PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj sorunsalı ( sonuç)

burdurlu1985
24 Eylül 2016, 15:53
Merhaba arkadaşlar
Daha önce hatırlarsanız ayıplı Bajaj Discover f 150 motorumun tripmetre düğmelerinin olmadığı ne servisin ne bayinin nede Kuralkan ın bu durumla ilgilenmediğini ve yüzüstü bıraktığını paylaşmıştım.
Tüketici hakları na bayramdan önce verdiğim dilekçe hafta içi Kuralkan ın beni araması ile sonuçlandı. Göstergeyi komple olarak gönderdiler ve bugün serviste takıldı. Sonunda km sayarım sıfırlayabiliyorum.
3000 liraya kadar mahkemesiz üzeri mahkemeye gidilerek aldığınız ayıplı mal değiştirilebiliyor.
Hakkınızı her zaman arayın arkadaşlar
Motosiklet hem alırken hemde Aksesuar olarak pahalı bir hobi. Elimizdeki üç beş kuruşla yatıştırmaya çalıştığımız bu hevesi kursağımızda bırakmasına izin vermeyin
Bir de ne olursa olsun biraz daha sabredip kaliteli japon ya da muadil Avrupalı motosikletler bilmenizi tavsiye ederim..
Saygı ve sevgilerimle
Tekeriniz düz yolunuz açık olsun

Norton772
24 Eylül 2016, 17:04
Bence gittiğin serviste iş bitiyor biraz. Yoksa bozuk bir şey bir şekilde yapılmak zorunda zaten.

Romedon
24 Eylül 2016, 20:37
İş sadece serviste bitiyor.Düzgün servis bulursan iyi bulamazsan sıçtın

Macit250
24 Eylül 2016, 20:44
0 aldıysan ,tripmetre düğmesi yok ise bu kuralkanın ayıbı ,servisin felan değil.Montajı kim yaptıysa yuh lan deve diyebilme lüksüne sahip olmak gerekir.Ama şöylede birşey var.Ekrem ata gibi bir sosyal insan bu kurumun başında.Garantisi biten insanlara bile yeni km saati yolladığını çok iyi biliyorum.Ufak aksaklıklar her zaman her malda olabilir .Keşke bu kadar uzamadan ufak şeyleri çözselermiş.

burdurlu1985
25 Eylül 2016, 20:36
Ekrem Bey in birşeyler için çabaladığını biliyorum. ya görmedi ya da fırsat bulamadı işi uzatmadan görüşmek istedim.
msj attım ama dönüş olmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

İş sadece serviste bitiyor.Düzgün servis bulursan iyi bulamazsan sıçtın
servis işi çoğu zamaan sıkıntı.. 3. sıfır motosikletim her seferinde ilk bakımı servise yaptırdım.
diğer bakımlarını kendim yaptım.. diğer iki motor da yaklaşık 30000 km yaptım bir sıkıntı yaşaamadım.
ama haklısınız bunu da belirteyim..