PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başka ilçenin emniyet müdürlüğünden randevu alınabiliyor mu ?

victorhugo
01 Kasım 2016, 17:34
Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık bir haftadır sabah 9 civarında Beşiktaş ilçe emniyetten randevu almaya çalışıyorum fakat sistemlerini hiç açık göremedim.

Plaka ve ruhsat çıkarma işlemi yapmam gerekiyor.

Buna istinaden başka ilçeden randavu alarak işlem yapabilen oldu mu yakın zamanda ? Lütfen güncel bilgi paylaşırsanız sevinirim belki yenilik gelmiş olabilir çünkü önceden yapılmıyordu.

Şayet olmuyorsa şu Beşiktaş İlçe Emniyet randevu sistemi başka hangi saatte açılıyor bilgisi olan varsa lütfen paylşaırsa çok sevinirim. Sevgiler, saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Arkadaşlar Maltepe Emniyetten randevu aldım yarın sabaha sizden bilgi bekliyorum acil olarak. Olmuyorsa iptal edeceğim.

Tefoo
01 Kasım 2016, 17:37
ehliyet için alınabiliyor başka yerden ancak ruhsat, plaka için ikamete göre oluyor sanırım. bağlı olduğunuz ilçe trafik müdürlüğünden almanız gerekebilir. trafiğe telefon edip sormak en kolay ve doğru olanı.

victorhugo
01 Kasım 2016, 18:07
Aynen arayıp sorayaım dedim fakat ne yazıkki açan olmadı. En azından sistemi kaçta açıyorlar onu bir öğrenebilsem. Beşiktaştan randevu almış olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim.

bektanist
01 Kasım 2016, 18:15
08:30 ON KELİME

victorhugo
01 Kasım 2016, 19:43
Yarın sabah deneyeyim inşallah çıkar