PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şu video çeken arkadaş forumda mevcut mu acaba?

Sayfa : [1] 2

Cloumb
19 Ekim 2016, 13:31
Merhabalar

Aşağıdaki arkadaşa ulaşmak istiyorum mesaj attım youtubeden ancak cevap alamadım 4 gündür.

https://www.youtube.com/watch?v=NwcwP_gBFfg

МОТОRCU
19 Ekim 2016, 13:33
Kara Murat hanginiz durumu olmasın şimdi 😀

KUVVETMİRA
19 Ekim 2016, 13:37
ali abi ? (http://www.ikincibolge.net/images/haberler/motosiklet-grubuna-saldiranlardan-biri-erdoganin-yegeni-cikti.jpg)
sen misin abi?
abi?

velizrsln
19 Ekim 2016, 13:41
Ne yapicaksin onu birsey sorucaksan videosuna yorum at

EmreKocyigit
19 Ekim 2016, 13:57
Ahanda bu (http://www.motosiklet.net/forum/members/prowrist-124411.html) ama uzaklaştırılmış..

facebook.com/prowrist

Cloumb
19 Ekim 2016, 14:10
Ne yapicaksin onu birsey sorucaksan videosuna yorum at

Biraz muhabbet kuracaktım. O yüzden mesaj attım arkadaşada öldü mü vs sandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Ahanda bu (http://www.motosiklet.net/forum/members/prowrist-124411.html) ama uzaklaştırılmış..

facebook.com/prowrist

Videosunda burayıda gördümde facebook olmadığı için facebook kanalını kullanamadım. Uzaklaştırılma sebebinde --- yazmakta ne anlama gelmekte biliyor musunuz? Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Kara Murat hanginiz durumu olmasın şimdi ��

Kara Muratı bulduk da uzaklaştırılmış be abi :)

velizrsln
19 Ekim 2016, 14:11
Biraz muhabbet kuracaktım. O yüzden mesaj attım arkadaşada öldü mü vs sandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Videosunda burayıda gördümde facebook olmadığı için facebook kanalını kullanamadım. Uzaklaştırılma sebebinde --- yazmakta ne anlama gelmekte biliyor musunuz? Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Kara Muratı bulduk da uzaklaştırılmış be abi :)

youtube mesaj sistemi çok bktan sen yorumdan yaz tanışmak istediğini o sana ulaşır ölmediyse

EmreKocyigit
19 Ekim 2016, 14:13
Uzaklaştırılma sebebi gayet açık. Hıza, trafik kurallarına aykırı davranışlara ve suça teşvik etmek amaçlı video paylaştığı için.

fireblade e
19 Ekim 2016, 14:17
4.00 dk da başlayan şarkı güzelmiş.

Macit250
19 Ekim 2016, 14:23
Aynı ben helal olsun bende 100 le giderken böyle tripli ve agresif sürüyorum :mrgreen:

Salurbey
19 Ekim 2016, 14:26
Kesinlikle benim sürüş tarzımdan çok çok uzak.

Cloumb
19 Ekim 2016, 14:53
Kesinlikle benim sürüş tarzımdan çok çok uzak.

Benimde :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Uzaklaştırılma sebebi gayet açık. Hıza, trafik kurallarına aykırı davranışlara ve suça teşvik etmek amaçlı video paylaştığı için.

Anlamadığım şey forumda barkının apaçi gibi kullanma videosu, x kişisinin 299km videoları da mevcut. Bana düşmez tabi savunmak sonuçta kurallara hepsi aykırı. Ama ulaşmak istediğim adama ulaşamamak canımı sıktı :) Kaybetmişim o şansı.

GP500-1st
19 Ekim 2016, 15:10
Sıkıntı yapma kardeş...

Kenan sofuoğluna bile cevap yazmadılar bu motorcu aleminde

webingo
19 Ekim 2016, 15:35
https://img-1.onedio.com/img/2r0/5461f561a652a3c972eabca5.jpg

Cloumb
19 Ekim 2016, 21:53
https://img-1.onedio.com/img/2r0/5461f561a652a3c972eabca5.jpg

Yapmayın yahu :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Sıkıntı yapma kardeş...

