PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni,Sakallı,Gezmeyi seven aylak bir motorsiklet motovloger daha geliyorrr....

kabasakalMTR
08 Aralık 2016, 01:27
Arkadaşlar hepinize merhaba
Gün geçtikçe motorsiklet satışları artmakta,gün geçtikçe motorsiklet kullanıcıları bilinçlenmekte ve gün geçtikçe motorsiklet kullanan bazen saçmayana ama çogu zaman güzel şeyler anlatmaya güzel şeyler yapmaya çalışan motovlogırlar doğmakta.Uzun süredir yaklaşık 4 senedir motorsiklet kullanıcısıyım,her gün motorsikletime binmekte gerek az gerek çok yol yapmaktayım.Kendime bir kanal açtım açtıgım kanal ile günlük başıma gelen iyi kötü görüntüleri,motoruma eksta olarak yaptıgım birşeyin size sunulmasını sizinde yorum atmanızı bilmeyenlerin görüp bilmesini,ve yaz kış sıklıkla yaptıgım kısa,uzun gezilerimi sizlere sunmak için kanalımı açtım.
Kanalıma https://www.youtube.com/channel/UCX_WvT7IiRfvDpzDdDoxLuQ burdan giriş yapıp yorum tavsiye şikayet ne isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCX_WvT7IiRfvDpzDdDoxLuQ

MD.Murat
08 Aralık 2016, 01:42
Oooo bi sen eksiktin şimdi tamam oldu.

Mengu16
08 Aralık 2016, 01:50
MotoRsiklet...!!!
http://i67.tinypic.com/v6hjzr.jpg
Bir de motosiklet vlogger veya motovlogger olarak kendinizi adlandırırsanız daha iyi olur. Saygılar

Osm@n
08 Aralık 2016, 01:55
Bu motovlog işi, kask gibi, sürücü belgesi gibi kanunen zorunlu bir şey mi ki? :silent:

berkcigdem
08 Aralık 2016, 02:02
motoRRRRRRRRsiklet :)

yapın hepiniz yapın

kabasakalMTR
08 Aralık 2016, 02:07
Arkadaşlar bazı isimleri kalıp içerisine sokmayın,aynen arkadaşın dedıgı gıbı yapın hepiniz yapın.
Yapmak yapmamaktan iyidir.

berkcigdem
08 Aralık 2016, 02:11
Arkadaşlar bazı isimleri kalıp içerisine sokmayın,aynen arkadaşın dedıgı gıbı yapın hepiniz yapın.
Yapmak yapmamaktan iyidir.

bence önce motor sürmeyi öğrensinler ondan sonra yapsınlar...

senide tanımam o yüzden direk üstüne alınma dediğimi. fakat bugune kadar hangisine göz attıysam bunlar motor sürüyor göyaaaaaa :) bizim millette izliyor helal abi diyor , bayılıyorum sürüşüne , çok iyisin vs vs ben en çok onu seviyorum ne de güzel popo kaldırıyor belli değil , sonrada karşına geliyor ben şuyum ya ben buyum bak kanalım var :)

hastasıyız dedeeeeeeee !

kabasakalMTR
08 Aralık 2016, 02:18
bence önce motor sürmeyi öğrensinler ondan sonra yapsınlar...

senide tanımam o yüzden direk üstüne alınma dediğimi. fakat bugune kadar hangisine göz attıysam bunlar motor sürüyor göyaaaaaa :) bizim millette izliyor helal abi diyor , bayılıyorum sürüşüne , çok iyisin vs vs ben en çok onu seviyorum ne de güzel popo kaldırıyor belli değil , sonrada karşına geliyor ben şuyum ya ben buyum bak kanalım var :)

hastasıyız dedeeeeeeee !
:D Bunun tek motovlog için oldugunu sanmıyorum.Herkez insanım der diyim gerisini sen anla.
Kesinlikle onları savunmuyorum savunulacak yada bakıp hayret edip özenecek birşeyde görmüyorum.
Ama bir iki taneyi izledin öyle kötü geldi diye hepsi de kötü olarak degil...
Kanala abone olmanı bekliyorum :D :D

berkcigdem
08 Aralık 2016, 02:24
:D Bunun tek motovlog için oldugunu sanmıyorum.Herkez insanım der diyim gerisini sen anla.
Kesinlikle onları savunmuyorum savunulacak yada bakıp hayret edip özenecek birşeyde görmüyorum.
Ama bir iki taneyi izledin öyle kötü geldi diye hepsi de kötü olarak degil...
Kanala abone olmanı bekliyorum :D :D

benim gözümde %99,9 u kötü :) daha 5 tane faydalı bir şey görememişimdir.

zincir yağlama , fitil yapma , temizlik , bakım vs bu videolar için söylemiyorum bunu. Bunların hepsi faydalı videolar. Zaten bunlar sizlerin çekip yayınlayacağı videolar olmuyor , branşlar farklı.

