PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Anadolu Yakasında Yan Sehpa Kaynağı Yapacak Usta???

esnmz
16 Eylül 2016, 16:45
Merhaba arkadaşlar,

GV650'nin yan sehpasındaki topukla sehpayı açmaya yarayan çıkıntı (adını bilmediğim için böyle tarif ettim), kırık. Serviste olmadığı için daha servis bir ustaya kaynak yaptırdı ancak aldığım ilk gün üçüncü yada dördüncü açmamda düştü. Krom mu oluyor nedir bilmiyorum ama bunu kaynak yapmak zormuş. Bu işi İstanbul Anadolu yakasında, (Anadolu yakası tercih sebebi ama Avrupa yakası da olur) yapacak usta var mı bildiğiniz?
Yardımcı olanlara, olmak isteyip de olamayanlara, hiç umursamayanlara şimdiden teşekkür ederim.

ayzek
16 Eylül 2016, 18:59
parçayı bilmiyorum ama sanayide yada egsozcuda bi oksijen kaynağı attır derim atılabiliyorsa eğer usta atar

Erhan Tosun
16 Eylül 2016, 19:30
Gt250r ile aynı sanırım Paslanmaz krom dur argon kaynağı yaptırmanız lazım yada paslanmaz inox elektrot la elektrik kaynağı yaptırmanız lazım oksijen veya demir elektrot la kaynak tutmaz.

Saygılar.

U.KALKAVAN
16 Eylül 2016, 19:33
Merhaba arkadaşlar,

GV650'nin yan sehpasındaki topukla sehpayı açmaya yarayan çıkıntı (adını bilmediğim için böyle tarif ettim), kırık. Serviste olmadığı için daha servis bir ustaya kaynak yaptırdı ancak aldığım ilk gün üçüncü yada dördüncü açmamda düştü. Krom mu oluyor nedir bilmiyorum ama bunu kaynak yapmak zormuş. Bu işi İstanbul Anadolu yakasında, (Anadolu yakası tercih sebebi ama Avrupa yakası da olur) yapacak usta var mı bildiğiniz?
Yardımcı olanlara, olmak isteyip de olamayanlara, hiç umursamayanlara şimdiden teşekkür ederim.

Kartal sanayide eskiden savaş uçaklarına kaynak yapan emekli bir amca var, adı uzay kaynaktı sanırım. Ona git, yaşlı gözlüklü bir amca. :)

bindiregandi
17 Eylül 2016, 09:12
kartal sanayide arka tarafta milangaz caddesi yönündeki kapıdan girince hafif meyilden aşağı yağcının yanındaki dükkan.