PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 buçuk ayda gelen zamlara bak

cambaz98
16 Eylül 2016, 17:21
1 şubat 2016 da hondanın fiyat listesini indirmiştim. Fiyat farkına bi bakayım dedim. Sadece moralimi bozdu desem yeridir.

Bu yeni fiyatlar.
https://honda.com.tr/App_Assets/Fiyatlar/160905-hondafiyatmotosiklet.pdf

http://www.imgim.com/4541incis6797340.png

linkinpark20
16 Eylül 2016, 17:23
Lanet olasi honda bi cbr 250ye zam yapmadi.

Keoma
16 Eylül 2016, 17:47
Mesajı okumadım.Moral bozmak istemiyorum.

rebirth
16 Eylül 2016, 18:01
paramızın alım gücü düşüyor,anlayın şunu artık.
adamlar zam yapma meraklısı değil.
'imansız yamaha zam yapmış' , 'allahsız hondayı görüyor musun yine zam' ,'bunlar motor satmak istemiyor yea' kafasından çıkın, uyanın artık günden güne fakirleşiyoruz. uyanın!

^adm^
16 Eylül 2016, 18:41
Ben olsam hiç satmam Türkiye'ye. Senelik satışlar 70 milyonluk ülkede cücük kadar bir de dolara karşı her gün değer kaybeden bir para birimi. Emin olun bir çok ülkede ettiği karlılığı elde edemiyor, hem totalde hem birim bazında. Sırf pazarda markası olsun diye takılıyor.

Ayıcık37
16 Eylül 2016, 19:00
Asıl soru şudur ki ne kadar zevk alıyoruz ?

mgora
16 Eylül 2016, 19:07
Bajaj'ın rekabet getirdiği kısımlarda zamlar az veya yok , biraz daha rekabet lazım.
Hep söylüyorum Japon motor almak isteyen arkadaşların biz Bajaj kullanıcılarını gazlaması lazım ama yok daha üstüne binmemiş adam Bajaj'a laf atmakla meşgul sanırsın adama Japonlar para veriyor.

fz6_fazer
16 Eylül 2016, 19:10
TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖ VBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVB E,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,TÖVBE,
HONDA VE YAMAHA'NIN başına ..... parti gelseydi :santa::santa::santa::santa::santa::santa::santa:: santa:
Asıl zamı ozaman görürdünüz
DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM,işte ozaman kıyamet kopardı
Kawasaki h2r'yi sizden öğrenecek halimiz yok.........

Merdo
16 Eylül 2016, 19:11
crf'ye bak yav çok acayip

Ayıcık37
16 Eylül 2016, 19:17
Bajaj'ın rekabet getirdiği kısımlarda zamlar az veya yok , biraz daha rekabet lazım.
Hep söylüyorum Japon motor almak isteyen arkadaşların biz Bajaj kullanıcılarını gazlaması lazım ama yok daha üstüne binmemiş adam Bajaj'a laf atmakla meşgul sanırsın adama Japonlar para veriyor.

Kesinlikle katılıyorum tavsiye edince hayran oluyoruz rekabet olmadığı için piyasada istediği oynama yapıyor japon firmalar neyse şimdi bize fanatik diyenler olmadan kaçalım biz burdan dostum.

snappy x
16 Eylül 2016, 20:03
hayaller yine suya düştü:santa:

Jemand
16 Eylül 2016, 20:32
1 şubatın döviz kuruylan şuanınkini karşılaştırdığında zammın yarısı kur farkından.

j0hnwick
18 Eylül 2016, 12:21
Köprüde selfi çekiyorum, yola ekmek banıyorum, metroları hafta'da iki kez göremezsem hastalanıyorum, her havaalanı gördüğümde heyecanlanıyorum.

Zam ve enflasyon yoktur böyle şeyler ecnebilerin oyunu.Fiyat artışı vardır.Bütün dünya türkiyeye karşı türkiye süper güç bekle bizi 2023 hüüllooooooggg

whitedeamon
18 Eylül 2016, 13:56
Euro'nun durumu ne olur yaw düşer mi dersiniz

Pulsar41
18 Eylül 2016, 14:19

Dün ehliyet kursunda parkur talimi yaparken Kawasaki Z250SL verdiler.
O neydi öyle hiç konfor yoktu. Pulsar daha esnek daha rahattı.