Teşekkür ederim yinede ben almiyim sağol. Sanada başarılar dilerim.

freewill
08 Aralık 2016, 02:30
tamam kanal açmışsın ama hani içerik nerede ? tanıtımını yapacağın şeyi sunmadan önce onu içerikle desteklemelisin ki insanlar yorum yapabilsin. Kısaca bizımle değılsin :mrgreen:

kabasakalMTR
08 Aralık 2016, 02:34
tamam kanal açmışsın ama hani içerik nerede ? tanıtımını yapacağın şeyi sunmadan önce onu içerikle desteklemelisin ki insanlar yorum yapabilsin. Kısaca bizımle değılsin :mrgreen:

Bana herhangi bir umut bağlayın size şöööyyyleee size bööööyleeee şeyler yapıcam diyen oldu mu?.
İçimden kanal açmak geldi gördügümü yaşadıgımı alır oraya atarım izleyen izler.
Sizden olma seçenegi sunma şansını kim verdi sana :d

Shamy
08 Aralık 2016, 09:10
Millet iki kamera gordu harbiden sapitti, hadi cekenler,kanal yapanlar, neyse hava atayim diye girmisler bu yola, izleyenlere ne demeli,ulkede o kadar olay var,fidip haber takip etmez, kistap okumaz, gazate okumaz, belgesel izlemez, motorcu.videosu izliyor. Hani izlenilen harbiden sacma seyler, takmis kamerayi evden ciktim, surda burada gezdim, şuna satastim, hayvanlari sevdim, serefsiz araba suruculeri...

Surus deseniz yok, olay deseniz yok, bilgi yok, gorsellik.yok, genelde bu tipler kibar olucaz diye homosexuel ses tonuyla anlatiyorlar birde. Nesi izleniyor bunun anlamadim.

Lafi fazla uzatmadan vesselam, sacma sapan seylerin ,sacma sapan izleyenleri.

something123
08 Aralık 2016, 09:11
fena gaf yapmışsın kardeş.

Levent
08 Aralık 2016, 09:13
Herkes giydirmiş :)

Shamy
08 Aralık 2016, 09:27
Ha birde ekleyim, 4 yildir motor kullanmak uzun sure degildir.hele ki kucuk hacimli motor kullanmak. 4 silindir sporcu, birkac farkli model makine ile 10 yil ve yarim milyon km kadar pişip, sayisiz pist gunlerine cikip, cesitli egitimlere katilarak anca motorculuga adim atilir.

Bizim gibi normal kullanicilar icin boyledir. Kim.me derse desin piste cikmadan spor motosiklet kullanmazsin hatta normal motosikleti bile kullanamazsin. Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.

Cok yil,motor kullanmakta cok kilometre yapmakta insani tecrubeli motorcu yapmiyor. Bu isin tepe noktasi spor motosikletir. Kullanimi en zor olan,en cok dikkat, fiziksel guc, yetenek ve antreman isteyen motosiklet cesidi 4 silindirli guclu racing tabir edilen motorlardir. Bu tarz motorlarda bir motorda olmaz birkac farkli motor olacak illaki, uzun yillar ve kilometreler piserseniz, piste mumkun.olan kisa araliklara cikip, pist egitimi alirsaniz, ancak motorcuyum diyebilirsiniz malesef.

Metehan07-70
08 Aralık 2016, 09:29
berkcigdem'e katılıyorum.
Millet, trafikte nasıl küfür ettiğini, nasıl millete atar yaptığını izletmeye çalışıyor. İçlerinden belki 3-5 ini tenzih ederim. Önce MOTOSİKLET sürmeyi öğrensinler, sonra vlog işine başlasınlar.

Levent
08 Aralık 2016, 09:38
Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.

