PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorum çok mutsuz.

kararli
14 Eylül 2016, 17:38
Arkadaşlar merhaba. Bu konuda çok mesaj var biliyorum bıktınız ama sormam gerekiyor kusura bakmayın.

Yeni lastikler aldım. yağını değiştirdim. radyatör yoktu su koyamadım yağına koydum. İyi bakmak için elimden geleni yaptım ama kendini asmak istiyor. Artık sıkılmış. Ne yapmam lazım ?

http://i.hizliresim.com/MkdQEQ.jpg

U.KALKAVAN
14 Eylül 2016, 17:43
Merhaba kararlı kardeşim. Bir gece baş başa çıkarıp ufak süprizler yapmayı dene, ona özel olduğunu ve onu sevdiğini söyle, bunları hissettir. Umarım düzelir çok tatlı.

kararli
14 Eylül 2016, 17:44
Merhaba kararlı kardeşim. Bir gece baş başa çıkarap ufak süprizler yapmayı dene, ona özel olduğunu ve onu sevdiğini söyle, bunları hissettir. Umarım düzelir çok tatlı.

Ona herşeyi yaptım. Paslanmasın diye eksoz çıkışna bile vazelin sürdüm ah o eksoz çıkışı safnh öhm.

ama hala yaranamıyorum. Çok teker yaptım çok yüklendim o yüzden mi acaba. Bilemiyorum ... Bilemiyorum... Çok kararsızım.

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 17:45
Yaşadığınız travma için size en içten geçmiş olsun dileklerimi iletmekteyim. Ufuk kardeşimizin dediği gibi ona özel olduğunu hissettirin, küçük sürprizler yapın bir gece ansızın portakallı pekin ördeği eşliğinde iki de mumla güzel bir akşam yemeği tattırın ona yanına da motulun güzel yağlarından birini açın ama yıllanmış olmasına özen gösterin.

Oncuerkn
14 Eylül 2016, 17:47
Size bir şey soracağım.
Amacınız ne?

kararli
14 Eylül 2016, 17:47
Yaşadığınız travma için size en içten geçmiş olsun dileklerimi iletmekteyim. Ufuk kardeşimizin dediği gibi ona özel olduğunu hissettirin, küçük sürprizler yapın bir gece ansızın portakallı pekin ördeği eşliğinde iki de mumla güzel bir akşam yemeği tattırın ona yanına da motulun güzel yağlarından birini açın ama yıllanmış olmasına özen gösterin.

Tafsiyeleriniz için teşekkür ederim. En son araziye çıkarttığımda karterde yağ kalmamıştı acaba ondan dolayı mı böyle. Yağsız olması motora zarar verir mi ?

MeNGuC
14 Eylül 2016, 17:48
Onun mutlu olabiliceği şeyler yap bırak o sana binsin gaz kolunu çeksin vitesini attırsın patinaj çeksin yanlıyarak makaslar atsın benzinciye çekip sana fullesin belki mutlu olur :P

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 17:48
Tafsiyeleriniz için teşekkür ederim. En son araziye çıkarttığımda karterde yağ kalmamıştı acaba ondan dolayı mı böyle. Yağsız olması motora zarar verir mi ?

Yağsız çalışması parçaların ısınıp, eriyip birbirine daha iyi uyum sağlamasına sebebiyet verir bu nedenle motosiklet tanrıları en az 20bin km de bir yağsız bin km yapmayı tavsiye eder

kararli
14 Eylül 2016, 17:55
Onun mutlu olabiliceği şeyler yap bırak o sana binsin gaz kolunu çeksin vitesini attırsın patinaj çeksin yanlıyarak makaslar atsın benzinciye çekip sana fullesin belki mutlu olur :P:rendeer:
Tecrübeleriniz için teşekkür ederim bunu da deneyeceğim umarım çare olur.

Yağsız çalışması parçaların ısınıp, eriyip birbirine daha iyi uyum sağlamasına sebebiyet verir bu nedenle motosiklet tanrıları en az 20bin km de bir yağsız bin km yapmayı tavsiye eder

Ben bi konuşmayı deneyeyim bakalım ne çıkacak.

mfBulut
14 Eylül 2016, 18:00
Sizler gibi sorun çözmekte "kararlı" insanlar olduğunu bilmek çok güzel. Umarım en kısa zamanda çözersiniz. Takipteyim

trapmania
14 Eylül 2016, 18:05
Beyler tepkinizi anlıyorum katılıyorum hatta ama uzamadı mı sizcede?

