PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki Zx6r ve 636

Bozoglu34
18 Eylül 2016, 14:59
İyi günler. Benim sorum Kawasaki'nin Zx6r veya zxr636 modeli hakkında olacak.

Bu motosikletlerin 2004-2007 sanırım bu aralarda olan kasalarında krank kırma sorunu varmış. Çevremdeki insanların yorumu bu yönde ve kasım aralık aylarında motor alacağım kawasaki nin bu kasası cok hoşuma gidiyor. Sizce alınabilir mi ?

dovahhkin
18 Eylül 2016, 15:49
İyi günler. Benim sorum Kawasaki'nin Zx6r veya zxr636 modeli hakkında olacak.

Bu motosikletlerin 2004-2007 sanırım bu aralarda olan kasalarında krank kırma sorunu varmış. Çevremdeki insanların yorumu bu yönde ve kasım aralık aylarında motor alacağım kawasaki nin bu kasası cok hoşuma gidiyor. Sizce alınabilir mi ?

anam anam anam mudanyada var bitane çift akrep egzozlu motor yanıyor adeta.
şahsi fikrim
Kullanılmamış gibi olan, neredeyse müzelik bir şekilde duruyorsa bulaşabilirim, böylesine beğenmeme rağmen.

o model o kmlerde 2.el SS ler genelde bir sorun cıkarır illaki bir yerleri patlar okadarda şey etmeyin derim.

Sırf şekline alınabilir.

Ama çok çok az sattı bu motor. Bahsettiğiniz durumu duymadım ben.

(motora ve motorlara bok atmadım,Türkiyede SS motorları kullananların %99 u ciftleşme dönemimdeki kediler gibi kullanıyorlar)

Bozoglu34
18 Eylül 2016, 16:11
Bu modelde kullanan bir tane tanıdığım var ondaki makina da gaz açtığın da yatak sarıyordu sürekli. Cevabınız için teşekkür ederim.

something123
18 Eylül 2016, 17:37
2005 636 var arkadasta, gecen gun motor takas icin karsi taraf ustaya götürelim dedi, olur dedik gittik.. usta okdr temiz dediki ustune alacağımız parayi begenmedik ustune birde vazgectik takastan :)
636lar o soyledigin yillarda 2 vites dislisinde sorun var, bir cogunda kronik sorun, varsa tanidigin bu isi bilen o motora cidden iyi bakan oyle birinden almani tavsiye ederim, yoksa cogu dışardan iyi gorunumlu pert..

Bozoglu34
18 Eylül 2016, 17:54
İlginiz için teşekkür ederim.