PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha R25 Ufaktan Yanlama-Drift

brk194
27 Ekim 2016, 20:51
Oy5xd6OSd74

Sabırsız
27 Ekim 2016, 21:02
Alt devirler ölü gitmiyor :D

Jemand
27 Ekim 2016, 21:05
IRC POWER!!

MoRFy
27 Ekim 2016, 21:17
başka biri çekse daha güzel gözükürdü ne derece yanladığınız...

kuesier
27 Ekim 2016, 21:22
Abi gereksiz hareketler yaa
On kaldirma
Arka kaldirma
Drift
Teker yakma
Türk insani neden bu kadar apachi.
Abi tum bu hareketler sizi kötü gösteriyor dışarı karşı. Thats all my opinion

brk194
27 Ekim 2016, 21:43
başka biri çekse daha güzel gözükürdü ne derece yanladığınız...

Aynen güzel görüntü olur kamerayı kuyruga taktıgın zamanda güzel görüntü olur

On kaldirma
Arka kaldirma
Drift
Teker yakma
Abi tum bu hareketler sizi kötü gösteriyor dışarı karşı. Thats all my opinion

Haklısın ama arada yapmak lazim motorun kaydıgı zamanki tepkilerine alışıyorsun kayma durumu olunca panik yapmıyon kaç kere başıma geldi arka teker kitledi ön teker kitledi panik yapmadan durdum

barismanco
27 Ekim 2016, 21:51
hocam bu yanlamanın taktiği nedir ? nasıl yaparız bizde açıklar mısınız ? yakın zamanda bununla ilgili bir konu açtım ve sordum ama orada altında 600 lük 1000 lik makina yoksa olmaz o iş deyip kendi makinasını gözümüze sokmak isteyen tipler dolmuştu başlığa onlara da kapak niteliğinde bir video olmuş. Bizde biliyoruz yüksek cc güçlü bir makinan varsa gaza biraz fazla dokunursan yanlar cihaz ama biz bu işi bizdeki imkanlar dahilinde nasıl yaparız onu sormuştuk :) Her neyse hocam nasıl yanlıyorsunuz böyle ? incelikleri pratik yönleri bize söyleyebileceğiniz anlatabileceğiniz şekilde nedir olay nasıl yapıyoruz yani bu yanlama işini :)

brooklynnn
27 Ekim 2016, 21:56
İrc ile 3. Viteste e5te yanlaman olası. Yeter ki ayarı tutsun

caglar48
27 Ekim 2016, 22:06
Sadece güldüm çok saçma bi video komik yani

brk194
27 Ekim 2016, 22:13
hocam bu yanlamanın taktiği nedir ? nasıl yaparız bizde açıklar mısınız ? yakın zamanda bununla ilgili bir konu açtım ve sordum ama orada altında 600 lük 1000 lik makina yoksa olmaz o iş deyip kendi makinasını gözümüze sokmak isteyen tipler dolmuştu başlığa onlara da kapak niteliğinde bir video olmuş. Bizde biliyoruz yüksek cc güçlü bir makinan varsa gaza biraz fazla dokunursan yanlar cihaz ama biz bu işi bizdeki imkanlar dahilinde nasıl yaparız onu sormuştuk :) Her neyse hocam nasıl yanlıyorsunuz böyle ? incelikleri pratik yönleri bize söyleyebileceğiniz anlatabileceğiniz şekilde nedir olay nasıl yapıyoruz yani bu yanlama işini :)

Sadece gazla yanlama istiyorsan hafif saga veya sola gidiyomus gibi yapıp gazı sert açınca yanlıyor ben o şekil sevmedigim için gazla birlikte kademeli olarak debriyajı bırakıyorum bu şekilde daha kontrolü oluyor.

Sadece güldüm çok saçma bi video komik yani
Kardeşim sen daha güzelini yap onu izliyelim o zaman

EmreKocyigit
27 Ekim 2016, 22:14
Videoyu çekende, beğenenlerde apaçi kardeşliği. Bi yerde apaçilerde canımız, kardeşimiz sonuçta

brk194
27 Ekim 2016, 22:16
Videoyu çekende, beğenenlerde apaçi kardeşliği. Bi yerde apaçilerde canımız, kardeşimiz sonuçta

Eyvallah arada apaçilik yapmak lazım 2 tekerin ruhunda var apaçilik

jimi_hendrix
27 Ekim 2016, 22:17
bi ara cbr250 ile 0 çizeni görmüştüm...

TheWitac
27 Ekim 2016, 22:35

Aynen yahu. :mrgreen: İstemeden de olsa yan yan gitmekten ben artık alıştım. Ama istediğim zamanlarda veremiyorum yanı öyle de ilginç bi şey yaşıyorum ben de. :mrgreen:

MoRFy
27 Ekim 2016, 23:15
R25 le deli gibi yanlayan bi arkadaşım var :) gecen akşam motorunu aldım gezmek için 1. vitesten 2. vitese attım hafif sert açtım gazı arka teker yanıma geldi :) IRC ler kötü lastik tamam da bitince de buz pistinde gidiyormuşçasına istemsiz kayıyor :mrgreen: bana da ufak bir tecrübe oldu :pl:

Morphin
27 Ekim 2016, 23:53
İrc ile 3. Viteste e5te yanlaman olası. Yeter ki ayarı tutsun

Yanladım şahitlerim var. :cherry:

Aquaium
28 Ekim 2016, 03:56
On kaldirma
Arka kaldirma
Drift
Teker yakma