PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlangıç ısınmaları

125RveHemşir
03 Kasım 2016, 22:34
Öncelikle herkese merhaba ilk konu açma münasebetim kusurum varsa düzeltebilmek dileğiyle.
üniv 3. sınıftayım 2 gün önce cbr 125 r aldım ehliyetim var fakat kendimi sürebilecek kadar iyi bildiğimi düşünmüyorum.Henüz ekipmanlarımı temin etmedim. Adana'da yaşıyorum ve bulunduğum yerleşkede sokaklar motosiklet öğrenebilecek kadar büyük bir yer değil,ve düz bir yapıda geniş bir alan yok benim bulunduğum yerde.İçimden sürekli motora binmek, öğrenme isteği geliyor ve ailemin bu konuda hoşgörüsünü almadan aldım motorumu.Yakın çevremde motor kullanan biriside yok ,motorla alıştırma yapabilme açısından ne tavsiye edersiniz?

kuesier
03 Kasım 2016, 22:56
Ben öğretim sana yunusumm

peruwasa12
03 Kasım 2016, 23:04
Öncelikle ekipmansız öğrenmeye sakın kalkma ekipmanlarını tamamlayıp birinden yardım alarak çalış çünkü en ufak düşmende sonuçları kötü olabilir ekipmansız

shooter1
03 Kasım 2016, 23:09
meslektaşım geç kalmışın bile hemen ekipmanları tamamla ufaktan ufaktan öğrenmeye bak

berktknzgl
03 Kasım 2016, 23:36
Sungurbey Anadolu Lisesi bahçesinde güzel bir parkur var. Yer boyaları, şeritleri, denge tahtasıda yenilendi. Orada bol bol çalışabilirsin. Ekipmanların tam değilse onları tamamladıktan sonra çalışmanı tavsiye ederim. http://youtu.be/g2t1hdijN9s parkurun videosuna buradan ulaşabilirsin. Arada özala gel gazlayalım :) İyi günler..

125RveHemşir
04 Kasım 2016, 00:02
Eyvallah kardeşim sen olmasan halimiz zaten harap