PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kışlık ekipman tavsiyesi

Crixa
03 Kasım 2016, 10:11
Arkadaşlar kış geldi sayılır motorla gezerken üşüyorum bacaklarım dizlerim donuyor sadece montum kaskım eldivenim var . termo içlik mi alayım iş görürmü sizce ? dizlerim de soğuk aldıktan sonra sıcak ortamda eklem ağrısı gibi bir yorgunluk ağrısı oluyor kışın motor kullanmam için yapmam gereken ne sizce

Mstkdrglu
03 Kasım 2016, 10:30
Arkadaşlar kış geldi sayılır motorla gezerken üşüyorum bacaklarım dizlerim donuyor sadece montum kaskım eldivenim var . termo içlik mi alayım iş görürmü sizce ? dizlerim de soğuk aldıktan sonra sıcak ortamda eklem ağrısı gibi bir yorgunluk ağrısı oluyor kışın motor kullanmam için yapmam gereken ne sizce

Kevlar pantalon alabilirsin . Hem diz ve kalça korumalıkları oluyor hem de normal kot pantalonlara göre daha kalın olduğu için biraz daha sıcak tutuyorlar . Termal içlikte düşünebilirsiniz bende almayı düşünüyorum.

Crixa
03 Kasım 2016, 10:45
kot mantıklı tamam da hergün aynı kotu giyemem sıkıntı o uzun yol yapsam tabıkı alırım şehir içinde 5km işe gidiom çıkışta kafeye gidiom 5 km :)

Mstkdrglu
03 Kasım 2016, 11:06
Termal içlik en mantıklısı sizin için o zaman . Tabi aynı pantalonu hergün giymek sıkıntı çıkarır fakat kevlar olduğu için Allah korusun düşerseniz sürtünmelere karşı dayanıklılığı var . Bende başlangıç için 1 adet almayı düşünüyorum sonradan 2-3 taneye tamamlamayı düşünüyorum en azından değiştirme konusunda rahat olur.

Norton772
03 Kasım 2016, 11:14
En azından dizlik al ki o bile epey koruyor soğuktan. Ayrıca normal pantolonun altına bir içlik yada üstüne lbc mi ne diyorlar pantolon var, ondan da alabilirsin.

Crixa
03 Kasım 2016, 11:20
termal içlik almaya karar verdim arkadaşlar dizlik alacağım kafam daki soru işareti de şu depoyu çizermi

something123
03 Kasım 2016, 11:20
pantolon ustune korumalı panlolon giyerbilirsin, yandan fermuarlıları var "spidi" markasını yine tavsiye edeyim,
yada içlik, normal pantolonun, ustune yagmurluk giyersende ruzgarı kesmiş olacaksın, buda etkili olur,
scooter kullanıyorsan diz ortusu alabilirsin..

Norton772
03 Kasım 2016, 11:28
Dizilikler genelde plastik ve pek çizmez gibi, gerçi koruma stickerleri de satılıyor onun için.