Kenan sofuoğluna bile cevap yazmadılar bu motorcu aleminde

Ben öldü falan sanıyorum bakalım. Umarım kısa zamanda atar cevap.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

ali abi ? (http://www.ikincibolge.net/images/haberler/motosiklet-grubuna-saldiranlardan-biri-erdoganin-yegeni-cikti.jpg)
sen misin abi?
abi?

Sen misin abi :)

emrb
19 Ekim 2016, 22:00
motor ney merak ettim

Cloumb
19 Ekim 2016, 22:30
motor ney merak ettim

Yamaha R6 ama kaç model bilmiyorum

istanbu_gezg
20 Ekim 2016, 00:01
Sürme tarzına yorum yapmaycağım ama canını riske atmıyormu acaba ? fazlamı cesur ?

whitedeamon
20 Ekim 2016, 00:04
Polisin yanından 300le geçmiş ağamızsın paşamızsın getirin plaketi ALKIIŞŞ

DKN
20 Ekim 2016, 00:50
ne sorucaktı acaba merak ettim

Sürme tarzına yorum yapmaycağım ama canını riske atmıyormu acaba ? fazlamı cesur ?

herkes de yaşama sevinci olucak diye bir kaide yok ki. sürüşüde güzel cesur sürüyo bencede

Cloumb
20 Ekim 2016, 02:11
ne sorucaktı acaba merak ettim

herkes de yaşama sevinci olucak diye bir kaide yok ki. sürüşüde güzel cesur sürüyo bencede

Bende bursa da yaşıyorum onunla buluşmak istiyordum :)

kerem999
20 Ekim 2016, 05:59
300 le polisin yanindan geciyorum diye videomu olur lan .
ensesine sak diye yerlestiriceksin 300 le giderke yenisini cektirecen . ozenmeyin boyle seylere pist diye birsey var cikarsin 4saat kunlanirsin kamyonete o motoru cikarip baglacak halin olmaz eve motorla gitsen tulumla kapida titremeye baslarsin cok zevklidir.
otobanda basmanin anlami bedfort kamyonumu sollamak kotu asfaltda seke seke gitmektemi yoksa ucuza bende hiz yapiyorum oyleyse bende zenginim triplerimi tobe .
toplatmayin bana agustayi turbolu toplarim ha:jocolor:

Kübra006
20 Ekim 2016, 10:27
O yarıştığı araçların kaza sonrası yaşama olasılığı daha fazla.Özgürlük bu değil.Özgürlük bir başkasının haklarına,alanına saygı duymaktır.Onlarca kişinin yaşama hakkına,can ve mal güvenliğine saldırı mevcut.Bu bir beceri değil,bencilliktir.

Mehmet Cirit
20 Ekim 2016, 10:35
Psikoteknik destek lazım...

Cloumb
20 Ekim 2016, 21:13
Aynı ben helal olsun bende 100 le giderken böyle tripli ve agresif sürüyorum :mrgreen:

Özel olmaz ise sizde ne var acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

4.00 dk da başlayan şarkı güzelmiş.

Önceki daha güzel gibi. Ayrıca klibi izleyince değil de videoyu izlerken çalan müzik daha güzel geliyor bana. Sanki klibe uymamış da motor videosuna uymuş gibi :)

sedat_57
20 Ekim 2016, 23:02
R1 olmasın 270 le ayna düzeltiyor adam ya:queen::cherry:

Blackeagletr
20 Ekim 2016, 23:15
Ne sürüş tarzı ne de yaptığı hareketler tarzım olmasa ve tasvip etmesem de, video düzenlemesi hoşuma gitti, izlerken keyif aldım.

Shamy
20 Ekim 2016, 23:38
Fena asagilik komplexi var, fakir edebiyati yapmis. Trilyonluk arabalarla yarissan ne olacak,t akmazlarki seni, adam trilyonluk arabasindan inip, villasina yalisina geciyor, kapida soforu aliyor arabayi, aksama cikip yemegini bilmemnerede bogaza nazir yiyiyor, yazi türkbukunde yatina siparis ettigi tanesi 50 tl lik lahmacunlarini yiyerek geciriyor :mrgreen:

Sen napiyorsun? Bizim gibi Apartmanina donup Motoru apartman garajina parkediyor, avm deki kofteci ramize gidiyorsun
. :mrgreen:

Bu kadar eziklik olmaz yani.

mchi
21 Ekim 2016, 01:04
Hosgeldin prowrist kardeş özlettin kendini. Aldırimmi seni geri istermisin :)

logaritma
21 Ekim 2016, 02:44
Klibi izlerken hep yola bakdım .. ya kamyon fren yağını atmışsa ya yolda mıcır çalışma sulama varsa ya biri bakmadan şerit değiştirirse.. bu yazdıklarımından birine o hızla denk gelseydi yaşama ihtimali çok düşük..

