic taktirnak istesem buyuk ihtimal replika vericekler bunun montajiyla beraber ne kadar tutar ? Bildiginiz herhangi bi marka varsa montajiyla birlikte ne kadar tutar veya?
Amacim kesinlikle apacilik degil. Oyle abarth falanda istemiyorum. Sadece motorum cok sessiz buda beni gorunmez kiliyor.

filolog
09 Aralık 2016, 23:08
üçgen shark eksoz yazıp aratırsan 100 ila 200 tl arasında eksozlar bulursun üçgen uçlular inlemez bi 100 cc cub lar için birde cg ler için olanı var ikisininde tüpü aynı sadece boruları değişik sen her halükarda alıp eksozcuya gidip kendi motoruna göre şekil verdirceksin boğazına. susturucu olanından alırsan ses düzeyine kendin karar verirsin

Mengu16
09 Aralık 2016, 23:22
100'lük Cub'lar için polini egzoz var motoruna uydurabilirsin efsane bir sesi var. Motorun arkadan da biraz çıkıntı yapar havalı olur :cherry:

https://www.youtube.com/watch?v=7owuatiXxQE

IRau
09 Aralık 2016, 23:53
horoza çarpan bi eleman vardı o anlıyo bu işlerden

Emremash
10 Aralık 2016, 00:04
üçgen shark eksoz yazýp aratýrsan 100 ila 200 tl arasýnda eksozlar bulursun üçgen uçlular inlemez bi 100 cc cub lar için birde cg ler için olaný var ikisininde tüpü ayný sadece borularý deðiþik sen her halükarda alýp eksozcuya gidip kendi motoruna göre þekil verdirceksin boðazýna. susturucu olanýndan alýrsan ses düzeyine kendin karar verirsin
Hocam simdi ben bunu yetkili serviste degilde eksozcuda mi taktiricam?