Bthndmrl
14 Eylül 2016, 18:31
Bence kendisi artık yükselmek istiyor temiz bi 1000RR sandık motor bulun

Newsted
14 Eylül 2016, 18:34
Beyler tepkinizi anlıyorum katılıyorum hatta ama uzamadı mı sizcede?
Muhtemelen kararsız arkadaşın hiçbir yaptırıma uğramaması ama kendilerinin tepkisine tepki gösterilmesini protesto etmek amaçlı forumu forumun adminleri farkedene kadar trollüyorlar.Biraz karışık oldu ama idare et hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Onun mutlu olabiliceği şeyler yap bırak o sana binsin gaz kolunu çeksin vitesini attırsın patinaj çeksin yanlıyarak makaslar atsın benzinciye çekip sana fullesin belki mutlu olur :P
Hdsjcjwkcjdjnxnejwjfjsncjsjdejdj en güzel öneri buydu +1

Linwelin
14 Eylül 2016, 18:39
Arka camurlugu sok, egzozu del +5 beygir garanti.

tinerci
14 Eylül 2016, 18:51
Kararsızın arkasına bin herkes çok mutlu olur.

Sokollu
14 Eylül 2016, 18:51
Bir kac gundur foruma ugramiyorum. Facebook`da grup filan muhabbeti donuyordu en son.

Nasil bir geyik donuyor bilmiyorum ama bu konu dahil gereksiz mesajlar gormek baydi artik.

Elli kez denildi konu acilmadan once bir yonetici onayina gitsin diye, bu kadar zor mu bu isler ?

Simdi baktim malum facebook sayfasinda da ayni geyikler donuyor.

Ben sizin bos mesajlarinizi okumak zorunda miyim la, dagilin :pr:

Linwelin
14 Eylül 2016, 19:11
Bir kac gundur foruma ugramiyorum. Facebook`da grup filan muhabbeti donuyordu en son.

Nasil bir geyik donuyor bilmiyorum ama bu konu dahil gereksiz mesajlar gormek baydi artik.

Elli kez denildi konu acilmadan once bir yonetici onayina gitsin diye, bu kadar zor mu bu isler ?

Simdi baktim malum facebook sayfasinda da ayni geyikler donuyor.

Ben sizin bos mesajlarinizi okumak zorunda miyim la, dagilin :pr:
Grup bi arada tutunabilmek adina. Bisey sorup da cevabini almamis olan da yok sanirim. Sen bizi sev, sevgiyle yaklas hersey yoluna girecek :)

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 19:21
Paran varsa yancıkta, oynar elin elcikte

Hubalahubhub
14 Eylül 2016, 19:23
Yanina bir kardes lazim onun.

KUVVETMİRA
14 Eylül 2016, 19:26
"karnıyarık" sever misin kararlı gardaşım? :wiinkk:

rebirth
14 Eylül 2016, 19:55
iş bul. (motora değil)

Permatiq59
14 Eylül 2016, 19:56
tavuklar çiçek açmış ellerinde poğaça.. madem yüzme bilmezdin neden çıktın ağaca ??