8-9 yıl önce hergün gidip geldiğim yolda öğlen mıcır dökmüşler gece dönüşde yoluda avucumun içi gibi bildiğim için Allahdan çok sürati sevmem 60-70 ile mıcıra girdim perişan olmuşdum.. çok yakın bir arkadaşım keza her gün günde 5 posta gidip geldiği yolda gaz açarak giderken kamyon yağ atmış yola Allah korudu bir kaç kırık ezik le ucuz atlattı.. 2 saat önce geçdim daha yoktu yağ mağ diyor..

Temde giderken orta şeritte boş damacana gördüm... Bildiğiz kalın gemi halatı gördüm sağ şeritte araba bile üstünden geçse tamponu alt takımı bırakır.. bir keresinde sol şeritte köpeğe çarpmışlar belliki yeniydi az kalsın çarpıcakdım .. arabayı şeritte tutamayan insanlar var arabayı sürerken yol hariç her şeyle uğraşan insanlar var..

Burası türkiye her gün 50 defa gidip geldiğin çukuruna kadar ezberlediğin yolda bir gün bir geçersin hiç ummadığın bir şeyle karşılaşabilirsin..

Kısaca arkadaş kimse Allaha emanet gidiyor.. Yollara ve şöförlere çok güveniyor belliki..

Daha geçen gün leventte kadın o koca range rover jipde yolu bırakmış makyaj yapıyor aynaya bakarak üstüme üstüme jip gelmeye başladı farkında bile değil kornayı çalınca toparladı jipi..

Cloumb
21 Ekim 2016, 17:27

Fazla cesur gibi :) Bu arada mesaj attı bana youtubeden konuştuk.

4till4
21 Ekim 2016, 18:01
Akıllarda tek bir soru
Aylık benzin gideri nedir ?
Adam 190 dan aşağıya düşmedi lan :D

Thracian
21 Ekim 2016, 18:40
Trafikte yaptığı hareketleri kesinlikle onaylamıyorum ama kabul etmek gerekir ki hazırladığı videoyu izlemek eğlenceli.Ortalama moto vloggerlardan çok daha güzel montaj,müzik kullanımı var.

Not: Prowrist değilim.:mrgreen:

istanbu_gezg
21 Ekim 2016, 19:27

Heykelini dikmek istedik te bi tarafına beton yetişmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Klibi izlerken hep yola bakdım .. ya kamyon fren yağını atmışsa ya yolda mıcır çalışma sulama varsa ya biri bakmadan şerit değiştirirse.. bu yazdıklarımından birine o hızla denk gelseydi yaşama ihtimali çok düşük..

8-9 yıl önce hergün gidip geldiğim yolda öğlen mıcır dökmüşler gece dönüşde yoluda avucumun içi gibi bildiğim için Allahdan çok sürati sevmem 60-70 ile mıcıra girdim perişan olmuşdum.. çok yakın bir arkadaşım keza her gün günde 5 posta gidip geldiği yolda gaz açarak giderken kamyon yağ atmış yola Allah korudu bir kaç kırık ezik le ucuz atlattı.. 2 saat önce geçdim daha yoktu yağ mağ diyor..

Temde giderken orta şeritte boş damacana gördüm... Bildiğiz kalın gemi halatı gördüm sağ şeritte araba bile üstünden geçse tamponu alt takımı bırakır.. bir keresinde sol şeritte köpeğe çarpmışlar belliki yeniydi az kalsın çarpıcakdım .. arabayı şeritte tutamayan insanlar var arabayı sürerken yol hariç her şeyle uğraşan insanlar var..

Burası türkiye her gün 50 defa gidip geldiğin çukuruna kadar ezberlediğin yolda bir gün bir geçersin hiç ummadığın bir şeyle karşılaşabilirsin..

