PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : plakasız hgs'den geçilir mi ?

topgun1111
16 Eylül 2016, 22:50
merhaba arkadaşlar plakam kopup düşmüş trafik şubeye gittim yeni plaka çıkacak dediler.Plakasız pozantı - adana arası otobana girersem ne olur ? hgs gişelerinden geçebilir miyim ? polis vs oluyor mu .Plaka çıkart diyeceksiniz biliyorum onu sordum plaka değişecek dediler yeni plakayı başka ilden çıkartacağım için şu an plakasız geziyorum
teşekkürler

yaşlıveacemi
16 Eylül 2016, 22:58
geçersen geçilir. şakası bir yana millet plakanın üstünü kapatıp geçiyor hatta plakayı çıkarıyor örnek seren serengil

topgun1111
16 Eylül 2016, 23:01
gişelerin yakınında polis olma ihtimali nedir

Nikkfurie
16 Eylül 2016, 23:07
kardeşim plakasız trafiğe çıkmaya cesaretin var ve gişe ye kadar sürüyorsun tam geçerken mi korkuyorsun ?

topgun1111
16 Eylül 2016, 23:23
kardeşim plakasız trafiğe çıkmaya cesaretin var ve gişe ye kadar sürüyorsun tam geçerken mi korkuyorsun ?

polis çevirirse plakam düşmüş yeni farkettim diyorum bişey yapmıyorlar.Bu şekilde iller arası 4000 km gittim onlarca çevirmeden geçtim bir kez durdurdular onda da bişey demediler.haftaya yeni plaka çıkarıcam. merak ettiğim gişelerde polis oluyor mu ya da otobanda çevirme oluyor mu

Jemand
16 Eylül 2016, 23:32
polis çevirirse plakam düşmüş yeni farkettim diyorum bişey yapmıyorlar.Bu şekilde iller arası 4000 km gittim onlarca çevirmeden geçtim bir kez durdurdular onda da bişey demediler.haftaya yeni plaka çıkarıcam. merak ettiğim gişelerde polis oluyor mu ya da otobanda çevirme oluyor mu

sıkıntı olmaz, kafana göre geçebilirsin istediğin yerden.

Ms_TunC
16 Eylül 2016, 23:55

Olsa nolur olmasa nolur, geç git durdururlarsa da aynı şeyi sölersin.

-aa düşmüş mü, şimdi farkettim. :)

topgun1111
17 Eylül 2016, 00:27
Olsa nolur olmasa nolur, geç git durdururlarsa da aynı şeyi sölersin.

-aa düşmüş mü, şimdi farkettim. :)

sanırım öyle yapacam inşallah bi kazaya kurban gitmem