PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cinayet gibi kaza r25

Sayfa : [1] 2

Mamba09
16 Eylül 2016, 17:21
https://www.youtube.com/watch?v=BN24l_sKoEg&feature=share

böyle dallamaların ehliyetine komple el konulmalı. ömrü billah tekrar ehliyet falan alamamalı. böyle aptalca bir hareket olur mu ya? bu nedir ya?

kaza haberi : http://www.oncurtv.com/asayis/dugun-konvoyunda-kaza-h122672.html

X-Slim
16 Eylül 2016, 17:29
Amacı neydi acaba orada ?

whitedeamon
16 Eylül 2016, 17:31
Büyük geçmiş olsun ne diyelim

Macit250
16 Eylül 2016, 17:36
Angaralı sdfsd

Ranay
16 Eylül 2016, 17:48
Vahset bu
Kültür ve insanlık eksikligi

izmir3535
16 Eylül 2016, 17:55
Silah alanlara yapılan 560 soruluk psikolojik testin aynısını ehliyet alanlara yapılması mutlak gerekli bu ülkede.her geçen gün iyice tiskiniyorum insanlardan.

karaca3
16 Eylül 2016, 18:01
Malesef böyle düşüncesiz adamlar var.
Her gün karşılaşıyorum.makas atanimi dersin,yanından 80/100 km süratle 40-50 cm mesafeden gecenimi Dersin.Ne dersin Allah akıl fikir versin.

Erhan Tosun
16 Eylül 2016, 18:46
Şimdi buna kaza deyip geçiyorlar bu kaza değil direk taksirle cana kast etmek.

Bu tip kazalarda kişi psikolojik teste tabi tutulacak, eğer test den geçerse ve tekrar araç kullanırsa, bir sonraki kural ihlal li kazada, direk kasten adam öldürme yada bilerek taksirle cana kast suçundan yargılanacak, bu kural ihlali yapan herkes için geçerli olacak, o zaman görecen taşıt kullanıcılarını.

Ayıcık37
16 Eylül 2016, 18:56
Derhal şahin , doğan , kartal , broadway , flash gibi araçları trafikten men etmeli kullanıcıların %90'dan fazlası araba nedir? , nasıl kullanılır? hakkında gram bilgisi olmayan adamlar onlara ehliyet verenlerin de diplomalarına el konulmalı açık ve net.

ccc67
16 Eylül 2016, 18:59
Allah belanı versin be bu nedir

Buzzard
16 Eylül 2016, 19:05
Muhtemelen ifade verip serbest kalır it herif...

fz6_fazer
16 Eylül 2016, 19:16
Aklınca sıfır çizerek yanlayacakmıyıdı yoksa aracının önünümü kesecekti bilinmiyor
Tek bildiğim akrabasını çoğalttım
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...........................................

yürekçe
16 Eylül 2016, 19:26
Aynen,
Tofaş, doblo, reno... Her gün bunlarla boğusuyorum.
Adamın umurunda değil ki, komple araba 2-3 miktar, motorun bir grenaji o para... Adam, insan canı diye düşünmüyor ki.. kenar mahallede büyümüş biriyim ama bunlar kenara yapışmış asalaklar!!!
Neyse, konuşursan konu yapacak...

chopperrider
16 Eylül 2016, 19:41
Basık bir Şahin vakası daha.
Artık buna kaza dikkatsizlik insanlık hali falan filan deme şansı yok.
Akan trafikte bu hareketi yapacak kadar dengesiz birisi artık adam öldürmeye ya da yakalamaya yol açacağını karineten bilir kabul edilmeli ve kasdı aşan adam yaralama ya da duruma göre öldürmeden yargılanmalı. Bu olay basit bir taksirle adam yaralama suçu olarak kabul edilemez.

pikatel34
16 Eylül 2016, 20:07
bu hurdalari sahipleriyle beraber hurdaliga atacaksin.apaciler eline 3 kurus para gectin mi bunlardan alıyor sanki herkes buna hasta

viperking
16 Eylül 2016, 20:16
Bunu sadece tofasci reno cu vs yapmio ki..egitimle parayla vs de alakasi yok..yeter ki ruhta apaci lik.olsun.

