PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS Kullanan Arkadaşlara Bir Soru!

Siyahİnci
01 Temmuz 2006, 22:24
Arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla sürüş konforu açısından en iyi motosiklet CBR 600F (çoğu kimse bu modelin sport turing olduğunu söylese de Honda'nın sitesinde SS sınıfında) ama merak ediyorum bir sıralama yapılsa ilk 5'e hangi modeller girer?

fes71
01 Temmuz 2006, 23:16
Hadi arkadaşlar! SS kullanıp da motosikletinde rahat olan yok mu aranızda?

Rüzgarınoğlu
01 Temmuz 2006, 23:25
Abİ Hayirdir 2 Nİck Name 1 Avatar Nasil Yanİ...:)

Ertuğrul_Öz
02 Temmuz 2006, 01:23
Hiçbir ss rahat değildir.

Hatta sport touringler bile pek rahat gelmedi.

Tabi aynı yolu hyo ve regalle yaptım. Karşılaştırmak gerekirse hyosung ss sayılabilmesine rağmen regalden daha az rahatsızlık veriyor.

Siyahİnci
02 Temmuz 2006, 22:53
Ertuğrul Kardeşim,Hyo(250r-650r) ve cbr600f çok hoşuma gidiyor.İlerleyen zamanlarda almayı planlıyorum.Gerçi regalimi ilk motosikletim olması ve acemiliğimi atmamdaki sınırsız desteğini gözardı edemeyeceğim için hiçbir zaman satmayı düşünmüyorum(hiç çalışmayacağı bir gün gelirse allayıp pullayıp biblo yapmayı düşünüyorum:) )Neyse sadede geleyim;dtm'deki fuarda gt 250r'ın üzerine oturmuştum ama acayip rahatsız bir pozisyondu.Onun pegleri ayarlanıyor mu?
Bu arada dün akşam elektrikler gitti geldi bi karambol oldu eski nick nasıl hortladı anlamadım.Mod'lar silmiyo mu eski nickleri?

Ertuğrul_Öz
03 Temmuz 2006, 00:25
Hyosungun pegleri ayarlanabiliyor, ancak gidonu yukarıya alınamadığı için pek bir faydasını göremezsin.

600f benim de hoşuma giden motorlardan üzerine oturduğum kadarıyla daha rahat bir kullanımı var. Ama uzun yol yapmak gibi bir niyetin varsa en azından touring bir motor almanı tavsiye ederim.