PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç trafikten düşürme YARDIM!!!

Tyranttt
30 Ekim 2016, 15:15
Arkadaşlar merhaba 2009 yılında cahilliğime noter satışsız 2002 model bir motoru satmıştım. Şimdi bu motoru trafikten düşürmek istiyorum ruhsat ve plaka haliyle elimde yok. izleyeceğim yol ne olmalı motorun nerede olduğuda belli deil şuan

fatih.met
30 Ekim 2016, 15:28
çalındı ihbarı vermekten başka çözüm söyleyecekler mi bakalım.

sanausbe
30 Ekim 2016, 15:32
Ruhsatı ve plakayı bulmaktan başka çareniz yok.

YERUÇAĞI
30 Ekim 2016, 17:07
plakayı bilmiyorsa nasıl çalındı ihbarı vercekki

edevlet ten arama yap senin üstüne olan her şey görünüyor,ev,araba,yat,arsa,vergi borcu,trafik cezasından vs. tutun mahkeme davasına kadar her şey,,ordan bulabilirsin,,eğer görünmüyorsa zaten problem yok demektir ama muhakkak görünmesi lazım

whitedeamon
30 Ekim 2016, 17:19

edevlet ten arama yap senin üstüne olan her şey görünüyor,ev,araba,yat,arsa,vergi borcu,trafik cezasından vs. tutun mahkeme davasına kadar her şey,,ordan bulabilirsin,,eğer görünmüyorsa zaten problem yok demektir ama muhakkak görünmesi lazım

Aynen öyle edevletten sorgulatın derim

fatih.met
30 Ekim 2016, 17:26

e-devlete girip plakayı ordan görür.

çalındı diye ihbar ver diycem ama adamı bulupta hapise atmasınlar. sonra adam sana demezmi parasıyla almadımmı ben bu motoru diye? çalındı desen sattığın kişi madur olur.

ihbar vermesen sende sıkıntı olur çükü kaza yada trafik cezaları falan işlemeye devam ediyor senin üzerine. yandın gitti. belkide adam otobana falan girdi hep kaçak.

Tyranttt
30 Ekim 2016, 21:53
Arkadaslar plakayi tabiki biliyorum. Sadece plaka ve ruhsat haliyle elimde yok dedim. Ceza vergi borcu herhangi biseyi yok motorun zaten kotu haldeydi o zamandan buzamana calisma ihtimali yok. Biyerde cöp olmustur.

fatih.met
30 Ekim 2016, 21:56
plaka ve ruhsat ile gerekli yere müracat edip trafikten düşürebiliyorsun galiba. ama elinde plaka yok ve ruhsatta yoktur sanırım. yani o araç trafikten düşmez gibi.

işte bak sen sıkıntı yaşıyorsun ve çözümü yok. kanunlarda sıkıntı var kardeş. kanunlar saçma sapan diyorum anlayan yok.

çalındı ihbarı verirsen en azından sorumlulukların kalkar o motor üzerinden.