Biraz karıştırmışsınız :cherry:

Shamy
08 Aralık 2016, 09:48
Biraz karıştırmışsınız :cherry:

Bilenlerde var tabi, Ahmetbeyli yolunda bizim tum grubun eline veren gs1200 lu bir abimiz vardi, plakasini bile okuyamadik, gidelim tanisalim diye sonradan :mrgreen:

Metehan07-70
08 Aralık 2016, 09:55
Cok yil,motor kullanmakta cok kilometre yapmakta insani tecrubeli motorcu yapmiyor. Bu isin tepe noktasi spor motosikletir. Kullanimi en zor olan,en cok dikkat, fiziksel guc, yetenek ve antreman isteyen motosiklet cesidi 4 silindirli guclu racing tabir edilen motorlardir. Bu tarz motorlarda bir motorda olmaz birkac farkli motor olacak illaki, uzun yillar ve kilometreler piserseniz, piste mumkun.olan kisa araliklara cikip, pist egitimi alirsaniz, ancak motorcuyum diyebilirsiniz malesef.

Ha sen diyorsun ki, ben haftada, ayda bir gün ss ile piste çıkarım, 20-25 sene, şehiriçi, şehirlerarası, dağ-bayır, dere-tepe gezen adamdan daha iyi motorcu olurum.
Sen daha kahvaltını yapmamışsın anlaşılan, önce git yüzüne bi soğuk su çal.

shruikan
08 Aralık 2016, 10:00
ben de yapıjam!

G-Strider
08 Aralık 2016, 10:11
Herkes giydirmiş :)

Giyim kuşam motosiklette şart! (Bu nasıl espri? Kaç kaç kaç!)

shruikan
08 Aralık 2016, 10:26
Giyim kuşam motosiklette şart! (Bu nasıl espri? Kaç kaç kaç!)

http://galeri8.uludagsozluk.com/478/abov-ne-bicim-espri-lan-bu-kacin_556208.jpg

Akhunturk
08 Aralık 2016, 10:59
Bu ülkenin en çok izlenen ve en çok sponsor desteği alan motosiklet programcısının, sektörün en önemli fuarını bile konu almışken, burnunu çeke çeke agızından küfürleriyle beraber balgamlar fıştırtığı bir ortamda...

Sen de bişeyler yap kardeşim hayırlı olsun. Herkes yapsın.

Zararı yok izlemek isteyen izler, nasıl olsa youtube için bant genişliği, depolama alanı gibi bir sıkıntı yok.

RedCBR125
08 Aralık 2016, 11:02
Ben hep "motosiklet" derim ama artık bu "motorsiklet" diyenleri bu kadar uyarmalarınız yüzünden "motosiklet" kelimesinden soğudum. Herkes TDK. Hepiniz abisiniz :) :)

MOTORSİKLETTT

aha bana da şekil şükül yapın tatlı çocuklar alın size malzeme hadi yine iyisiniz :rendeer:

ZümeR
08 Aralık 2016, 11:05
20 dk. boyunca motoRRRsiklet kullanırken konuşanlar..
Hayat hikayelerini anlatanlar, önüme kırdı sinyal vermedi diye neredeyse 10 dk. lık sürüşte 50 defa herkesin başına gelen olayı meziyetmiş gibi paylaşanlar..

Uff yazarken sıkıldım..

Hayırlı olsun birader, kolay gelsin..

Metehan07-70
08 Aralık 2016, 11:07
Ben hep "motosiklet" derim ama artık bu "motorsiklet" diyenleri bu kadar uyarmalarınız yüzünden "motosiklet" kelimesinden soğudum. Herkes TDK. Hepiniz abisiniz :) :)

MOTORSİKLETTT

aha bana da şekil şükül yapın tatlı çocuklar alın size malzeme hadi yine iyisiniz :rendeer:
''Herkeşin hayatına kimse karışamaz'':P
İsteyen istediğini diyebilir, bunda sıkıntı yok, ama ben millete bişey öğreteceğim, bakın böyle sürüler, arabacıya böyle sövülür diye ahkam kesecekler, önce adını telaffuz etmeyi bilmeliler.

PiedPiper
08 Aralık 2016, 11:13
Vurmayin, adam öldü.

vlog: /vlɒɡ/ (noun: vlog; plural noun: vlogs) a blog in which the postings are primarily in video form.

blog: /blɒɡ/ (noun: blog; plural noun: blogs) a regularly updated website or web page, typically one run by an individual or small group, that is written in an informal or conversational style.

Ingilizce bilmeyen arkadaslar icin alti cizili kismi tercume etmek isterim.
Informal: Gayriresmi
Conversational Style: Sohbet seklinde

Kisacasi, cok da şey etmemek lazim.

