PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KANUNİ

Burak..
30 Ekim 2016, 00:49
Kanuni Breton S100 hakkında ne düşünüyorsunuz alınmalımıdır?

anıil
30 Ekim 2016, 00:56
bütçe ne kadar

Burak..
30 Ekim 2016, 01:01
2200-2300 civarı

anıil
30 Ekim 2016, 01:06
alına bilir ama birazda ekleyebilirsen 2 el yeni kasa ybr alabilirsin

Burak..
30 Ekim 2016, 01:26
Yok ybr bana göre değil bide fiyatı uygun değil bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

Fiyatı 2000 diyor ve 1800 vivarı pazarlık olur motorun tipi çok güzel tam istediğim gibi yapmış performansı nasıldır bu motorların ve kanuni alınırmı?

anıil
30 Ekim 2016, 01:27
temiz kulannırmı diosan alınır

hakan nkd
30 Ekim 2016, 01:43
Pişman olma ihtimalin çok yüksek. 2 sene önce sıfırını aldım. Alttaki yağ değişim civatası hafiften fazla sıkıldığı için kartelmidir nedir orası kırıldı. 1000 km kullanıp bayağı zararına sattım. Geçen hafta sadece işe gidip gelmek için breton tarzı ramzey aldım çok çok kötü geldi. 2 gün kullanıp geri iade ettim yine zararına. Allah'tan plaka çıkarmamıştım. Hiç ama hiç sürüş keyfi yok. Şimdi salcano Hunter aldım. Titreşimsizliği çok hoşuma gitti. Salcano beni şaşırttı :)

Burak..
30 Ekim 2016, 22:44
Zaten şehirler zıt çıktı adam eskişehir sayfasında paylaşmış başka şehirde :) Bugün 30 yaşındaki bi abimin 150 salcano hunterini kullandım gerçekten çok güzel motor yapmış salcano ilk deneyimimde verdi yarım saat felan gezdim yanlışlıkla debriajı hızlı bıraktım ve patiye kalktı ama dengesini bozmadı bayır yukarı arkama çocuğu attım gene biraz hızlı gaz verdim heralde tekere kalktı 3-4 sn öyle gittik bayır yukarı gene bi düşme felan yok ve tam gidiyordum bayır aşşağıya aldım boşa hızlandı motor baya frene basayım dedim bastım işlemedi gibi biraz sert bastım motorun arkası attı ciğuuk diye sağ sol yaptı sonra devam etti ve bunların hepsini ilk deneyimimde yaptım normalmi bilmiyorum ama bu motor çok dengeli geldi bana dğşme korkusu vermiyor aldımta başka bi motor mesela cg flan olsa çoğunda düşerdim heralde motor çok sağlam olmuş helal sana salcano :)

shooter1
30 Ekim 2016, 22:58
Bende 125cc olani var
4. senesi artık iyice dilinden anlıyorum
Bu tarz motosikletler cok narin oluyor iyi bakmak lazım
100cc den fazla bir şey beklemek lazım başka bir fikrin de varsa hangisi aklına yatarsa onu al ileride pişmanlık duyma keske diğerini alsaydim diye