PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anne ben apaçi oldum

zangiff
29 Ekim 2016, 23:04
Evet arkadaşlar bu gün gayet sakin bir şekilde motorumla şarkı söyliye söyliye giderken arkamda 307 tarzı yerw yakın hatcback gri bir araba belirdi hop sağımdan önüme atladı soldan önümdekini tokatladı adam dikiş atar gibi sıralı makas attı ulan dedim gaz koluna yapıştım kendimi herifin arkasında makas atarken buldum bir an kırmızıda yakaladım. Adam güzel süryorsun dedi herkes gelemez peşimden eyv gaza geldim heralde dedim. Sonra yeşil yandı eve varana kadar redlina da gittim galiba ben apaçi oldum :(

MeNGuC
29 Ekim 2016, 23:13
Bol cevizli helva tarifi istermisin :P

jimi_hendrix
29 Ekim 2016, 23:16
RX3 ile olmaz... Hemen motoru satıp kuba filinta alıyorsunuz...

Lucien
29 Ekim 2016, 23:27
cg motor disko topu ışıkları ekle müzik sistemi şart + süpermen gibi üzerine uzan öle gazı kökle bunları yapmadan ben apaçiyim deme öle iki makas redline olmaz :D

R3d
29 Ekim 2016, 23:46
cg motor disko topu ışıkları ekle müzik sistemi şart + süpermen gibi üzerine uzan öle gazı kökle bunları yapmadan ben apaçiyim deme öle iki makas redline olmaz :D

Motorun uzerıne yatıp kasksız ekıpmansız delı cesaretıyle ruzgarı delmeden olunmaz kı apacı canım. Cg lazım mesela. Motoru motordan baska seylere benzetmek lazım, sıve yapmak lazım. Yanı turkce konusup aynı dılı konustugun ınsanlara kendını anlatamaman lazım. Apacı'lık bır mertebedır oyle redlıne ıle olmaz oyle. Sevgıler apacı kardeslerımıze, selanız okunmadan bılınclenmenız temennılerımle.

jimi_hendrix
30 Ekim 2016, 00:02
Ha filinta demişken şu filintanın gümüş renklisi
250cc silindir
+stronglu krank
+altın sarısı üst kapak
+müzik tesisatı
+amortisör iptal
+alt sakal
+çakma zenon far
+egzoz delme
+ bisiklet tekeri gibi ince teker

Vee artık apaçi olmaya hazırsınız... Haaa siyah atlet+ fosforlu yeşil adidas ceket + bacak arası bol kot pantolon'u da unutmayalım. isterseniz kask niyetine kafanıza NY Yankee's cap şapka da takabilirsiniz.

zangiff
30 Ekim 2016, 11:27
Zamanla eksiklerimi tamamlicam artık arkadaşlar.

whitedeamon
21 Kasım 2016, 22:11
Ha filinta demişken şu filintanın gümüş renklisi
250cc silindir
+stronglu krank
+altın sarısı üst kapak
+müzik tesisatı
+amortisör iptal
+alt sakal
+çakma zenon far
+egzoz delme
+ bisiklet tekeri gibi ince teker

Vee artık apaçi olmaya hazırsınız... Haaa siyah atlet+ fosforlu yeşil adidas ceket + bacak arası bol kot pantolon'u da unutmayalım. isterseniz kask niyetine kafanıza NY Yankee's cap şapka da takabilirsiniz.

yanlışınız var adasdas ceket nixe ayakkabı yırtmaçlı kot

yukici
21 Kasım 2016, 22:38
Cg motorlari hep sevmisimdir nedense icimde bir apacilik var demekki

qıp
22 Kasım 2016, 17:09
Evet arkadaşlar bu gün gayet sakin bir şekilde motorumla şarkı söyliye söyliye giderken arkamda 307 tarzı yerw yakın hatcback gri bir araba belirdi hop sağımdan önüme atladı soldan önümdekini tokatladı adam dikiş atar gibi sıralı makas attı ulan dedim gaz koluna yapıştım kendimi herifin arkasında makas atarken buldum bir an kırmızıda yakaladım. Adam güzel süryorsun dedi herkes gelemez peşimden eyv gaza geldim heralde dedim. Sonra yeşil yandı eve varana kadar redlina da gittim galiba ben apaçi oldum :(

ayna nöronlarınla konuşmalısın