PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualarınızı Eksiltmeyin

safak1999
07 Ekim 2016, 20:29
merhaba abilerim yarın kaldığım direksiyon sinavina girecem 1.sinde içinde 8 çizerken kalacam diyordum ve 8 de kalmıştım şimdi platformda diye bir hoş var.Onceden provalarda 2 kere demirden düştüm. Inşallah yarın kazanırım Yarın girecek herkeze bol şans..Dualarinizi eksik etmeyin

Ocanner35
07 Ekim 2016, 21:47
Allah yardimcin olsun

Kübra006
07 Ekim 2016, 21:53
Bende ameliyat,hastalık sandım başlığı görünce. Tek derdiniz bu olsun inşallah başarılı olursunuz.

Metilen
07 Ekim 2016, 22:04
Platformu geçtiğini hayal et yatmadan önce. Parkuru sorunsuz bitirdiğini kafanda canlandır bölüm bölüm. Hiç bir işe yaramasa heyecanını yenmeye yardımcı olur. Beyin tekrarla öğrenir. ( Motosiklet eğitiminde de yeri var bu tekniğin ) Durmadan hata yapacağını düşünüp denersen hata yaparsın. İlk sınav bunu kanıtlamış. Şimdi de tersini dene. Bol şans! :)

zangiff
07 Ekim 2016, 22:07
8 çizmek harbiden sıkıntı. Motosiklet yüksek hızda dengeye binen bir makine buna rağmen düşük hızda manevra sınavı yapılıyor çok saçma bence. Hayır tmm yaptın diyelim ayağın yere değerse kalırsın felan çok çok saçma direk adamı geriyorsun sınav başlamadan.

serkany
07 Ekim 2016, 22:22
8 de yarım depriyaj yap hiç sıkıntı etme

MeNGuC
07 Ekim 2016, 22:39
8 çizmek harbiden sıkıntı. Motosiklet yüksek hızda dengeye binen bir makine buna rağmen düşük hızda manevra sınavı yapılıyor çok saçma bence. Hayır tmm yaptın diyelim ayağın yere değerse kalırsın felan çok çok saçma direk adamı geriyorsun sınav başlamadan.

Saten şuanki yürürlükte olan bütün A2 sınıf ehliyete sahip olanları tekrar direksiyon sınavına ücretsiz soksan geçemiyen ehliyeti iptal deseler %80 paket olur ben %20 içindeyim :P

GezeGeze
07 Ekim 2016, 23:05
Demir kalasın üstünden geçerken "Hızlanıp gelsem, sonra boşa alsam, o hızla, huup, demirin bir ucundan başlar diğer ucundan inerim..." diye düşünüyordum...

Olmadı tabii... Tekeri kalasın üstünden düşürdüm...

Motoru düşürmemek için tabii tekrar kalasın üstüne çıkmaya çalışmadım...

İkincide, yani 1 hafta sonraki sınavda daha iyiydim. Yavaş hızda... Daha kontrollü bir şekilde geçtim ...

Kalasın üstünden tekeri düşürecek olursanız tekrar kalasın üstüne çıkmaya çalışmayın; bırakın o tur öyle geçsin; dolanıp gelip geçersiniz... En azından tekrar kalasın üstüne çıkmaya çalışıp da motoru düşürme riskine girmemiş olursunuz...

Şunu da ekleyeyim; yolda bile rögar kapağı falan denk gelirse üstünden geçmemeye çalışıyorum, tam kavşağı dönerken falan... Şunu tahta kalas yapsalar ya , veya yola çizgi çizsinler... amaç düzgün bi 10 m gidip gidilemediğine bakmaksa...

Demir kalas ne ya ... !

Sınav günlerim geldi aklıma...

Başarılar! Çok kasma, yeterince çalışmışsındır zaten bu bir haftada.. Olur gider hayırlısıyla ...