PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda lastiği nereden alıyorsunuz

ugurdamar0
28 Ekim 2016, 20:39
Merhaba ben ataşehirde oturuyorum sym joymax 250i sahibiyim 5bin km şu an kendi lastikleri oldukça kötü michelin city grip almak istiyorum fakat nereden ucuza alırım veya nerede sökme takma parası istemezler bunu soracaktım. Birde çıkan lastikleri satabilir miyim onu merak ediyorum

Gökhan_Aygün
28 Ekim 2016, 21:11
lastikdeposu.com.tr den lastik alıp kendi servisinde ya da Zenn Motor'da taktırabilirsin.

Zenn Motor lastikte satıyor. City Grip takma, balans v.s. 470 TL idi bir hafta önce sormuştum.

ugurdamar0
28 Ekim 2016, 21:22
lastikdeposu.com.tr den lastik alıp kendi servisinde ya da Zenn Motor'da taktırabilirsin.

Zenn Motor lastikte satıyor. City Grip takma, balans v.s. 470 TL idi bir hafta önce sormuştum.

yarın arayıp soracağım, motolas hakkında bi fikriniz var mı?

Gökhan_Aygün
28 Ekim 2016, 21:25
Maalesef ama City Grip kolay patlıyor bunu bilerek satın almalısın.

Ben en son Anlas Tournee denen bir lastik aldım, bu aralar ismini çok duyuyordum ona da bir bak dilersen.

МОТОRCU
28 Ekim 2016, 21:31
Uzak doğudan ithal edilen motosiklet lastiğine ilave gümrük vergisi geldikten sonra Türk malı lastikler oldukça ucuz kaldı. Bu da anlaş gibi Türk malı motosiklet lastiği üreten firmaların mallarını kıymetli hale getirdi. Oldukça iyi lastik ürettiklerini duymuştum. (Bu bir reklam değildir. Tanımam etmem)

berkay3212
28 Ekim 2016, 21:31
Motolastik.com'dan alıp balans ve montaj makinesi olan bir yerde taktırmanı tavsiye ederim.

umutss
28 Ekim 2016, 21:34
Ben geçen hafta Kadıköy Zenn motorda PCX'ime city grip taktırdım. Nakit olarak peşin para verince heryerden daha ucuza geldi. Takılan lastiklerde oldukça yeni ve taze. ben gayet memnun kaldım. Buzz motor var bir de karşıda. bana hep Zenn ve Buzz önerilmişti ama hem ben de Ataşehir'de olduğumdan hem 30 tl gibi bir fiyat farkı olduğundan Zenn'i tercih ettim. İyi de yapmışım bence

k_ayhn
28 Ekim 2016, 22:35
Buzmotor kabataş
Hemen takıyorlar

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 22:45
son zamanlarda bu buz motorun adını çok duyuyorum ve bakım parça işçilik vs için çok tavsiye ediyorlar burayı,,taktıkları lastiğe balans ayarıda yapıyorlarmı acaba

ardacik
28 Ekim 2016, 22:50
son zamanlarda bu buz motorun adını çok duyuyorum ve bakım parça işçilik vs için çok tavsiye ediyorlar burayı,,taktıkları lastiğe balans ayarıda yapıyorlarmı acaba

Buz motorda balans makinesi mevcut. Balans yapiyorlar. Once arayip giderseniz alicaginiz lastikte ellerinde varmi ogrenmis olursunuz.
Bende lastigimi motolastik.com dan aliyorum fiyatlar istanbul'dakilerden daha uygun ve calisanlar iyi insanlar baya bir bilgilendiriyorlar.

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 23:13
Buz motorda balans makinesi mevcut. Balans yapiyorlar. Once arayip giderseniz alicaginiz lastikte ellerinde varmi ogrenmis olursunuz.
Bende lastigimi motolastik.com dan aliyorum fiyatlar istanbul'dakilerden daha uygun ve calisanlar iyi insanlar baya bir bilgilendiriyorlar.

benim şimdilik lastiğie ihtiyacım yok ancak benim motordada city grıp var yukarda arkadaşın dediği gibi cıty grıp lastikler çok kolay patlıyor,daha 2 gün önce kendim söktüm,gidip içten sıcak eritme yama yaptırdım,lastik değişeceğim zaman cıty grip almayacağım

bu yerli lastiği çok metediyolar (Tournee)bundan almayı düşünüyorum,,cıty grip e meydan okuyormuş

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/turk-mali-tournee-michelin-city-grip-e-meydan-okuyor-2346

ugurdamar0
29 Ekim 2016, 00:07
Ben geçen hafta Kadıköy Zenn motorda PCX'ime city grip taktırdım. Nakit olarak peşin para verince heryerden daha ucuza geldi. Takılan lastiklerde oldukça yeni ve taze. ben gayet memnun kaldım. Buzz motor var bir de karşıda. bana hep Zenn ve Buzz önerilmişti ama hem ben de Ataşehir'de olduğumdan hem 30 tl gibi bir fiyat farkı olduğundan Zenn'i tercih ettim. İyi de yapmışım bence

tam olarak ne kadar ödedin peşin verince

Dublebas
29 Ekim 2016, 12:14
Zenn Motor ;)

Doruq
29 Ekim 2016, 12:28
Motolastik.com'dan alıp balans ve montaj makinesi olan bir yerde taktırmanı tavsiye ederim.

İstanbula da gelecekmiş diye duydum. Doğru mu ki acep ? Ben diablo rosso 2 alıp serviste taktırmıştım 2 günde geldi memnun kaldım bir tek usta takarken "abi senin ön lastik biraz sert bu kadar sert olmaması lazım " demişti. Üretimi 2015 son ayları diya taktım şimdiye kadar da yol tutuşunda bir sorun yaşamadım.

motolojivlog
29 Ekim 2016, 16:27
Önceki motoruma, Kabataş Setüstü'nde Buz motordan lastik almıştım. Gayet ilgili ve fiyatı abartmayan bir işletme. Tavsiye ederim