Benzer sekilde konvoyde yol.kesip sozum.ona drift yapan sifir cizen s2000 ler bmw ler de var, sahin tayfa da var. Adim basi egzoz cam filmi kontrol eden polis bu katillere ses bile cikarmiyor

berkay3212
16 Eylül 2016, 20:25
Bu dünya böyle. Bu tip insanlardan çok var.

peruwasa12
16 Eylül 2016, 21:39
Ah ordan motor değilde tır çıkıcaktı ne güzel olurdu

PcK0PaT
16 Eylül 2016, 21:58
Anadolu ajansının facede paylaştığı bu habere o doğanı kullanan yamyam yorum yapmış. Direksiyon kilitlenmiş falan filan muhabbetleri. facede profiline baktım isimin yanında drift yazıyor. Ters yönde gitmekden aynı bu araç bağlanmış. Ehliyet ceza puanı dolmuş neler neler. Bende ordan agzıma geleni saydım bilmiyorum okudumu. Bi b.k yedin bari kıvırma be adam. Bana ne araç kullandığını söyle sana kim olduğunu söyleyim.

bindiregandi
16 Eylül 2016, 22:18
3 şeritli bir yolda, iki şerit durmuş haldeyken boşluktan sıyrılırken her an dikkatli olmak lazım. çünkü sağı göremiyorsun ne çıkacak bilemezsin.

07mehmet07
16 Eylül 2016, 22:27
Kasden adam öldürmeye taşabbüsden kamu davası açılmalı hakkında, böyle kaza olmaz bu kaza falan değil, kazanın adı üstünde bilmeyerek istemeyerek görmeden olan şeydir bu adam resmen bilerek isteyerek görerek yolda U dönüşü yapıp ters yönde gelen araçların üzerine sürmüş kasıtın dik alası var bu işte...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Anadolu ajansının facede paylaştığı bu habere o doğanı kullanan yamyam yorum yapmış. Direksiyon kilitlenmiş falan filan muhabbetleri. facede profiline baktım isimin yanında drift yazıyor. Ters yönde gitmekden aynı bu araç bağlanmış. Ehliyet ceza puanı dolmuş neler neler. Bende ordan agzıma geleni saydım bilmiyorum okudumu. Bi b.k yedin bari kıvırma be adam. Bana ne araç kullandığını söyle sana kim olduğunu söyleyim.

Seat Cordoba :)

ÜmitS.
16 Eylül 2016, 22:44
Bu tofaş sürücüsü kasten adam öldürmeye teşebbüsten yargılanmalı.

peruwasa12
16 Eylül 2016, 22:48
Kazayı yapan kişinin profili

https://www.facebook.com/yakup.kurt.9277?fref=ufi&rc=p

Forzai
16 Eylül 2016, 22:49
Söz sizde.
http://i.hizliresim.com/mEoAXY.png (http://hizliresim.com/mEoAXY)

kefkes
16 Eylül 2016, 23:19
Vay.... dedim biraz önce tv'de görüp, kan beynime sıçradı izlerken. Bu tarz hareketlere öyle bi ceza

vereceksin ki bu israflar ''bişey olmaz yaa, hep yapıyoz'' kafasını bıraksınlar.Vereceksin şu harekete 20-25

yıl, afmış iyi hal indirimiymiş olmayacak! Bile bile cana kast bu başka bi açıklaması olamaz.Vatandaşlarında

yasaları bldiği varsayılır hesapta..

Ama biz yaptırım olmamasına vermediğimiz tepkiyle bunların aynı gün dışarıda elini kolunu sallayarak

gezmesini hakkediyoruz belki de bilmem..Konunun dışında da olsa ışık ihlalleri, şu kasksız plakasız takılanları,

çakma modifiyecilere kol gibi ödeyemeyeceği cezayı kitleyeceksin otursun içine ben ne yaptım diye,tekrarında

hapis. Başka türlü olmaz..çok mu zor denetlemesi bir saat içinde yüz tanesini ben bile bulabilirim..Ehliyetini

alsan ehliyetsiz sürüyor zaten bunlar..Emsal olacak, korkacaklar, iyi zaten iyi kötüyse başka türlü adam olmaz..

Olcay Avşar
17 Eylül 2016, 10:59
Düğün ve asker konvoylarında ölüm ve tehlike her zaman kol gezer, konvoyun içinde de olsanız dışında da olsanız çok dikkat etmek gerekli. Allah motorcu arkadaşa şifa verir inşaallah.

Motorcunun düşüş şekline baktığımızda sırt korumasının ne kadar önemli olduğuna da dikkat etmenizi isterim. Montların içinde olan dıravdan koruma değil, monttan bağımsız ve monttan önce giyilen 7-8 parçalı sert korumalardan bahsediyorum.

