PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklete Takip Cihazı Taktırmak Uygun mu ?

tmsn
19 Eylül 2016, 10:21
Arkadaşlar , bir süredir bayram tatilinden dolayı yazamıyordum, fakat bu konu aklımdaydı , bugun yazayım dedim.
Motosiklet hırsızlığı biliyorsunuz hepimizin en önemli sorunlarından biri, ben bu motorsiklete araç takip cihazı taktırsam olur mu , kullanan arkadaşlar fikir verebilir mi ? bi tane sitede kişi takip cihazı buldum o bataryaya çalışıyo, o şekilde mi kullanayım yoksa aküye bağlatıp mı kullanayım.
kablosuz bi takip cihazını bagaja atmak en mantıklısı geldi bana.

http://ufuk-aractakip.com.tr/kisi-nesne-takip-sistemi

U.KALKAVAN
19 Eylül 2016, 10:24
Bir ara konusu geçmişti şahsi fikrim görünmeyecek bir yere saklandıktan sonra taktırmak güvenlik açısından iyi olacaktır.

asimsek
19 Eylül 2016, 11:16
Merhaba
Motorsiklet takip cihazı diye birşey denk gelmişti geçen çok detaylı bi aleti benim aklıma yattı kısmet olursa bende bu cihazdan kullanmak istiyorum.
Size özelden detaylı link atarım buradan beceremedim 😊

tmsn
19 Eylül 2016, 11:19
Merhaba
Motorsiklet takip cihazı diye birşey denk gelmişti geçen çok detaylı bi aleti benim aklıma yattı kısmet olursa bende bu cihazdan kullanmak istiyorum.
Size özelden detaylı link atarım buradan beceremedim ��

merhaba, gönderdiğiniz link çalışmıyor

asimsek
19 Eylül 2016, 15:23
Evet bende yeni baktım facede görmüştüm hatta kayıt ettim özellikleri ilgimi çekmişti mobil olduğum için resim yukleyemedim oradaki telefon numarasını arasanız bilgi amaçlı belki faydası olur.

tmsn
19 Eylül 2016, 15:31
Evet bende yeni baktım facede görmüştüm hatta kayıt ettim özellikleri ilgimi çekmişti mobil olduğum için resim yukleyemedim oradaki telefon numarasını arasanız bilgi amaçlı belki faydası olur.

hangi şirketten taktırdınız acaba özelden yazabilir misiniz, sanırım çok şirket var bunu yapan, ve memnun musunuz