PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda neden beğenmeme butonu yok

fatih.
30 Ekim 2016, 16:02
Merhaba arkadaşlar
Başlıkta belirttiğim gibi Forumda neden beğenmeme butonu yok?
Veya sadece neden beğen butonu var?

Hani şöyle bir durum olsa, bazen konuların içinde alakasız saçma sapan mesajlar olabiliyor
Bu mesajlar kullanıcılar tarafından eksilense örnek veriyorum konu içinde bir mesaj 50 üye tarafından eksilendi
sistem otomatik olarak mesaj sahibine uyarı mesajı gönderse 3 uyarı mesaj sonrasında forumdan kısa bir süre uzaklaştırılsa nasıl olur?

IRau
30 Ekim 2016, 16:05
derdini seveyim butonu mevcut

barismanco
30 Ekim 2016, 16:06
Güzel olur forum temizlenir troller vs biter belki.

COQ
30 Ekim 2016, 16:13
Var abicim.
Sayfanın en altına git.
Orada konuyu değerlendir diye bir bölüm var.
Kötü-çok kötü de dahil 5 adet değerlendirme seçeneği var.

Ocanner35
30 Ekim 2016, 16:14
Troll yine de huyundan vazgecmez inciden biliyorum

fatih.
30 Ekim 2016, 16:20
Var abicim.
Sayfanın en altına git.

Abicim benim Sadece konu başlığına bakarak yorum yazmasaydın iyiydi

gungenir
30 Ekim 2016, 16:20
Var abicim.
Sayfanın en altına git.

Öyle olunca rezil ötesi konuya bile yıldız vermiş oluyoruz. "Çok kötü ama yıldızı hak ettin, al bakalım" ...?

barismanco
30 Ekim 2016, 16:28
Öyle olunca rezil ötesi konuya bile yıldız vermiş oluyoruz. "Çok kötü ama yıldızı hak ettin, al bakalım" ...?

Aynen öyle :mrgreen:

fatih.met
30 Ekim 2016, 18:03
beğenmeme butonu gelsin istiyoruz.

zaferce
30 Ekim 2016, 18:12
Daha önce açılmış, daha yeni konuşulmuş konulara dair yeni başlıklar açılmasına engel olacaksa ne ala. Bakınız daha bir kaç hafta önce tartışılmışı var. Anketi de var hatta. http://www.motosiklet.net/forum/anketler/107936-dislike-butonu-anket.html

Daha geçen gün birisi, okuma yazma seviyesi TÜİK verilerinde "işte anca ölmeyecek kadar" olan birisi, yazısına dair onu uyardı diye bir başka yazara "sana dik yokuşta derin nefes aldırırım rulman bilyası seni" diye cevap verdi. Bu sevgi ortamında beğenmeme/dislike çok baş ağrıtır. Allah aşkına moderasyon şu başlığı diğerinin altına taşısın yoksa bu başlıkta da devam edecek bu konuşmalar.

Ben de az sonra neden dizel motosiklet yok lan diye yeni başlık açacağım bu gidişle.

fatih.met
30 Ekim 2016, 18:17
eskiye yazınca hortluyor, yenisini açınca eskisi vardı oluyor. şunada çözüm bulmak lazım.

zaferce
30 Ekim 2016, 18:38
Evet 2 haftalik yaziya cevap yazinca hortluyor zannedenlere bir cozum bulmak lazim. 2 yil ile 2 haftalik sure arasindaki farki, yarin mont alacagim konusunun zamana bagliligi ile termoplastikle fiber arasindaki fark nedir gibi 2 yil sonra bile ayni kalacak dogasini ayirt edebilmeyi de halketmek lazim. Diger dislike basligina son mesaj 20 gun once yazilmis. Ne yenilendi, ne degisti de ayri baslik? Önümüzdeki hafta bir daha acalim da bu baslik hortlamasin.

fatih.met
30 Ekim 2016, 18:41
2012 de açılmış konuyu hortlatmışlar ama. birileri hortlatma yüzünden fırça yemiştir. mesajlara bakmadım ama olmuştur öyle.

zaferce
30 Ekim 2016, 18:48
Ben yoruldum ve kedi kucagimda uyudu musait degilim. Aradaki farki baskasi anlativersin.

http://i66.tinypic.com/1zdc8rs.jpg

fatih.met
30 Ekim 2016, 18:50
tamam kardeş anladım gerek kalmadı.

something123
30 Ekim 2016, 18:51
Okudum konuyu yazilanlari ayh nie ise anlamadim bacagimi azcik incittim agridan midir nedir niyedir yazilanlari anlayamiyorum..
Olur ama sevmediysek belirtilebilir ama sole diim lobi yaparım heheh