PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kırık Bacak Geçmeyen Günler

Vespa125
02 Kasım 2016, 16:47
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce belediye çalışması yüzünden sahilyolu üzerinde 90 KM hızla uzun bir çukura düştüm.Bayağı bi sürüklendim çok şükür ki sağ bacağımda ki 2.5cm'lik kırıkla atlattım ilk kazamı.

4-6 Hafta bu şekilde kalacakmış alçı.

1 haftadır alçıyla yaşamak gerçekten çok çok zormuş, allah düşmanımın başına vermesin.

Salurbey
02 Kasım 2016, 16:49
Çok geçmiş olsun. Yol kusuru var gibi dava açma yolunu araştırmayi düşünün. Naçizane.

Levent
02 Kasım 2016, 16:49
Gemiş olsun, allah beterinden korusun..

Vespa125
02 Kasım 2016, 16:56
Çok geçmiş olsun. Yol kusuru var gibi dava açma yolunu araştırmayi düşünün. Naçizane.

Valla hocam inan şu an sadece tek istediğim eski günlerime dönmek, onun dışında dava ile vesaire uğraşamam.

Gemiş olsun, allah beterinden korusun..
Allah razı olsun hocam.

barismanco
02 Kasım 2016, 16:59
Çok geçmiş olsun.. Memleketimin bitmek bilmeyen bozuk yolları sağolsun.. Aynı dert hepimizde var büyük riskle çıkıyoruz yollara.. Tez zamanda aramıza tekrar dönmen dileğiyle..

Kızıl pars
02 Kasım 2016, 17:19
O yolları kazıp da öyle bırakanları, bırakmayıp üstün körü tamir edenleri, yapıp yapıp yeniden bozanları...

Geçmiş olsun birader.
Son olsun.

okanius
02 Kasım 2016, 17:22
8 HAFTA ALÇIDA YAŞAMIŞ BİRİ OLARAK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM. GEÇMEZZZZZ...

derdalan
02 Kasım 2016, 22:31
geçmiş olsun.
Koruma var mıydı? Dizlik? var ise ne kullanıyordun? Hangi tip dizlik? ayağın motor düşmesi sonucu mu yoksa bi yere mi vurarak kırdın?
Bu kadar soru sordum bu konuda ben de merak içersindeyim çünkü piyasadaki dizliklerin kaval kemiğini koruduğu fikri bir türlü aklıma yatmıyor

F54
02 Kasım 2016, 22:43
geçmiş olsun :(

whitedeamon
02 Kasım 2016, 22:52
Geçmiş olsun hocam yine ucuz atlatmışsınız

yürekçe
02 Kasım 2016, 23:13
Geçmiş olsun

istanbu_gezg
02 Kasım 2016, 23:23
geçmiş olsun foto paylaşacakmısınız?

Crenox
02 Kasım 2016, 23:47
Yine iyi yırtmışsın ben ağustosta sağ el bileği ve sol topuk kırdım. El bileği iyileşmiyor en lanet kırıkmış oynak bölge olduğu için, hem yürüyemeyip hem mouse bile tutamıyordum ameliyat oldum halloldu şimdi eskisi gibi sayılırım. Güç eksikliğin olacak basmaya başladım diye hemen zorlama kasları kopartırsın bu seferde, iyileştikten sonra güç antremanı yapmayı unutma. Geçmiş olsun :cat:

http://i.hizliresim.com/PQLdRO.jpg (http://hizliresim.com/PQLdRO)

Not: Motor kazası değil :(

velizrsln
02 Kasım 2016, 23:58
peki bir hakkınız varsa bu durumda dava açın belediyeye

Vespa125
03 Kasım 2016, 01:10
Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.

geçmiş olsun.
Koruma var mıydı? Dizlik? var ise ne kullanıyordun? Hangi tip dizlik? ayağın motor düşmesi sonucu mu yoksa bi yere mi vurarak kırdın?
Bu kadar soru sordum bu konuda ben de merak içersindeyim çünkü piyasadaki dizliklerin kaval kemiğini koruduğu fikri bir türlü aklıma yatmıyor

Hocam açık konuşmak gerekirse kask harici hiç bir ekipmanım yoktu.Üzerimde şişme kalın bir mont vardı ve sırtımda bilgisayar çantası.Yerde sürüklenirken sırtımda ki bilgisayar beni bayağı bi korudu. ( Tabi çantada ki 5000 TL değerinde ki Macbook Pro 2015 bayağı bir kırıldı ama ) en azından can'a gelmedi.Sol kolumun üzerindede bayağı sürtmüşüm galiba mont bayağı bir yırtılmıştı.

Dizlik olsa eminim ki kırılma olmazdı, öyle tahmin ediyorum.

cıbırlover1
03 Kasım 2016, 01:24
Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.

Hocam açık konuşmak gerekirse kask harici hiç bir ekipmanım yoktu.Üzerimde şişme kalın bir mont vardı ve sırtımda bilgisayar çantası.Yerde sürüklenirken sırtımda ki bilgisayar beni bayağı bi korudu. ( Tabi çantada ki 5000 TL değerinde ki Macbook Pro 2015 bayağı bir kırıldı ama ) en azından can'a gelmedi.Sol kolumun üzerindede bayağı sürtmüşüm galiba mont bayağı bir yırtılmıştı.

Dizlik olsa eminim ki kırılma olmazdı, öyle tahmin ediyorum.

5000 tl Macbook Pro ya verene kadar 2000 tl ye kendinize full ekipman alsaydın belki burada sadece başınızdan geçen bir olayı anlatıyordunuz kırıksız çıkıksız ..

whitedeamon
03 Kasım 2016, 06:31
5000 tl Macbook Pro ya verene kadar 2000 tl ye kendinize full ekipman alsaydın belki burada sadece başınızdan geçen bir olayı anlatıyordunuz kırıksız çıkıksız ..

Kesinlikle ben markete giderken bile kask eldiven mont vs giyiyorum zamanla kafanızda yer edinecek o büyük kazalara şahit olunca,tanıdığınız birini arkadaşınızı sırf ekipman kullanmadığı için ölüm haberini alınca,iki dakikalık yere gideceğim uğraşamam diyip o iki dakikalık mesafaye asla ulaşamayan insanlara şahit olunca yada kendi başınızdan geçince anlıyorsunuz

Vespa125
09 Kasım 2016, 00:21
Arkadaşlar sonuna kadar haklı, arkadaşlar kısa mesafe demeyin ekipmansız çıkmayın.Benim için iyi bi ders oldu.