Ayrica, varsin 'motorsiklet' yazsin. Uyaralim ama linç etmeye gerek yok. Hangimiz Turkce'yi hatasiz kullaniyor ki.

berk_cglr
08 Aralık 2016, 11:22
Ha birde ekleyim, 4 yildir motor kullanmak uzun sure degildir.hele ki kucuk hacimli motor kullanmak. 4 silindir sporcu, birkac farkli model makine ile 10 yil ve yarim milyon km kadar pişip, sayisiz pist gunlerine cikip, cesitli egitimlere katilarak anca motorculuga adim atilir.

Bizim gibi normal kullanicilar icin boyledir. Kim.me derse desin piste cikmadan spor motosiklet kullanmazsin hatta normal motosikleti bile kullanamazsin. Bazen fazla gelen orta yas tipler pist gunlerinde cadde agirlikli enduro lari ile gelirlerdi, adama yillarin motorcusu, dunyalari gezmis, milyon km ler devirmis 15-20 senedir endurouya biniyor. Ama pistte ata biner gibi motorun ustunde,ne gaz acmayi ne freni biliyor, ne sarkmayi ne viraj almayi, kazik gibi oturuyor motor ustunde.

biri arkadaşa 250 2 zaman prf cross motorla parkurda sürmenin de kolay olmadığını söylerse sevinirim zira 1 adet silindir 250 cc sınıf olmasına rağmen çoğu pist motorcu abiye çok zor gelir kullanması

Quad87
08 Aralık 2016, 12:16

Tamam ..:queen::flower:

freewill
08 Aralık 2016, 16:00
Bana herhangi bir umut bağlayın size şöööyyyleee size bööööyleeee şeyler yapıcam diyen oldu mu?.
İçimden kanal açmak geldi gördügümü yaşadıgımı alır oraya atarım izleyen izler.
Sizden olma seçenegi sunma şansını kim verdi sana :d

yahu ukala ukala cevap yazmadan önce ne yazdığına bak. ne demişsin "Uzun süredir yaklaşık 4 senedir motorsiklet kullanıcısıyım,her gün motorsikletime binmekte gerek az gerek çok yol yapmaktayım.Kendime bir kanal açtım açtıgım kanal ile günlük başıma gelen iyi kötü görüntüleri,motoruma eksta olarak yaptıgım birşeyin size sunulmasını sizinde yorum atmanızı bilmeyenlerin görüp bilmesini,ve yaz kış sıklıkla yaptıgım kısa,uzun gezilerimi sizlere sunmak için kanalımı açtım."yani şööööyyyle yapcaaaam bööööyle yapcam demişsin değil mi? bizden biri olacak kapasite de görmüyorum zaten seni haydi yallah.

shruikan
08 Aralık 2016, 17:08
giydirenler, soyduranlar; elitistler, nooblar... oooo, o zaman dans.

OgulcanMC
09 Aralık 2016, 00:24
Hmm.. Ben motorcuyum demek için piste çıkıp, racing tarzı motor kullanmamız gerekiyormuş.... Yoksa biz motorcu değilmişiz. Bugünde yeni şeyler öğrendik. Motorcuyum diyebilmek için sanırım kesinlikle hoşuma gitmeyen bir tarz motoru kullanıp, pistlere çıkıp, hızlar, bişeyler bişeyler yapmam gerek. Sonra da istediğim tarz motoru alıp BEN MOTORCUYUM ULEYN! diyebilirim. Güzel güzel çok güzelmiş yahu.
Millet ne gerilmiş ya. Çek videolarını koy, muhabbetini yap, keyfine bak usta. Kimsenin izlemek gibi bir zorunluluğu yok. Adam gibi bu işi yapan bir kaç insan var ve onlar haricindeki çoğu kişinin tamamen boş olduğunu hepimiz bilsekte yeni bu işe girişecek arkadaşların kim olduklarını, ne yapacaklarını bilmeden, bu denli saldırmak hiç hoş değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Ha birde gelip burada konu açmakta pek akıllıca bir şey değil forumda her gün aynı başlıkta en az 1 kişi 'BENDE VİLOGÇU OLÇAM' diye konu açıyor. Böylece daha başlamadan trol konusu oluyorsunuz. Ne yapacaksanız direk yapın sessiz sakin yapın. Zaten beğenilirseniz, izlenirsiniz.

whitedeamon
09 Aralık 2016, 02:44
En çok motovloger yetiştiren ülkeyiz.

ortadadogulu
09 Aralık 2016, 09:40
moturpiskilet ten iyidir.
Olsun hayırlı olsun.

Dalekfodder
09 Aralık 2016, 10:15
Son 200 yıldır bu forumda sürünüyorum gizlice ve bu thread okadar saçma post almışki saklandığım delikten çıkasım geldi.

Kıskançlıktan ne hallere geldi abov......