IRau
14 Eylül 2016, 20:27
Bak kardeşim,
ben kuzey korede yaşayan bir
çiftçiyim. adım ming huo. belki
biliyorsundur komünist rejim burda
halkın dış dünyayla bağlantı
kurmasını, interneti, yabancı
televizyonları yasaklamış durumda.
inanır mısın dünya kupasında
yenildiğimiz maçları bile 2 gün sonra
izledik milletçe. ancak ülkemin
güney kore'ye yaptığı son nükleer
füze saldırısı sonrasında garip bir
şeyler oldu ve oğluma yılbaşında
amerikadan kaçak getirttiğim
iphone ile su an internete
bağlanabiliyoruz. ama her internete
girdiğimizde acaba gizli polis
peşimizde midir, farkedip bizi içeri
atarlar mı diye büyük korku
yaşıyoruz. ama inanır mısınız bu
siteyi buldum ve artık gizli polis
falan umrumda olmamaya başladı.
muson yağmurları yüzünden telef
olan pamuk tarlamı bile unutuyorum
bu siteye girince, inanılmaz deşarj
oluyorum. ama kardeşim bir haftadır
bu huzurum da kalmadı, kardeşim
diyorum çünkü kuzey kore'de biz
herkese kardeşim diye hitap ederiz.
kardeşim uzun süredir seni takip
ediyorum, açtığın bu başlıklar beni
delirtiyor, geceleri uyuyamıyorum,
çocuklarıma şiddet uyguluyorum
senin yüzünden. senin açtığın
başlıklar ve verdiğin capsleri
düşünmekten belimi doğrultamaz
oldum,,
kocalık görevimi yerine
getiremediğim için karım güney
kore'deki akrabalarının yanına kaçtı.
şimdi kardeşim bu başlığını,
kore'den türkiye'ye giden bir yük
gemisinin gizli bölmesinden
yazıyorum . evimi barkımı sattım
50.000 kuzey kore won'unu
birleştirdim ve bu ülkeden kaçmanın
bir yolunu buldum. kuzey kore polis
teşkilatında internet biriminde
çalışan amca oğlum sayesinde ip'ni
ve adresini tespit ettim. sen
perişanlığın feryadı sen yuvamı
yıktın, psikolojimi bozdun benim.
ama bunların hepsini ödeyeceksin
bu gemi türk kara sularına girdikten
sonra. seni bulacağım ve senin
açtığın einstein zekasına sahip
başlıkların, bana bir liseli gibi
hakaret etme çalışmalarının
hepsinin bedelini teker teker
ödeyeceksin. şeref yemini içtim
liselim. artık benden kork, o
yanmayan ayağını kökünden
kesmeye g-e-l-i-y-o-r-u-m

Potenza
14 Eylül 2016, 22:04
Bizim dayıoglu bu sene yeni meeezun oldu,psıkometrı bolumunden,bı motoru yakından goreydı iyiydi.

velizrsln
14 Eylül 2016, 23:14
egzozunu sök bakalım belki iyi gelir

kararli
14 Eylül 2016, 23:50
Motorla konuştum ama o benimle konuşmadı. şimdi silindiri zımparalıyorum bir yandan da muhabbet ediyoruz.

Permatiq59
14 Eylül 2016, 23:52
[QUOTE=kararli;4003508]Motorla konuştum ama o benimle konuşmadı. şimdi silindiri zımparalıyorum bir yandan da muhabbet ediyoruz.[/QUOTE

Sen genede çok şeyapma hocam. ara sıra varsa bor ile soğut.. sürtünmeden alev alma

Linwelin
14 Eylül 2016, 23:52
Motorla konuştum ama o benimle konuşmadı. şimdi silindiri zımparalıyorum bir yandan da muhabbet ediyoruz.

Motor bana kirmizi gorundu ama isikta yesil galiba. Motora bi platin balyaj attirmayi deneyebilirsin, bu ara bayanlar arasinda tutan bi boya tarzi.

kararli
14 Eylül 2016, 23:53
[QUOTE=kararli;4003508]Motorla konuştum ama o benimle konuşmadı. şimdi silindiri zımparalıyorum bir yandan da muhabbet ediyoruz.[/QUOTE

Sen genede çok şeyapma hocam. ara sıra varsa bor ile soğut.. sürtünmeden alev alma

bor yağı bu bitek istanbulda çıkan 2023 ten sonra lozan bitince dünyaya takla attıracağımız maden mi ?

Potenza
14 Eylül 2016, 23:54
Zinciri akşamdan yağa yatirsin diyo bizim dayioglu.

Permatiq59
14 Eylül 2016, 23:55
[QUOTE=Permatiq59;4003510]

bor yağı bu bitek istanbulda çıkan 2023 ten sonra lozan bitince dünyaya takla attıracağımız maden mi ?

laf aramızda takla ne kelime sondajdan sondaja atlarken okeye dönücez

motorcu48
15 Eylül 2016, 01:06
ya ınanmıyorum bu forum ne hale gelmiş:silent:

Linwelin
15 Eylül 2016, 01:09
ya ınanmıyorum bu forum ne hale gelmiş:silent:

Oo muglali nabion?

kararli
15 Eylül 2016, 01:10
[QUOTE=kararli;4003513]

laf aramızda takla ne kelime sondajdan sondaja atlarken okeye dönücez