PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Superlight 200

Forzai
14 Eylül 2016, 16:37
Aranızda bu motordan kullanan var mı?

Uzun yolda güvenilir mi ?

Sitesinde Japon teknolojisi ile donatıldı yazıyor.
Küba superlight 200.

tinerci
14 Eylül 2016, 19:00
1970'lerin Capon teknolojisi Çin kalitesi ile donatılmış olabilir.

Hubalahubhub
14 Eylül 2016, 19:18
Superlight 200 un kendi sayfasinda detayli olarak ele alinmisti. Oradan istediginiz her turlu bilgiyi bulabilirsiniz.

Newsted
14 Eylül 2016, 19:23
Bayramdan sonra alacağım motordur kendisi.Yanılmıyorsam forumdaki shadowmaster abimiz 40 bin km falan devirmisti.Rakamdan emin değilim ama gördüğümde höh demiştim.Aynı zamanda sl200 ile ilgili uzunca bir bakım pdf si hazırlamıştı kendi tecrübelerinden yararlanarak.Motoru alırsan mutlaka ona da bir göz atmalisin.Uzun yol yapan birçok insan gördüm birisi de okuldan arkadaşım olur.Çinli motor bakarsan üzmez derler.Uzun yolda 80-90 ile 2-3 saat gidip 10 dk dinleniyorsun sonra tekrar diyor arkadaşım.110 120 yapar fakat o hızlarda sabit gidilmez de diyorlar aynı zamanda.Ben kafaya koydum almayı hatta motor da hazır sahibinin dükkanının vergi borcunu halledip satış engelini kaldırmasını bekliyorum.Bu arada zaten motorun bir konusu vardır ve üzerine uzun uzun yorumlar tartışmalar yapılmıştır o yüzden araştırmadan konu actin diye kısa süre içerisinde taslanman muhtemeldir.Motor ile ilgili heyecanlı olduğum için yorum yapma isteği duydum.Doğrudan motorun konusuna girersen bizzat kullanicilarindan daha doğru bilgiler edinebilirsin