PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda rebel kulananlar !

düzkontak
02 Temmuz 2006, 22:23
servise yağ filitresini değiştiriim diye gittim ,motorda yağ filtresinin bulunmadığını söylediler ! sadece bir süzgeç varmış oda değişmiyormuş !bu konuda bilgisi olan varmı !

gumusarda
15 Ekim 2006, 17:45
servise yağ filitresini değiştiriim diye gittim ,motorda yağ filtresinin bulunmadığını söylediler ! sadece bir süzgeç varmış oda değişmiyormuş !bu konuda bilgisi olan varmı !

motora yağda mı konuyor..:silent:

yucika
16 Ekim 2006, 12:37
Islak karterden yağlamalı motorların bir kısmında yağ filtresi olmuyor. Mesela benim motorunda içinde sabit bir süzgeç var. Yağın içindeki kaba parçaları altta tutuyor bu parçalar yağ değişimiyle beraber atılıyor. Yağ filtresi kadar iyi iş görmese de çok ekonomik bir çözüm. Yağı belki biraz daha sık değiştirmek gerkiyor ama daha az yağ kullanılıyor ve filtre masrafıda yok.

dönence
16 Ekim 2006, 12:53
rebel de yağ filtresi olmadığı doğrudur. eski motorum rebeldi ordan biliyorum.

silverdiver
19 Ekim 2006, 04:42
motora yağda mı konuyor..:silent:

yaww kardeş sen motora yağ koymuyonmu

chicomania
16 Temmuz 2007, 19:35
merhabalar honda rebel piyasadakiler arasında hem marka hem de fiyat olarak dikkatimi fazlasıyla çekiyo. fakat fiyatı düşük olanların da hem model hem km bakımından diğerlerine göre dezavantajı var. düşük model (1990-1999 arası gibi) bi motor alıp bakım yaptırsam fayda görür müyüm yoksa "bu işe hiç girme başına bela alırsın mı diyosunuz? rebelcilerden fikir bekliyorum teşekkürler

child
18 Eylül 2007, 21:07
merhabalar honda rebel piyasadakiler arasında hem marka hem de fiyat olarak dikkatimi fazlasıyla çekiyo. fakat fiyatı düşük olanların da hem model hem km bakımından diğerlerine göre dezavantajı var. düşük model (1990-1999 arası gibi) bi motor alıp bakım yaptırsam fayda görür müyüm yoksa "bu işe hiç girme başına bela alırsın mı diyosunuz? rebelcilerden fikir bekliyorum teşekkürler

bende merak ediyorum bu konuyu almak üzereyim 98 model 19000 de 4.300 ytl ??

babaçi
18 Eylül 2007, 22:29
bende merak ediyorum bu konuyu almak üzereyim 98 model 19000 de 4.300 ytl ??

ihsanhakan abimizde var oda yeni aldı sayılır pmden bi mesaj at istersen

pellacan
18 Ocak 2009, 21:20

Hocam bende honda rebel 250cc var.99 model ve birkaç kötü yanı dışında çok memnunum.Öncelikle eksoz bağlantı kısmında kopukluk yaratıyor bunu 2 hatta 3 farklı motorda daha gördüm(hepsi de rebel 250cc idi),diğer kötü yanı ise çabuk akü bitirmesi bilmiyorum sırf benimkine özgü birşey mi değil mi ama yeni bir akü aldım onu deneyeceğim bunlar dışında hem konfor hemde sürüşü açısından mükemmele yakın bir motorsiklet

saygılar