PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekipman ne kadar önemli? Kask, Kıyafet bizi ne kadar Korur (+18)(Vlog)

Lightning
19 Eylül 2016, 20:08
Burada paylaşıp yeni başlayacak arkadaşlara biraz ders niteliğinde olsa da +18 yaralanma resimlerinin olduğunu belirtmem gerekiyor.
bazı kişiler için zararlı içerik olabilir.

Öte yandan Hangi malzemenin bizi ne kadar koruduğu,
botun ve diğer ekipmanların ne işe yaradığı,
takmadığımız zaman nelerle karşılaştığımız ve tedavi süresi hakkında bol bol bilgi içeren vlog.

https://www.youtube.com/watch?v=1R41sNqw-h0

Norton772
19 Eylül 2016, 21:09
Faydalı bir video ve aynı zamanda ibret alınması gereken bir video.

Gökhan_Aygün
19 Eylül 2016, 21:17
Biraz zor izledim ama çok faydalı bir video olmuş. Teşekkürler.

17. dakikalarda gösterilen ayak nasıl bir sürtünmeye maruz kalmış akıl alır gibi değil.

AhmetCan1903
19 Eylül 2016, 21:30
Cok cok onemli her motorcunun izlemesi gereken onemli videolardan ben ayakkabı giymiyordum en kotu ne olabilirki diyerek fakat simdi anladım imkanlarım el verince ayakkabı alıcam

whitedeamon
19 Eylül 2016, 23:02
Hocam derleme konusunda biraz daha kısa tutmanızı öneririm ama güzel video olmuş

ayna639
20 Eylül 2016, 01:10
süper bir sohbet olmuş. Genç arkadaşlara bir zerre ışık tutabilmişse ne mutlu.

keremkrmn
20 Eylül 2016, 08:28
Süper bir video kendim izledikten sonra motora başlamak isteyen 2 yeğenime ve ailesine izlettim. İkiside vazgeçti şimdilik, motoru eldivensiz kullanan enişteme izlettim, ertesi gün eldiven bakmaya gidelim mi diye arayınca videonun gerçekten çok faydalı olduğunu anladım.

Okan hocaya ve doktorumuza çok teşekkürlerimi iletiyorum..

Lightning
20 Eylül 2016, 16:57
Süper bir video kendim izledikten sonra motora başlamak isteyen 2 yeğenime ve ailesine izlettim. İkiside vazgeçti şimdilik, motoru eldivensiz kullanan enişteme izlettim, ertesi gün eldiven bakmaya gidelim mi diye arayınca videonun gerçekten çok faydalı olduğunu anladım.

Okan hocaya ve doktorumuza çok teşekkürlerimi iletiyorum..

Hocam, Okan hoca diye biri yer almamakta video da :) Okan hoca ve aydın hoca frenleme ile alakalı bilgi vermişti içerikte sadece.

Emremash
20 Eylül 2016, 17:44
Çok keyifli bir video olmuş severek izledim. Teşekkürler güzel bilgiler için.

DusenAdam
20 Eylül 2016, 23:26
Güzel bir röportaj olmuş, çok yararlı buldum, paylaşım için teşekkürler..

hasmet
21 Eylül 2016, 07:51
Çok teşekkürler. Önemine binaen kaydedip şimdi izledim. Orijinal bir fikir olmuş. Emeğinize sağlık. Faydası zaten tartışılmaz.

Yapım olarak eleştiri: Genelde röportajda soru soran kişi fazla içerik katkısı sunmaz. Konusunun uzmanı olduğu için doktor beye daha çok söz vermek daha isabetli olabilirdi. Doktor bey bir cümle daha kursa da yeni bir şey öğrensem diye aklımdan geçti hep dinlerken.