PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki adress 110i paket servis için uygun olur mu?

Mikuni
30 Ekim 2016, 19:38
Merhaba arkadaşlar,

Ben spacy ile günde 150 km yapıyorum ve dayanıyor sorun çıkarmıyor bana. Suzuki bu iş için uygun mu acaba? Spacy gibi eşşek motor mu yoksa nazik mi bu motor?

barismanco
30 Ekim 2016, 19:44
spacy den daha iyi sanırım. bi arkadaş bizim motokurye yapıyordu adres almıştı ve bu çok çok daha iyi diyordu.

crxforever
30 Ekim 2016, 20:31
motor ne kadar iyi olursa olsun ticari amaçlı kullanırken yedek parçası servisi yaygın, huyu suyu ustalar tarafından bilinen bir motor daha uygun olur düşüncesindeyim.
mesela paket serviste çok rastlanan bir durumdur, park edip gidince saçma sapan birisi motoru devirip gidebilir. bunun için piyasada spacy, activa gibi motorlar için koruma demirleri üretilmiştir. ya da acil bir yedek parça ihtiyacı ve nakit sıkıntısı olduğunda idareten çıkma veya yan sanayi parça bulunabilir.

suzuki adress veya başka bir motorun özellikleri çok daha iyi olsa bile ben yaygın bir motor olduğu için spacy tercih ederdim.

KmlTkn
30 Ekim 2016, 20:48
Özet olarak Yetkili servisi yedek parçası ucuz ve yaygın olan hondadan devam edin

freewill
31 Ekim 2016, 02:05
lastikler daha büyük olduğu için hondaya göre daha rahat olacaktır. spacy ne kadar yakıyor bilmiyorum ama address yakıt konusunda cimri olduğunu iddia ediyordu hoş 125cc ne kadar fazla yakacaksa :)

HAZZILHAR
31 Ekim 2016, 05:33
Yedek parça ve servis ağında sıkıntı yok. Address çok çok daha iyi bir scooter Spacy'ye göre. Güle güle kullanın.

namikcan
31 Ekim 2016, 10:02
ben hero pleasure öneriyorum şuanda istanbuldaki tüm dominos ve mcdonaldslar kullanıyor, bir arkadaşım dominosta paket servisçi baya memnun olduğunu söylüyor

pikatel34
31 Ekim 2016, 11:01
adress i 50 bin km ye gelince zor satarsiniz ama spacy in her zaman alicisi vardir