PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmen cinayet !!

agris
30 Eylül 2016, 19:03
Yerde yatan yaralı gencin üzerinden geçen eski oyuncu çıktı
İZMİR'in Urla İlçesi'nde, motosikletiyle giderken, önüne çıkan bir köpeğe çarpıp düşerek yaralanan, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 19 yaşındaki Oğuzhan Ateş'in üzerinden, yaralı halde yerde yatarken bir otomobilin geçtiği ortaya çıktı. Titiz araştırmalar sonucu kimliği belirlenen sürücünün eski bir oyuncu olan 75 yaşıdaki Ergül Buharalı olduğu belirlendi, hakkında 2 ila 6 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı.

*** Ulan hadi adamı ezdin geçtin, kaçmak neyin nesi??? Bu dünyada 75 YIL geçirmişsin de insanlıktan hiç nasiplenememişsin. Koca 75 yılda hiçbir şey mi öğrenemedin be???

Motosiklet_C
30 Eylül 2016, 19:13
ALLAH bilendir ve her daim görendir. kardeşimize allahtan rahmet diliyorum.

Darkcity2000
30 Eylül 2016, 19:43
Bu yas ve R6... direk ilgisi yok ama rahmetli o noktaya o motorun tasidigini dusunuyorum... gepe genc...

Shamy
30 Eylül 2016, 20:37
Ocaklara ates dusmus, yazik. Allah ana babaya sabir versin, bu yasa kadar bagrina bas, gencecik kaybet hem de bir hic ugruna, hobi ugruna, coluk cocuguma kesinlikle motosiklet bindirmem. Hadi ben sansliydim ama cocuklarim ayni sansta olamayabilir. Yas mevzusuda var. Bir erkek tam anlamiyla beyinsel gelisimini tamamlamasi, sorumluluk bilen, hayati taniyan olgun bir birey olmasi icin min 25 yasinda olmali. Bu yastan once kesinlikle spor 600cc ve ustu guclu makinelere binmemeli, hele ki profosyonel sporcu ve bu isi meslek edinmemis ise, keyif icin 20 kusur yasindaki akli bes karis havada cocugun elinde bu motorlar resmen yuva yikan makinelerdir.

MeNGuC
30 Eylül 2016, 20:49
75 Yaşındaki adam her uzmu ne kadar sağlıklı çalışıyorki halen ehliyeti olup tirafiğe çıkabiliyor mevzu bu

agris
30 Eylül 2016, 20:59
75 Yaşındaki adam her uzmu ne kadar sağlıklı çalışıyorki halen ehliyeti olup tirafiğe çıkabiliyor mevzu bu

Evet haklısınız. Bu da ayrı bir tartışma konusu.

sey_47
30 Eylül 2016, 21:05
Adama kufur etmekten once, 75 yasinda sen nasil olacaksin onu dusunmek lazim. 75 yasindaki adam onunu gormez, boyle birsey gerceklesmesi normal.
Devlet bunlarin ehliyetini alip, trafige cikmalarini engellemedikce bunlar gerceklesecektir.

agris
30 Eylül 2016, 21:57
Adama kufur etmekten once, 75 yasinda sen nasil olacaksin onu dusunmek lazim. 75 yasindaki adam onunu gormez, boyle birsey gerceklesmesi normal.
Devlet bunlarin ehliyetini alip, trafige cikmalarini engellemedikce bunlar gerceklesecektir.

Nerede küfretmişim?

sey_47
30 Eylül 2016, 22:41
Nerede küfretmişim?
Dogru diyorsunuz hocam, pardon. Kufur yok.
Demek istedigim, kisisel algilamayin, o yaslari bizde goruruz belki de. Adam belki de farkinda bile degil ne yaptiginin.
He bilincli olarak kactiysa vay haline.

weirdo1
30 Eylül 2016, 22:45
75 yaşında adamın direksiyon başında işi ne.

