PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayan yolcuyu, sınava yetiştirmek!

Mamba09
28 Ekim 2016, 13:35
İzliyoruz :)

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/325011/bagyan-yolcuyu-sinava-yerlestirmek-yamaha-x-max

"Kıza da helal olsun adama da helal olsun. Ön yargılardan kurtulmak gerek. Bak ne güzel hanım kızımız kezbanlık yapmadan motora biniyor, adam da hiç bir şekilde askıntılık etmeden kızımızı okula bırakıyor. İşte herkes böyle iyi niyetli olsa dünya çok güzel bir yer olmaz mıydı?"

snappy x
28 Ekim 2016, 13:38
magmaaa:cherry:

jackonbir
28 Ekim 2016, 13:42
Adamda karizmatik bi ses tonu var :bounce:

ceyhun383
28 Ekim 2016, 13:46
https://www.youtube.com/channel/UCWmKxUEoWP5Bn0vKsdV-3MQ
Abimizin kanalı budur :D

Kızıl pars
28 Ekim 2016, 13:51
İnşallah geçmiştir sınavı.

istanbu_gezg
28 Ekim 2016, 13:53
Adamda karizmatik bi ses tonu var :bounce:

havalarda ılıdı sanki

DKN
28 Ekim 2016, 13:57
normalde yapmıyacağımız şey ama bayan yolcuda olsa en azından sınav gibi önemli durumlarda gideceği yere götürmeliyiz.

YERUÇAĞI
28 Ekim 2016, 14:11
motora binme teklifi kızdan geldiği için iyi niyetli bir yetiştirme vakası olmuş,,ama motorcu gidip durakta bekleyen bir kıza,gelin sizi götüreyim dese,her şey çok farklı olur,,herşeyden önce hemen hiç bir kız binmez motora çünkü hemen aklına ister istemez motorcunun kötü niyetli olduğu gelir,,

binen olursa bile bunları göze almış demektir

ZümeR
28 Ekim 2016, 16:32
Adam ekipman yedekli geziyor baxana.
Ben motorun üstünde kıçımdan başka bi şey taşıyamıyorum ki..
Ayrıca bineyim dese vardığında o saçlar öyle bir dolaşıyor ki tarak bile geçmiyor.
Tecrübemiz var. :)

Bu arada
25 TL vereyim
-para vermene gerek yok... :pl:

İçimzdeki tüm fesatlıklar kabarır. :pl:

freewill
28 Ekim 2016, 17:02
Adam ekipman yedekli geziyor baxana.
Ben motorun üstünde kıçımdan başka bi şey taşıyamıyorum ki..
Ayrıca bineyim dese vardığında o saçlar öyle bir dolaşıyor ki tarak bile geçmiyor.
Tecrübemiz var. :)

Bu arada
25 TL vereyim
-para vermene gerek yok... :pl:

İçimzdeki tüm fesatlıklar kabarır. :pl:

işte maxi skuterin güzel yanı :mrgreen: ben de yedek kask taşırım ne olur ne olmaz ama arkadaş kadar şansım yaver gitmedi bu zamana kadar :salut:

sadraf
28 Ekim 2016, 17:04
helal olsun valla adama, davranışları,kıza yaklaşımı falan çok hoş

shooter1
28 Ekim 2016, 17:11
bende topcase var 32 lt doldurabildiğin kadar doldur ceketi eldiveni atıyorum kask elimde kalıyor :) adamdan yedek kask çıktı

erkanzdemir
28 Ekim 2016, 18:01
Nasıl gördü de durdu arkadaş.
Çok kaba bir bayan(bağyann)mış
Para teklifi normal olabileceği gibi sonrasında ısrarlı davranmak yerine bu borcu ödemek için tel numarası alarak bir kahve çay ısmarlama da teklif edebilirdi.
Arabanın birini durdurmuş olsaydı zannediyorum ki bu kadar güvenli olamazdı.
Abarttım mı yoksa ülkemi tanımıyormuyum.

kahraman1
28 Ekim 2016, 18:14
Abimizin yaşı var belli gayet efendi davranmış,inşallah alışkanlık edinmez bu efendilikten ötürü hanımefendi..

selsa
28 Ekim 2016, 18:17
Hayırlı işler ahah

whitedeamon
28 Ekim 2016, 18:28
Tutum güzelde kız biraz abiane ablatımla neyse o yakıştırmayı yapmayacağım ama bu teklifi yapınca ardından direk belden sarılınca ve bira için lafını duyunca ben bir değişik oldum lütfen yanlış anlaşılmasın söylediklerim.Neden bizi hep içki sigara alem sanıyorlar yaw

ufukt
28 Ekim 2016, 18:54
Hayırlı işler demesine millet niye takmış anlamadım , adamın önündeki poşette kumaş var ve ilk anlaşılan çalıştığı ve bir yerden bir yere malzeme taşıdığı. Adam gayet olgun bir şekilde sarkmadan yardımcı olmuş , bayan arkadaş da iyi niyetinin göstergesi olarak para uzatmış . Tebrikler ::biggrinn

selsa
28 Ekim 2016, 19:20
Tutum güzelde kız biraz abiane ablatımla neyse o yakıştırmayı yapmayacağım ama bu teklifi yapınca ardından direk belden sarılınca ve bira için lafını duyunca ben bir değişik oldum lütfen yanlış anlaşılmasın söylediklerim.Neden bizi hep içki sigara alem sanıyorlar yaw

O durumun motorculukla alakası yok, kızın cevresiyle alakalıdır. Ben de bir arkadaşıma para versem birşey için diyeceğim şeylerden biri yani o. Hatta ilk aklıma gelenlerden olur, benim için bira içersin veya sigara alırsın.

Hatta birine yardımcı olduğumda mesela "bir bira borcum olsun" der falan.

whitedeamon
28 Ekim 2016, 19:28
O durumun motorculukla alakası yok, kızın cevresiyle alakalıdır. Ben de bir arkadaşıma para versem birşey için diyeceğim şeylerden biri yani o. Hatta ilk aklıma gelenlerden olur, benim için bira içersin veya sigara alırsın.

Hatta birine yardımcı olduğumda mesela "bir bira borcum olsun" der falan.
Bende şu yazdığınızı yazacaktım biraz daha ayrıntılı ufak ufak dokundurdum zaten:D Ama idne muamelesi görmekten hoşlanmıyorum yazmadım genelde bazısı çıkıp öyle davranıyor davranmayanları tenzil edeyim şimdi hırgür çıkmasın