PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zincir kilidin anahtarlarını kaybettim. Fotoğraflı, yardım.

Aquaium
28 Ekim 2016, 20:04
Arkadaşlar aşağıda gördüğünüz kilitten vardı bende, anahtarlarının hepsi kayboldu. Buna yeni anahtar ayarlayabilir miyim? Ayarlayabilirsem nerden?

http://i.hizliresim.com/G3aGlv.jpg

barismanco
28 Ekim 2016, 20:32
Çilingirlere sordun mu ?

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 21:01
mt07 motorun var bu dandik zincirimi takıyosun,,hazır kaybolmuşken paraya kıy 12-14 mm granit zincir kilit al ,,senin bu zinciri 10 saniyede patlatıyolar haberin olsun,,daha dün facebook da gördüm birinin bu tip zincirini kesip motoru götürmüşler zinciride orda bırakmışlar,,garibim ağlayıp duruyodu nasıl bulucam motoru diye

o zinciri boşuna takma motorun sende kalmasını istiyosan tabiki

bursagsli
28 Ekim 2016, 21:11
çilingire bir sor adam kilidi açar ama anahtarı nasıl yaptırırsın bilemem

bence bu zinciri kes gitsin disk e takılan alarmlı disk kilitlerinden 2 tane al birini ön diske diğerini arkaya tak en azından biri dokunduğunda alarm ötmeye başlar haberin olur

gogozh
28 Ekim 2016, 21:34
Çilingir acmazsa bitane mangal yakmak için olan jolelerden al kilit yerinin altına ustune dök ateş ver 10 _ 15 dakikaya atar kendini

Aquaium
28 Ekim 2016, 21:40
mt07 motorun var bu dandik zincirimi takıyosun,,hazır kaybolmuşken paraya kıy 12-14 mm granit zincir kilit al ,,senin bu zinciri 10 saniyede patlatıyolar haberin olsun,,daha dün facebook da gördüm birinin bu tip zincirini kesip motoru götürmüşler zinciride orda bırakmışlar,,garibim ağlayıp duruyodu nasıl bulucam motoru diye

o zinciri boşuna takma motorun sende kalmasını istiyosan tabiki

Kaskom ve abus disk kilidim var bu sadece caydırma amaçlı.

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 21:52
Kaskom ve abus disk kilidim var bu sadece caydırma amaçlı.
zinciride abus alsaydın madem tam olsaydı,,inan o zincirin caydırıcı hiç bir hükmü yok,hırsız o zinciri görünce bitarafıyla gülüyor sadece

kaskon varsa bişey diyemem ancak kaskoya 1 yılda verdiğin parayla ömür boyu kullanabileceğin aşağıdaki en kaliteli zinciri ve disk kilidini alabilirdin diye düşünüyorum,,14 mm olduğundan demir makaslarının ağzına sığmıyor ve kesilmesi mümkün değil

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Abus-Granit-4900-14-KS-Maximum-Level-Granit-Zincir-Kilit-1-2-mt-_35819.html?gclid=CMDT0q6W_s8CFZUYGwodBh0HHg

Aquaium
28 Ekim 2016, 22:00
zinciride abus alsaydın madem tam olsaydı,,inan o zincirin caydırıcı hiç bir hükmü yok,hırsız o zinciri görünce bitarafıyla gülüyor sadece

kaskon varsa bişey diyemem ancak kaskoya 1 yılda verdiğin parayla ömür boyu kullanabileceğin aşağıdaki en kaliteli zinciri ve disk kilidini alabilirdin diye düşünüyorum

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Abus-Granit-4900-14-KS-Maximum-Level-Granit-Zincir-Kilit-1-2-mt-_35819.html?gclid=CMDT0q6W_s8CFZUYGwodBh0HHg

Hocam üzerine afiyet apaçiyim biraz kaskoyu çalınma için yapmadım zaten. Bir de kapalı garajım var. Benim bu kilidini kullanma amacım sadece bir kafede otururken disk kilidini taktığımda bir yandan da zincirle bağlayıp hırsız saldırısında alarmın ötmesini sağlamak.

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 22:04
Hocam üzerine afiyet apaçiyim biraz kaskoyu çalınma için yapmadım zaten. Bir de kapalı garajım var. Benim bu kilidini kullanma amacım sadece bir kafede otururken disk kilidini taktığımda bir yandan da zincirle bağlayıp hırsız saldırısında alarmın ötmesini sağlamak.

haaa tamam ozaman ,,birde kapalı garajın varmış ohhh suyundanda koy,,ne biliim sokakta bırakıyosun diye söyledim ben:thumleft:

Aquaium
28 Ekim 2016, 22:07
haaa tamam ozaman ,,birde kapalı garajın varmış ohhh suyundanda koy,,ne biliim sokakta bırakıyosun diye söyledim ben:thumleft:

Dışarda motor bırakmaya karşıyım ben ya. Soysuzun teki gelse çekememezlikten elindeki bir lirayla grenaja 2 çizik atsa yüzlerce lira masraf. :mrgreen:

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 22:11
aynen haklısın kardeşim,en güzeli kapalı garaj veya dükkan gibi biyer ,benimde küçük bir dükkanım var aracımla motorumu zar zor koyabiliyorum şükürler olsun ancak herkesin böyle bir olanağı olmuyor ne yazıkki mecburen dışarda bırakmak zorunda kalıyorlar
genelde yüzde 90'ı bu şekilde dışarda bırakıyor,bende bunu baz alarak sana cevap yazmıştım,,neyse önceki yazdıklarımı dikkate alma sen

Aquaium
28 Ekim 2016, 22:58
aynen haklısın kardeşim,en güzeli kapalı garaj veya dükkan gibi biyer ,benimde küçük bir dükkanım var aracımla motorumu zar zor koyabiliyorum şükürler olsun ancak herkesin böyle bir olanağı olmuyor ne yazıkki mecburen dışarda bırakmak zorunda kalıyorlar
genelde yüzde 90'ı bu şekilde dışarda bırakıyor,bende bunu baz alarak sana cevap yazmıştım,,neyse önceki yazdıklarımı dikkate alma sen

Sorun değil hocam. :)

uugguurr86
28 Ekim 2016, 23:09
Yazmayın bence böyle bilgiler. Gerçi hırsızlar milletten iyi bilir ama neyse.