PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. Çivide girdi hayırlı olsun

Amonra47
15 Eylül 2016, 16:40
Arkadaşlar dün lastiğime çivi girmişti ardından fitil attırdım ama yinede hava kaçırıyor.
Herneyse bugünde lastiği kontrol ettiğimde yine bir çivinin girdiğini farkettim :/ Üstelik motoru sadece asfaltta kullanıyorum, bendeki de şans işte.

Bu şekilde kullanmayı düşünüyorum gittiği yere kadar.
http://hizliresim.com/1NE2mB

Buda dünkü giren çivi

http://hizliresim.com/gX64LZ

ayzek
15 Eylül 2016, 16:43
Tavsiye etmem o şekilde kullanmanı lastik vidayı yutar ve hava kaçırır sonra yanaklardan attımı jantın üstünde vay haline çanakkale dünüşü benim lastigede girmiş yolda baya eritmişim sonra fitil attırdık gitti yapacak bişey yok o şekilde sana ve motoraciddi zararlar verebilir

SenC_an
15 Eylül 2016, 16:44
Ön janta süpürgemi taksak napsak

Erhan Tosun
15 Eylül 2016, 17:15
Siz kısa sürede fitil seti alın bence bu gibi durumlarda çözüm olur lastik söküldüğünde hepsini içten yama yaptırırsınız. Fitilin zararı yok 3 aydır fitil atılı kullanıyorum kendim atım hem de, vida seyir halinde her an çıkabilir yada firen esnasında lastiğe zarar vere bilir.
Saygılar.

Ranay
15 Eylül 2016, 17:19
benim tekere wv transpoerter tampon girmişti.

Sizin de başlıkta dediğiniz gibi hayırlı olsun diyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Amonra47
15 Eylül 2016, 18:05
benim tekere wv transpoerter tampon girmişti.

Sizin de başlıkta dediğiniz gibi hayırlı olsun diyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Teşekkür ediyorum, Allah daha kötüsünü vermesin diyorum.

capozzz
15 Eylül 2016, 18:33
Bilader 11 yılda sadece 1 defa çivi girdi. Onu da itin teki park halindeyken bilerek lastiğe sokmuş. 2 gün üst üste iki defa lastiğe çivi girsin pek tesadüf gibi gelmedi bana. Park ettiğin yere dikkat et bakalım, birinin dükkanını falan mı kapatıyorsun acaba? Ya da sana ters giden birileri var mı?

Amonra47
15 Eylül 2016, 19:00
Bilader 11 yılda sadece 1 defa çivi girdi. Onu da itin teki park halindeyken bilerek lastiğe sokmuş. 2 gün üst üste iki defa lastiğe çivi girsin pek tesadüf gibi gelmedi bana. Park ettiğin yere dikkat et bakalım, birinin dükkanını falan mı kapatıyorsun acaba? Ya da sana ters giden birileri var mı?

Yok hocam motorumu sadece evin önüne park ederim.Tamamen şanssızlık yada nazar değiyor çünkü gittiğim yerlerde apaçi tipli kişiler sürekli bakıp duruyor, kask takmayan tipler beni görünce gaza geliyor hava atmaya çalışıyor anlamadım gitti.Motoru aldığımdan beri milletin gözü var, Allah beterinden korusun

capozzz
15 Eylül 2016, 19:06
Gecmis olsun dostum madem. Umarım nazarlık olur artık.