DKN
30 Eylül 2016, 22:47
geçenlerde bir araç önüme aniden kırınca ışıklarda yanında durup tam görmüyomusun diyecekken baktım ki 75-80 yaşlarında bi amca... bana doğru kafasını çevirmesi bile 15 saniye sürünce devam ettim

Draconian
30 Eylül 2016, 22:51
Kolunu bile hapla kaldıran adamların trafikte ne işi varsa..

GP500-1st
01 Ekim 2016, 00:29
Bu sarı nokta hastalığı katarak şeker vs 65-70 yaşından sonra hele karanlıkta görme yetisi neredeyse kalmıyor.

heberlerde izledim çocuk düşüyor orta şeritte yaralı yatıyor karşı şeritten biri görüp duruyor daha inip yardım etmeye fırsat bulamadan bu şahış üstünden geçiyor hiç birşey görmüyor

viperking
01 Ekim 2016, 01:02
Cinayet isleyip de adam gibi ceza almadigin tek suc aleti trafik

Kübra006
01 Ekim 2016, 01:05
Yakınlarının başı sağolsun.ben haberlerden izledim.genç yolun ortasındq iken qraç yanından geçiyor sonra yardım etmek için karşı yolq geçip arabayı oraya park ediyor.o gidene kadar genç yoldan kalkmaya çalışırlen o araç hızla gence çarpıyor.ilk araç yardım için hemen fren yapıp dörtlülerini yakıp genci yoldan kaldırabilseydi belki kurtarılabilirdi.benim anladığım o.yanlış anlamadıysam eğer.haberlerde kamera kayıtlarını gösterdiler hafızalardan silinmicek bir görüntüydü.motorsikletinin markası hakkında bilgim yok.

Yiğit_
01 Ekim 2016, 02:40
Yakınlarının başı sağolsun.ben haberlerden izledim.genç yolun ortasındq iken qraç yanından geçiyor sonra yardım etmek için karşı yolq geçip arabayı oraya park ediyor.o gidene kadar genç yoldan kalkmaya çalışırlen o araç hızla gence çarpıyor.ilk araç yardım için hemen fren yapıp dörtlülerini yakıp genci yoldan kaldırabilseydi belki kurtarılabilirdi.benim anladığım o.yanlış anlamadıysam eğer.haberlerde kamera kayıtlarını gösterdiler hafızalardan silinmicek bir görüntüydü.motorsikletinin markası hakkında bilgim yok.

Yzf r6 motosiklet

Fat!h33
01 Ekim 2016, 09:59
Öncelikle Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum
75 Yaş mevzu olunca aklıma bir şey geldi
Çalıştığım yerde 92 yaşında bir amca vardı halen araba kullanan.
Bir kez istemeyerekte olsa aracına binmiştim nerdeyse kamyonun altında kalacaktık
Bir kaç kez söyledim Hasan amca senin bu yaşta araç kullanmaman lazım dedim eskiler işte dinlemedi sen yeni yetme çocuk ne anlarsın şoförlukten falan dedi
Ters birisiydi ama severdim tonton amcayı
Bi ara yine yola çıktı bende jandarmayı aradım plakasını bildirdim Velhasıl ehliyetine el koymuşlar Kendi iyiliği için yaptım
Sonra geldi bana anlatıyor Çevirmede jandarma ehliyetime el koydu ama aracımı bağladı diyor seninle gidelim şu ehliye geri almaya çalışalım bizim arabayıda alalım sen anlarsın bu işlerden dedi
Benim cevabim manidardı Hasan amaca ben yeni yetmeyim ne anlarım bunlardan
Tabi daha sonra yardım ettik aracını aldık ama ehliyeti vermediler
Şuan ise pek araç kullanmıyor bir başkasına kullandırıyor bende memnun oluyorum

Norton772
01 Ekim 2016, 13:47
Yurt dışında belli bir yaşın üstündeki insanları tekrar sınıyorlar. Bizde de öyle olmalı.

Remzidemir41
01 Ekim 2016, 23:31
19 yaşında ve 600 cc , cesaret doğrusu. Allah rahmet eylesin. Motorsikletin kötü yanıda ekipmanlar birtek asfalt dan gelen hasarları koruyor :salut: