PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Araç mı bu?"

Mamba09
02 Kasım 2016, 07:58
https://www.youtube.com/watch?time_continue=155&v=RW46Mt7tnJQ&ebc=ANyPxKrcl4k7HbejjGgXFmNofOasep-BBDMrXXkuxiZhzJ_MPObWCawsnWv0fTNwnQYXILrxPuPQ

Doruq
02 Kasım 2016, 08:12
İnsan mı bu ?

okanbagiscan
02 Kasım 2016, 08:17
Adam olmak için illa büyük işler yapmış olmaya gerek yok.Bir otoparkta çalışıyor olup ADAM olunabilir.

sinan.erkan
02 Kasım 2016, 08:32
Adam olmak için illa büyük işler yapmış olmaya gerek yok.Bir otoparkta çalışıyor olup ADAM olunabilir.

Ooo hassas kasan insan biz de seni bekliyorduk hoşgeldin.

Quad87
02 Kasım 2016, 08:43
Ooo hassas kasan insan biz de seni bekliyorduk hoşgeldin.

"Hassas kasan" hassas kasmak ne ola ki :sunny:

keremkrmn
02 Kasım 2016, 08:48
İçimden çok hoş küfürler geliyor ama etmiyorum..

ufukt
02 Kasım 2016, 08:50
Sanki memlekette otomobilli patlama olmadı ilginç memleket ilginç insanlar. Adam motora araç mı bu diyo sonrada elin hintlisindne senelik binlerce motor ithal et dur...

FB10ur
02 Kasım 2016, 09:46
Ulan toplumda ne ilginç insanlar var istanbuldaki patlama olayıymış ulan otoparkın onlarca araç var içinde kilolarca patlayıcı olsa nereden bileceksin..

Seko
02 Kasım 2016, 11:15
O almayan şerefsizi direk trafik polisine şikayet etmek lazım. Bir de diklenmiyorlar mı böyle hasta oluyorum.

acgh1907
02 Kasım 2016, 11:42
Vergisini veriyorum sen neden bahsediyorsun armut deseydiniz keske.
Arac mi bu? Diyor.
Rahatsiz..

Thracian
02 Kasım 2016, 12:05

Doğru.Ama adam olmak için önce insan olmak lazım.Şu videodaki "Yasssak gardaşım yasssak.Auraç mu bu?" diye söylenen çok hücreli canlı ne yazık ki adam olma yolunda ilk koşul olan insan olma yetisini karşılamıyor.

shruikan
02 Kasım 2016, 14:42
kıytırık arsadan bozma "otopark"a zaten hiç yanaşmayın. düzgün iş yapacak olsalar zaten iş mekanına yatırım yapıp düzgün bir yer haline getirir. minimum masrafla maksimum kâr peşindeki çakallara ekmek yedirmeyin. iki katı para ver işini yapan yere ver; iki katı para ver uzak kalan yere ver.

whitedeamon
03 Kasım 2016, 07:04
Vay be bu adamın otomobil yada motor dışında kamyon,otobüs vs. Bir vasıtanın direksiyonunda olduğunu düşünün yolda gidiyorsunuz adam üzerinize sürdü ne yapıyorsun diyorsunuz ve size'araç mı bu'diyor.Bakın arkadaşlar bu kafadaki adam direksiyon başındada bu kafadadır yoldada iş yaparkende nelere sebep olabileceğini varın siz düşünün

abeciMotoru
03 Kasım 2016, 16:32
Tipik bir çomar, fazla iletişim kurmamak lazım.

gursus
03 Kasım 2016, 16:47
-yani gamerayla çekiyom diye şeeaapma yanii

böyle dayılara güncelleme gelmiş dikkat ettiniz mi ,artık anti-actioncam eklentisi mevcut. :cherry:

GokaallP
03 Kasım 2016, 17:55
sanki memlekette hergün motor patlıyor hiç araba patlatılmamış vay anası bee::facepalm::::facepalm1::

tr100a
03 Kasım 2016, 18:01
Yaaa bu kadar uzatmaya gerek yok benimde başıma geliyor çekiyorum mahalle arasına bir esnafın yanına tembiğliyorum birde çay ısmarlıyorum ben gezerken adamda gözkulak oluyor sigortası olmayan ufak otoparklar motosiklet ve çok pahalı aracları uyarıyor ben istanbulda otoparka bırakamadım kolay çalınıyor kardeşim görmem çalarlar parasını ödeyemeyiz dedi kızmadım

Süleymantnz
03 Kasım 2016, 19:08
Bu adama biri motorla çarpsın da görsün araç mı değil mi :mrgreen: o değilde bu ne tafra :mrgreen: altı üstü otoparkçı.

mkoni
03 Kasım 2016, 19:34
cahili döv ama sohbet etme demişler.

fatih.met
03 Kasım 2016, 20:33
https://www.youtube.com/watch?time_continue=155&v=RW46Mt7tnJQ&ebc=ANyPxKrcl4k7HbejjGgXFmNofOasep-BBDMrXXkuxiZhzJ_MPObWCawsnWv0fTNwnQYXILrxPuPQ

kardeşim boş ver yaa sağlık olsun, erkeğin önde gidenisin sen :) sakın böyle şeylere canını sıkma olur mu. bizim dangalak insanımız kavgadan anlar. kavga etmeyeceğin zaman "hastır ortdan" deyip dönüp gitmeni öneririm sadece.

sdirer
03 Kasım 2016, 21:07
ülkenin geldiği ve gittiği yerin göstergesidir bu durum:
Diyor ki bombadan sonra yassak. niye yasak ben koydum. İşte bu kanun tanımaz benim namussuzum iyidir kafasının, benim adamım hertürlü kanunsuzluğu yapar ben onu korurum, kurtarırım kafasının ülkeyi sürüklediği ÇUKURDUR... (e be CAHİL bombalar patlarken arabaları kamyonetleri de yasakladın mı? E be kafasız...)

Dip not:
Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok,
Nice elbiseler gördüm içinde insan yok.

ve o içi boş, faydasız, gereksiz, karanlık elbiseler artık her yerdeler... Hem de cahilliklerinden haberleri olmadan; bu ülkenin aklı başında insanlarının hayatlarını cehenneme çevirerek

Jemand
03 Kasım 2016, 21:46
yapman gereken;

http://i.giphy.com/Lw3o6Ee5fZQ1a.gif