PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yaptım ilginç muhabbet.

omer2to
12 Kasım 2016, 00:27
Bugün üniversitede vizeme yetişmeye çalışıyordum ara sokakdan caddeye çıkmak istediğim de baktım yan tali yoldan bir araç çıktı bende fren manevra derken arabanın tam plaka tambon kısmına carptim.
Ben sağlıkçıyım işim gereği sakin olmam lazım biri küfür etse bile durur izlerim o derece sabırlıyım.
1-Adam başta bana bilerek çarptığını söyledi abi sen manyak mısın dedim sustu
2-Yeni arabam çizildi dedi. Abi iki teker üstünde bak bu can taşıyor 24 yaşında bir birey var hıyar tarlasında yetişmiyor dedim
Bak belki çok zor durumda para kazanıyor olabilir zar zor almış olabilir arabayı saygı duyuyorum polis çağırayım haklıysan tampon alırım dedim yok dedi. Yere bile düşmedim hafif ayağım ezildi kendim müdahele ettim. Sözüm gereği şu ufak şeyleri bence büyütmemek lazım gülümseyerek gidip sınava girdim çevremde kimseye bahsini bile asmadim.
Bizim bir Prof dersimizde her zaman söyler insanlar la asla tartışmayın ne çıkacağı belli olmaz hele hastalarla asla sizin yıllarca üst üste koyduğunuz tuglaları emekleri ne olduğu belirsiz biri yikabilir ufak bir bıçakla neyse çok uzattım sağlıcakla kalın iyi geceler. Siz bilin olsanız bile özür dileyip geçmesini bilin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Dipnot: Adam benim bilerek arabasına çarptığımı söyledi.

Mexico
12 Kasım 2016, 01:35
2 gün önce önümdeki Kangoo tek şerit yolda durup dururken geri geldi ve üzerime çıktı. O kadar kornaya basmama, arada mesafe bırakmama ve etraftaki insanların bağırmalarina rağmen hemde. Baktım adam durmuyor ezecek bizi bende sinirle arka camına bir yumruk vurdum ve elim camdan içeri girdi. Çok şükür elimde bir şey yok ama cam paramparça oldu.
Adam indi ne işin var arkamda diye çemkirmeye başlayınca inip 2 tanede ona patlatacaktim ama yaşı bayağı vardı. Ben biraz saydırınca tırsıp arabasına bindi ilerledi. Bende baktım sadece çamurlugum kırılmış nazarlık olsun dedim yola çıktım. Az ileride bir motorcu yanıma yanaştı, seni polise şikayet ediyo bana çarptı kaçtı dediğini duydum, dedi. Bende geri döndüm, polise kaçtığım falan yok dedim. Neyse polis aranızda tutanak tutup anlaşın dedi.
Adam camı nasıl kırdın dedi, bende kaskim çarptı camı kırdı bir itirazın mı var deyince sustu. Tutanak tuttuk ama onada ne imza attık, ne poliçe yazdık. Öyle ayrıldık.
Ertesi sabah beni aradı ben camı cebimden yaptıracağım sende tutanağı yırtıp atarsın dedi. Ben yinede güvenip atmadım duruyor. Olurda kaçtı falan derse gösteririm diye.
Neyse çamurluk kırık şekilde geziyorum ama cana geleceğine mala gelsin. Adam üstümüze çıkmadı ya gerisi hiç önemli değil. Zaten zor günler geçiriyoruz toplum olarak, bari birbirimizi hoş görelim.

qıp
12 Kasım 2016, 02:18
geçmiş olsun.
"Adam benim bilerek arabasına çarptığımı söyledi"
buna değecek araba (adam/orası nere), acaba:

GezeGeze
12 Kasım 2016, 02:42
Sakin olmakla doğru yapmışsınız.

Geçmiş olsun, her ikinize de.

Sizi uyaran motorcu arkadaşı da gıyabında kutlamak isterim; motorcu dayanışması bu olsa gerek.

