PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya motorcuları çevirme

Schiffer
09 Kasım 2016, 14:52
merhaba, bugün çoğu yerde motırcuları durdurup kontrol yapıyor trafik polisleri. Bilginiz olsun diye konu açtım:)

Mexico
09 Kasım 2016, 14:59
Iyilik yaptığını mı sanıyorsun? Açmayın işte şöyle konular. Bırak ehliyetsiz, sigortasız gezen yada elalemin motorunu çalıp dolaşan yakalansin.
Allah korusun ehliyetsiz biri gelip ailenden birine vursa ne hissedersin? Yada sigortası olmayan biri arabana/motoruna vursa?

ZümeR
09 Kasım 2016, 15:01
Motor hırsızlarının forumdaki konuları takip ederek ona göre hareket ettiği düşünenlerde var demek ki.
Bende Antalyadayım bana denk gelmedi sabah gelirken.

Metehan07-70
09 Kasım 2016, 15:09
Ben en son, 2009 da girdim Antalya da çevirmeye. Durdurmuyorlar beni.:queen:

Schiffer
09 Kasım 2016, 17:33
Iyilik yaptığını mı sanıyorsun? Açmayın işte şöyle konular. Bırak ehliyetsiz, sigortasız gezen yada elalemin motorunu çalıp dolaşan yakalansin.
Allah korusun ehliyetsiz biri gelip ailenden birine vursa ne hissedersin? Yada sigortası olmayan biri arabana/motoruna vursa?

Olaya her seferinde kötü yönünden bakmayın.

Dünya kötüler veya kötülüklerle dolu değil. Benim uyarım, aslında zararsız olup kanunda cezai nitelik taşıyacak şeylerin önlem alınması açısından yazdım. Bunu da farklı olarak yorumlayabilirsin. app plaka, egsoz vs

Ha birde bu forumda illa ki farklı kişiliklerde insanlarda vardır ama bilinçli olarak bu forumda takılan insanın kötü olmayacağını, bahsettiğiniz şeyleri yapmayacağını düşündüğüm, forumun samimiyetine inandığım için açtım.

mantila
09 Kasım 2016, 17:45
Küçük plakamı sökerlerse kendimi belediyenin önünde yakarım.