Ya hu bir de ne diyeceğim; Batı'nın her türlü ahlaksızlığını aldık da neden trafik kanunlarını kopyalamıyoruz kendimize. Mesela Almanya'nın trafik kanunu olduğu gibi alıp tercüme etsek zarar mı ederiz?

DKN
17 Eylül 2016, 11:03
ciddi anlamda çok kötü bir kaza.. bu kültür nereden geldi bilinmez ama o kadar içimize işlemiş ki oyunlarda dahi mevcut

https://www.youtube.com/watch?v=ooD2yTwH1BM&index=24&list=LLNhr3g7Z9YGDVa8yH19apCQ

Gökhan_Aygün
17 Eylül 2016, 11:38
Bu konuyu bir ortamda konuşuyordum ( adamlar motorcu değil, esnaf falan ) adamlar dedi ki ;

" Motosiklet olduğu için abartıyorsun orada araç olsa çok ufak 300 - 500 TL masraflık kaza olurdu. "

" Bi kazadır olmuş nedir yani ? Motosikletin kısmetsizliği " kafası yaşıyorlar.

Git gide soğuyorum insanlardan.

kyagmur
17 Eylül 2016, 11:41
Allah motosiklet süren kardeşimize yardım etsin acıları tez zamanda diner inşallah böyle aptalca bir mahluk yüzünden ne hale gelmiş

jimi_hendrix
17 Eylül 2016, 12:33
Bu konuyu bir ortamda konuşuyordum ( adamlar motorcu değil, esnaf falan ) adamlar dedi ki ;

" Motosiklet olduğu için abartıyorsun orada araç olsa çok ufak 300 - 500 TL masraflık kaza olurdu. "

" Bi kazadır olmuş nedir yani ? Motosikletin kısmetsizliği " kafası yaşıyorlar.

Git gide soğuyorum insanlardan.

bu esnaflar yüzünden çoğalıyor hep bunlar... Bunların kafaya sopayı 2 geçirecen akılları başlarına gelecek... Ah ulan wildtrak la gezerken gelecekti bunlardan birisi var ya......ahhhhh.....

Salurbey
17 Eylül 2016, 12:56
Orda araç olsa nasıl 300-500 tl hasar oluyormuş. Ne hız bilir ne vektorel kuvvet ne kütle ne çarpma şiddeti , ilkel herifler. Bu insanlarla aynı ortamı paylaşıp havayı solumak benikahrediyor.İnsan kendi ülkesi severek yaşarken üzüntü mü duyar. Çok sinirlendim. Tam bir kaybeden,tam.bir insan musvettesi

Gökhan_Aygün
17 Eylül 2016, 13:15
bu esnaflar yüzünden çoğalıyor hep bunlar... Bunların kafaya sopayı 2 geçirecen akılları başlarına gelecek... Ah ulan wildtrak la gezerken gelecekti bunlardan birisi var ya......ahhhhh.....

Orda araç olsa nasıl 300-500 tl hasar oluyormuş. Ne hız bilir ne vektorel kuvvet ne kütle ne çarpma şiddeti , ilkel herifler. Bu insanlarla aynı ortamı paylaşıp havayı solumak benikahrediyor.İnsan kendi ülkesi severek yaşarken üzüntü mü duyar. Çok sinirlendim. Tam bir kaybeden,tam.bir insan musvettesi

Aynılarını ben de düşünüyorum maalesef. Anlaşılan motosiklet sürmeyenler sürenin durumunu asla anlamayacak.

stronglife
17 Eylül 2016, 13:47
https://www.youtube.com/watch?v=BN24l_sKoEg

U.KALKAVAN
17 Eylül 2016, 13:56
Her şeyi geçtim başlığı değişseydin bari.

ufukk
17 Eylül 2016, 14:01
Bu kadar basit mi? ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum.Trafikte bunun gibi bir sürü serseri var. Bu kader değil resmen cinayet girişimi

bursagsli
17 Eylül 2016, 14:24
Memlekette kural yok nizam yok bu memlekette cezalar genelde para cezasına çevriliyor paran varsa her halti ye diyorlar
Şahin doğan kartal gibi araç sürücülerin çoğu trafiği tehlikeye atar ama son model bmw mercedes kullanan bazı sığırlarda aynı bugün balıkesir bursa yolunda sağa doğru yönelen virajda solumdaki mercedes kendi şeridinde benim seridime daldı direksiyonu sağa kırmasaydım bana vuruyordu memleket hayvan dolu özellikle motorda çok dikkatli olmak gerekiyor

sagopa422
17 Eylül 2016, 16:19
ONU BUNU BIRAKINDA MEVKİDAŞIMIZ NASIL ACABA BİR DAHA MOTOR KULLANABİLECEKMİ.:pr::pale::jocolor:

Lucas
17 Eylül 2016, 16:36
O arabalara 14-15 bin lira istiyorlar.
Nedir bu yurdum insanındaki takıntı anlamıyorum.

