PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Avenger Street 150 (Video) Yorumları

ozgrdmrr
19 Eylül 2016, 11:45
Arkadaşlar Merhaba

Bajaj ın Avenger Street 150 modelini ortalama 4 bin km olarak test ettik ve bir video çektik videoda motosikletin olumlu ve olumsuz aynı zamanda sevmediğimiz yönlerinden bahsettik Motosiklet e Başlangıç Olarak Düşünen Arkadaşlarımız İçin Aynı Zamanda Almak İsteyenler İçin Yaptığımız Bu İncelemeyi İzleyebilirsiniz Kafanıza Takılan Aklınızda Kalan Sorularıda Sorabilirsiniz Elimizden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışırız saygılarımla

Tekeriniz Düz Bassın :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=gzXZR_pwOe0

DKN
19 Eylül 2016, 12:16
üç kişiler ama bi oturuş pozisyonunu gösterip artçı bile olmamışlar. sabah soğukken çalıştırırsın, yolda giderken çekersin, vites değişimlerini yakından çekersin bişeyler.. hiç bişey yok burda. ben anlattım sen hayal et durumu yine

ozgrdmrr
19 Eylül 2016, 13:32
üç kişiler ama bi oturuş pozisyonunu gösterip artçı bile olmamışlar. sabah soğukken çalıştırırsın, yolda giderken çekersin, vites değişimlerini yakından çekersin bişeyler.. hiç bişey yok burda. ben anlattım sen hayal et durumu yine

cumartesi günü daha detaylı bir video çekilecek merak etme dostum bu sadece akılda kalan öncelikli sorulardı ve cevapladık cumartesi günü inşallah çekimler bitmiş olucak pazar günüde nasipse yayınlıyacagız :cat:

Norton772
23 Şubat 2018, 15:00
acaba hangi pazar yayinlanacak? 1.5 yil gecmis ustunden :)

Se-ZeR
23 Şubat 2018, 15:39
acaba hangi pazar yayinlanacak? 1.5 yil gecmis ustunden :)
Son girişi 28 Nisan 2017 12:39

o iş yalan olmuş anlayacağın :thumright