PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni seyhan 150cc direksiyon?

Matador43
14 Eylül 2016, 16:25
Selam arkadaşlar kanuni seyhan 150 cc var direksiyonunu biraz aşağı eğdirmek istiyorum kollarım yukarda fazla kaldımı ağrıyor nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Yokmu kullanan veya bilen.

COQ
14 Eylül 2016, 17:33
Selam arkadaşlar kanuni seyhan 150 cc var direksiyonunu biraz aşağı eğdirmek istiyorum kollarım yukarda fazla kaldımı ağrıyor nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Yokmu kullanan veya bilen.

Abicim nerden bilsin millet.!
Yeryüzünde direksiyonu olan kaç motosiklet var ki zaten.
Geçen haftalarda başka bir arkadaş motorun direksiyonu çok sallanıyor diye konu açmıştı.
Bu güne kadar duyduğum ilk direksiyonlu motor oydu.
Sen ikincisin.
Yani derdinin dermanını bulmak zor.

atheras
14 Eylül 2016, 17:36
direksiyon : Tüm otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet gibi araçlarda, aracın kontrolünü ve virajları dönmesini sağlayan en temel parça

gidon : bisiklet ve motosiklette, ön tekerleğe yön vermeye yarayan ve iki ucunda tutacak yeri bulunan enlemesine çubuk.

Matador43
14 Eylül 2016, 19:23
Gidon olduğunu bende biliyorum ama çoğu bilmeyen ve anlamayan insanlarda olduğu için direksiyon yazdım canim kardeşim.

Mengu16
14 Eylül 2016, 19:48
Gidonu göbekteki cıvataları gevşetip eğmek mümkün ama çok verim alamazsınız. Gidon borusu çapı aynıysa Cg tipi motor gidonu takmanızı öneririm, onların gidon daha alçak. Boru çapı aynı diye hatırlıyorum.

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 19:53
Gidonu göbekteki cıvataları gevşetip eğmek mümkün ama çok verim alamazsınız. Gidon borusu çapı aynıysa Cg tipi motor gidonu takmanızı öneririm, onların gidon daha alçak. Boru çapı aynı diye hatırlıyorum.

Her yolun sonu cg ye çıkıyor :D en iyisi gidip bi cg almak :D

Matador43
14 Eylül 2016, 23:46

http://i.hizliresim.com/lEOm9g.jpg

http://i.hizliresim.com/nEOZ2B.jpg

Kardeşim bende yapmak istiyorum senin dediğini malesef şansım yok galiba. Linkteki fotoğrafları bakarsan.

Linwelin
14 Eylül 2016, 23:49
O cıvata nin tam alt tarafina bakar misin bi de?

Matador43
14 Eylül 2016, 23:53
O cıvata nin tam alt tarafina bakar misin bi de?

Baktım adamlar nasıl sıktıysa artık civatayı alttan civata dişleri görünüyor.

Linwelin
14 Eylül 2016, 23:57
Baktım adamlar nasıl sıktıysa artık civatayı alttan civata dişleri görünüyor.

Onu acacak bi sistem illaki vardir, komple oraya gomecek olsalar kaynaklarlardi. Bi ustaya goturmeni tavsiye ediyorum.

Matador43
15 Eylül 2016, 00:01
Onu acacak bi sistem illaki vardir, komple oraya gomecek olsalar kaynaklarlardi. Bi ustaya goturmeni tavsiye ediyorum.

Evet haklısın şahsen akıl mantık erdiremedim kapak gibi olanlar plastik olsa çıkar sök derimde enteresan bir şey yapmış adamlar yorumların için teşekkür ederim saygılar.

karayel90
15 Eylül 2016, 02:14
Hiç sökemezsen kamyon tamircisine götür o civataları açar