Arkadaşa geçmiş olsun, inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur.

cıbırlover1
17 Eylül 2016, 17:30
50-100 Tl düğün konvoyundan bahşiş almak icin önüne kırdı sanırım ama adamin ve ailesinin dünyasını zehir etti. Ceza alıp çıksa dahi ehliyet alamamalı ömür boyu.
Nasıl bir ülke olduk yaa ..
Keşke oradan bir motosikletli değilde Range-Rover gelseydi de hem ölen yaralanan olmazdı suçsuz yere ,tofaşçı da hareketin bedelini daha iyi öderdi..

linkinpark20
17 Eylül 2016, 18:26
Aynılarını ben de düşünüyorum maalesef. Anlaşılan motosiklet sürmeyenler sürenin durumunu asla anlamayacak.

İrlandalı turist göndersek bu esnaflara?

xepenias
17 Eylül 2016, 18:58
Bilinçli taksirle yaralama trafik kazası falan değil bu yediği b.kun ne sonuçları olabileceğini biliyordur.

melihandro
17 Eylül 2016, 19:12
Şahine doğana binene herkes hastalık be kardeşim diyor. Hakikaten hastalık bu kardeşim tedavi edilmesi lazım. Keşke her sene araç sürücülerini teste tabi tutsalar da görsek sonucu

Gökhan_Aygün
17 Eylül 2016, 19:30
İrlandalı turist göndersek bu esnaflara?

Selam verdiğim insanlar olsa da müstehak, canları cehenneme :)

CBF 1000
17 Eylül 2016, 20:05
Amacı neydi acaba orada ?

Düğün arabasının önünü kesecekmiş güya ama araç "doğa görünümlü pıstırılmış şahin" ya da "pıstırılmış şahin" olunca, şoförü de 3 şeritli yolda böyle hareket çeker, normaldir.

Morphin
17 Eylül 2016, 21:07
Hep söylemişimdir tekrar söylüyorum, Doğan & Şahin vb araçları trafikten men etmeleri lazım. Bütün kazalar bu arizona kertenkeleleri yüzünden meydana geliyor.. :farao:

arslan26
17 Eylül 2016, 21:28
Allah akıl fikir versin

Osm@n
17 Eylül 2016, 21:36
Allah akıl fikir versin

Verse ne olacak?
"Sokma akıl yedi adım gider" demişler. :(

ayna639
17 Eylül 2016, 23:02
Umarım arkadaşın bir şeyi yoktur ve umarım davasını sonuna kadar sürdürür."Aga ben senin motoru tamir ettiririm. Al sana 300-500 harçlık" diyene, şikayetimi geri alıyorum demez. Benim bundan yaklaşık 4 ay önce başıma haklı olduğum bir kaza meydana geldi. Sadece yüzük parmağımın en ucundaki son kemik ile tırnağım kırıldı. Tazminata konu bile değil zira işgücüne mani raporu verilmiyor. Ona rağmen ben ısrarla şikayetçi oldum. Mahkeme 12 aralıkta. Sonuna kadar da gidecem. Taksirle adam yaralama suçun adı. Evet ben uğraşırım belki ama beni trafikte hafife alan da uğraşacak. Canından bezdirene kadar, bir daha araba kullanmaya tövbe edene kadar non stop devam. Kendim için değil, motosiklet camiası için.

senolas
18 Eylül 2016, 00:36
whatsapp ihbar hattı neden kapandı ki, Video resim olarak ihbar ediyorduk bu apacileri. Huzur bırakmadılar insanda ya. Her motosiklet sahibine kask kamerasıyla yola çıkmak zorunda bırakıyorlar artık

freewill
18 Eylül 2016, 04:45
madem bu araçları toparlayamıyorlar o zaman belli yaşın üstündeki araçlara yaş sınırı gelsin ki genç yaşta ucuza araç sahibi olmaya çalışan apaçilerin önü kesilsin. Resmen adam öldürmeye teşebbüs var. Haberlerde arkadaşın durumu için ciddi diyorlardı umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.