PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki DRZ400S Amatör İnceleme

sodurlu88
16 Eylül 2016, 00:14
Merhabalar herkese, hali hazırda kullandığım Suzuki DRZ400 e çektiğim inceleme videosudur.

İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5LOZtxijC0

whitedeamon
16 Eylül 2016, 00:24
Supermoto olanını kullanıp hala buraya yazabiliyor nefes alabiliyor yaşayabiliyor,tüm uzuvlarının yerli yerinde olduğuna emin olabiliyorsan tebrik ederim ama sanırım bu cross tarzı netim az videoyu izleyemedim.

sodurlu88
16 Eylül 2016, 00:38
Supermoto olanını kullanıp hala buraya yazabiliyor nefes alabiliyor yaşayabiliyor,tüm uzuvlarının yerli yerinde olduğuna emin olabiliyorsan tebrik ederim ama sanırım bu cross tarzı netim az videoyu izleyemedim.

Evet benim kullandığım arazi versiyonu, motorla akrobasi işlerine pek girmem ama insanı sakat bırakacak kadar çılgın bir motor gelmedi bana :)

Carbondioxid
16 Eylül 2016, 01:28
10 numero :cat:

U.KALKAVAN
16 Eylül 2016, 07:31
İzlerken gözlerim http://i43.tinypic.com/105cjzq.gif oldu ama sevdim ben üslupunuzu. :)

sodurlu88
16 Eylül 2016, 09:02
Teşekkürler yorumlarınız için, arazide sarsıntısız video çekmek bayağı zor iş :)

keremkrmn
16 Eylül 2016, 09:07
Tamamını izleyemesem de elinize sağlık çok güzel bir anlatım olmuş :)

U.KALKAVAN
16 Eylül 2016, 09:40
Teşekkürler yorumlarınız için, arazide sarsıntısız video çekmek bayağı zor iş :)

Şahsım adına izlerken keyif aldım, videoyu çektiğiniz mevki çok güzel. Rahatsız edecek bir sarsıntı görselde yok aslında, ben konumu beğendiğim için etrafı izliyordum. :) Nacizane fikrim tempoyu biraz daha arttırırsanız izleyiciler daha çok keyif alacaktır birde yanlış bir cümle kurduktan sonra hiç bozuntuya vermeden devam etseniz hoş olur üstünde durup açıklama yaptığınız zaman kurulma anından daha fazla göze batıyor. :) Üslup güzel ve seviyeli bir anlatım var bence başarılı bir video.

Not: Lütfen kanala dik inip çapraz çıkınız, aksi halde durduk yere gerilim oluyor. :) Saygılarımla.

whitedeamon
16 Eylül 2016, 13:53
Gerilim 10/9

sodurlu88
16 Eylül 2016, 14:14
Teşekkürler yorumlarınız için, sonraki videolarında bahsettiğiniz kısımlara dikkat ederim :) püf noktası, teknik bakım bilgi videoları da çekeceğim inşallah. Merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplarım.