PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yok Böyle Bi Dert

Sahin35
16 Eylül 2016, 13:28
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar arkadaşlar

Hyosung GT 250 R model motosiklet kullanıyorum.Ama anlamsızca bulduğum bi deneyim yaşadım ve sizlerle paylaşmak istiyorum.Belki yardımı olacak birileri vardır.Bayram yoğunluğu nedeniyle çok çalıştığımdan bir kaç gün motora binemedim.Dün gece itibarı ile motoru çalıştırdığımda motor ateşleme yapmadı ve vurdurarak çalıştırmak zorunda kaldım.Bu arada farları açık unuttuğumu farketmemişim muhtemelen akü bitti diyerek kendimi rahatlatmaya çalıştım.Fakat yaklaşık bi yarım saatlik sürüşün arkasından 2. viteste debriyaja bastığımda motorun stop ettiğini gördüm ve oldukça gerildim.Ve motorum ısındığında 1. viteste gaz gelmemeye başladı 6 bin devire kadar...Sizce bağlantılı olduğu sorun nedir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

whitedeamon
16 Eylül 2016, 13:39
Hocam vardır bilgisi olan ama illaki servisine yada bir ustaya götürmeniz gerekecektir.Benim size tavsiyem zaman kaybetmeden götürüp baktırmanızdır

Sahin35
16 Eylül 2016, 13:41
Hocam vardır bilgisi olan ama illaki servisine yada bir ustaya götürmeniz gerekecektir.Benim size tavsiyem zaman kaybetmeden götürüp baktırmanızdır

Kesinlike haklısın bugün götürmeyi planlıyorum inşallah büyük bi sorun çıkmaz.

whitedeamon
16 Eylül 2016, 13:45
Kesinlike haklısın bugün götürmeyi planlıyorum inşallah büyük bi sorun çıkmaz.

Hyasungların içini tam bilmiyorum ama sensörler varsa onlarla alakalı olabilir gibi geliyor

Alisilin
16 Eylül 2016, 14:47
Aküyü şarj ettir bi dene önce.