IRau
12 Kasım 2016, 04:45
Sabah motorcular konuya gelir adami dovmek icin

Sabah bakarim artik iyi geceler

Ros1n2
12 Kasım 2016, 06:13
Arkadan gelip sıkıştırarak yerimizden etmeye çalışanlara yer vermediğimiz için karşı şeritten gelen arabayla burun buruna gelen sonrada bizi suçlayıp kenardan gitsene diyenlere güldüğümüz gibi bunlarada gülüp geçmek gerek. O kutunun içinde çatlayıp dursunlar..

omer2to
12 Kasım 2016, 12:56
Arkadan gelip sıkıştırarak yerimizden etmeye çalışanlara yer vermediğimiz için karşı şeritten gelen arabayla burun buruna gelen sonrada bizi suçlayıp kenardan gitsene diyenlere güldüğümüz gibi bunlarada gülüp geçmek gerek. O kutunun içinde çatlayıp dursunlar..

Kesinlikle hocam hemfikiriz

zabuzaretta
12 Kasım 2016, 13:32
2 gün önce önümdeki Kangoo tek şerit yolda durup dururken geri geldi ve üzerime çıktı. O kadar kornaya basmama, arada mesafe bırakmama ve etraftaki insanların bağırmalarina rağmen hemde. Baktım adam durmuyor ezecek bizi bende sinirle arka camına bir yumruk vurdum ve elim camdan içeri girdi. Çok şükür elimde bir şey yok ama cam paramparça oldu.
Adam indi ne işin var arkamda diye çemkirmeye başlayınca inip 2 tanede ona patlatacaktim ama yaşı bayağı vardı. Ben biraz saydırınca tırsıp arabasına bindi ilerledi. Bende baktım sadece çamurlugum kırılmış nazarlık olsun dedim yola çıktım. Az ileride bir motorcu yanıma yanaştı, seni polise şikayet ediyo bana çarptı kaçtı dediğini duydum, dedi. Bende geri döndüm, polise kaçtığım falan yok dedim. Neyse polis aranızda tutanak tutup anlaşın dedi.
Adam camı nasıl kırdın dedi, bende kaskim çarptı camı kırdı bir itirazın mı var deyince sustu. Tutanak tuttuk ama onada ne imza attık, ne poliçe yazdık. Öyle ayrıldık.
Ertesi sabah beni aradı ben camı cebimden yaptıracağım sende tutanağı yırtıp atarsın dedi. Ben yinede güvenip atmadım duruyor. Olurda kaçtı falan derse gösteririm diye.
Neyse çamurluk kırık şekilde geziyorum ama cana geleceğine mala gelsin. Adam üstümüze çıkmadı ya gerisi hiç önemli değil. Zaten zor günler geçiriyoruz toplum olarak, bari birbirimizi hoş görelim.

Yaşadıklarınıza ve karşınızdaki insanın iftiralarına rağmen medeni bir insanın olması gerektiği gibi sağduyulu davranmanız çok hoşuma gitti. Sizi canı gönülden tebrik ederim.:rendeer:

mertgckn
12 Kasım 2016, 15:06
Geçmiş olsun usta. Bu arada hangi serviste çalışıyorsunuz :)

SONSiyah
12 Kasım 2016, 15:47
Adam da manyak ya iki teker ile gelip bilerek arabaya çarpacak. Bu kafaya erişmek zor mu ?

Bu arada çok geçmiş olsun.

montrello
12 Kasım 2016, 16:21
Geçmiş olsun.
Yaşamış olduğunuz kazanın bir benzerini yakın zamanda bende yaşadım aynı şekilde motordan düşmedim. Ama çarpmış olduğum arabanın davlumbazı kırılmıştı. Sağolsun araç sahibi arabadan indi iyi olup olmadığını sordu iyi olduğumu söyleyince biraz dikkat etmemi söyleyip gitti masrafı neyse ödeyeyim dedim kabul etmemişti. Benide kazadan dolayı suçlamamıştı :)

Mexico
13 Kasım 2016, 16:36
Yaşadıklarınıza ve karşınızdaki insanın iftiralarına rağmen medeni bir insanın olması gerektiği gibi sağduyulu davranmanız çok hoşuma gitti. Sizi canı gönülden tebrik ederim.:rendeer:

Teşekkür ederim. Ne yapalım o onun ayıbı. Herkes kendi davranışlarından sorumlu :)

motolojivlog
13 Kasım 2016, 16:46
Çok geçmiş olsun. Bu kadar kendini bilmez duyarsız insan arasında şansa yaşıyoruz. Motovlog sayfama mesajlar geliyor, bilerek yapıyormuşum diye. Birgün motor kullansalar, ne kadar saçma bir profil ile muhatap olmak zorunda kalacaklarınız anlarlar.