PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda CBR 954RR Hakkında

omeryildirim
31 Ekim 2016, 00:24
Merhaba Arkadaşlar

Siteye yeni üye oldum. Uzun zamandır motosiklet kullanıyorum daha doğrusu kullanıyordum bi nişan badiresi atlattım o yüzden motosikletimi satmak zorunda kalmıştım şimdi Bu Önümüzde ki sezon 954RR Almayı düşünüyorum sizce nasıl Bi Motosiklet Alınmalı mı Alınmamalı Alıcak olsam Neye dikkat etmem lazım Neden 954RR Demeyin CBR600F Vs Düşün demeyin o motorun şeklini sevmiyorum ama 954RR Başka Bi Motor. :cat:

SolidSnake
31 Ekim 2016, 00:25
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/114863-cbr-954rr-ne-kadar-dogru-bi-karar.html

omeryildirim
31 Ekim 2016, 00:26
bunu okudum 2013 yılında ki mevzu o yüzden tekrar sormak istedim

SolidSnake
31 Ekim 2016, 00:28
bunu okudum 2013 yılında ki mevzu o yüzden tekrar sormak istedim

Valla böyle bir motor olduğundan haberim bile yoktu :) Alacağın cevaplar üç aşağı beş yukarı aynı olacaktır ama dileyelim kullanmış olan farklı kişiler de farklı yorumlar yapsın.

omeryildirim
31 Ekim 2016, 00:31
Valla benimde 4 yıldır haberim var çok güzel şekli farları vs muhtemelen ama kullanan birisi çıkar bi umut işte :)

ölü adam
31 Ekim 2016, 01:04
sevgili kardeşim 900 rr kullandım 29 kullandım 54 e yetişemedim :D gurbet e gittik lakin o modeller için 54 enjeksiyon olsa gerek biz 900 rr son karar derdik 929 900 da 250 in üstü ölümle danstı çok dengeli değildi keza top speed 280 falan dı 240 260 dedim mi ciğer biterdi elektirik kronikti bizim bindiğimiz senelerde servisten elektirik yüzünden çıkmazdı vurdura vurdura az servis yolu tutmadık gidon kolay tokatlardı 929 özellikle ön teker den yükü keser tekere gelmezdi haliyle gidon dans etmeye başlar tank slapper e düşerdi lakin 954 rr ne derece böyledir bilmem 2006 lara kadar bunlar süre geldi diye bilirim hondanın o senelerin kawasaki suzuki si kadar satmayaşı bundandır ama işin ehli bir ustayla motor toplarsan gerçekten hakkıyla yapılırsa uzuuuuun ca yıllar seneler boyunca sana hizmet eder en azından motor olarak honda hep lineer motor yapar genelde mesele yamaha yarı devirden sonra çıldırır hepsi böyle ama honda en munis i fukarısı sıkıştırma oranı ile ilgili ama motor u çok çok zor bozulur