Kısaca arkadaş kimse Allaha emanet gidiyor.. Yollara ve şöförlere çok güveniyor belliki..

Daha geçen gün leventte kadın o koca range rover jipde yolu bırakmış makyaj yapıyor aynaya bakarak üstüme üstüme jip gelmeye başladı farkında bile değil kornayı çalınca toparladı jipi..

benim gibi 120 ile taşa girebilirsin şanş eseri tırnağın bile kıırlmaz peki kaç kez bu kadar şanşlı olucan

logaritma
21 Ekim 2016, 22:49
yıllar önce bakırköy de arkadaşda kalmışdım .. evden çıkdım sokağı döndüm bir arkadaşa uğradım ordan migrosa gittim döndüm eve çıkıp dönmem arası toplasan 3-4 saat geçmişdir sen ne ara belediye çukur kazdın ne ara etrafını çevirdin ..
sokakdan bir döndüm cumburlop çukura girdim düşdüm Allah dan ciddi bir şey olmadı .. gene hızım çok düşükdü biraz ayağım şişdi o kadar..

fatih.met
22 Ekim 2016, 00:09
ben böyle sürmem, risk arttıkça aldığım zevk azalacağı için böyle şeyler yapmam.

MazhaRR
22 Ekim 2016, 00:16
Ailesi felan yok heralde,seveni,bekleyeni...

sdirer
22 Ekim 2016, 01:29
bu gidişle şimdiye kadar ölmedi ise de, kıyma oldu haberi 3 vakte kadar gelir.. :(

Cloumb
23 Ekim 2016, 12:42

R1 olsa hızlanması bariz belli olurdu ki kadranı değişik R1 in :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Polisin yanından 300le geçmiş ağamızsın paşamızsın getirin plaketi ALKIIŞŞ

Tebrik edilecek bir şey değil aslında ama :)

F54
23 Ekim 2016, 13:20
R6 300 gidermi yaw ?
Benim ki hep 279 da kaliyor :P

Taner YILMAZ
23 Ekim 2016, 13:54
Vay beeee. Şu konuya yazılanları okudum da herkes kurallara uyan dört dörtlük sürücü.
Kendimi bir anda avrupa ülkesinde zannettim.
Birazdan arabamla gezmeye çıkıcam ve muhtemelen gerçeğin bu forumda yazılanlar gibi olmadığını görücem.

Cloumb
23 Ekim 2016, 19:58
Psikoteknik destek lazım...

Yok be o kadarda değil :)

berkay3212
23 Ekim 2016, 20:22
R6 300 gidermi yaw ?
Benim ki hep 279 da kaliyor :P

Aynaları kapatınca 300 yapıyor

Cloumb
24 Ekim 2016, 15:53
Hosgeldin prowrist kardeş özlettin kendini. Aldırimmi seni geri istermisin :)

O olsam burada gezmem be abi :)

Levent
24 Ekim 2016, 15:54
O olsam burada gezmem be abi :)

Yani bizim de yediğimizi düşünmen oldukça manidar :)

Cloumb
26 Ekim 2016, 13:22
Yani bizim de yediğimizi düşünmen oldukça manidar :)

Neden böyle düşündüğünü bilemedim :) O adam biner motoruna gezer bence neden burada olsun ki mod vs olmadıkça. Banlanmış sonuçta.

DKN
26 Ekim 2016, 16:54
kum saati doldu ama kara murat ortaya çıkmadı. gerçekten buralarda değil demek ki

Cloumb
27 Ekim 2016, 16:11
kum saati doldu ama kara murat ortaya çıkmadı. gerçekten buralarda değil demek ki

Uzaklaştırılmış arkadaş :)

jimi_hendrix
27 Ekim 2016, 16:19
Aynaları kapatınca 300 yapıyor

aynalar +5 beygir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

Ailesi felan yok heralde,seveni,bekleyeni...

Belki de yoktur Mazhar başgan... İnsanı hayatta tutan bişey yoksa bundan daha tehlikelisini de hiç kasmadan yapar.

keremkrmn
27 Ekim 2016, 16:41
Arkadaş burada mı bilemiyorum ama yaptıklarını izleyince böyle aptalca motor kullanan, diğer insanların canlarını tehlikeye atan birinin hayatta bile olmaması gerekir bence..:farao: