PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yazın da kullanabilecegim bot(cizme) tavsiyesi

pikatel34
14 Eylül 2016, 12:58
hayirli bayramlar cumleten.uzun zamandır tek eksigim olan bot almayi planliyordum.dün de bir talihsizlik yaşayıp olduğum yerde motor devrilince ayağımın üst kısmı zedelendi.botun daha dogrusu cizmenin gerekliliğini anladim.arastirmalarim sonucu hem yerli hem kaliteli hem de daha ucuz olan yds nin şu modelini buldum

http://www.ydsshop.com/?urun-112-diablo-11-0-gtx

fakat bu ürünü yazin da kullanabilir miyim?önceki konularda tcx air tech filan tavsiye edilmis ama onlarda 900 liralarda geziyor simdilik o kadar cikmak istemiyorum.yds işimi görürse hem ucuz hem de yerli olduğu icin ilk tercihim o olacak.goruslerinizi bekliyorum

LivinOrRidin
14 Eylül 2016, 13:23
Kullanıp kullanmamak sana kalmış.Kullanabilirsin bende Falco Axis 2 Black botunu kullanıyorum sıkıntı olmuyor.

Linwelin
14 Eylül 2016, 13:26
Yazlik yds kullaniorum ben, memnunum

pikatel34
14 Eylül 2016, 13:37
Kullanıp kullanmamak sana kalmış.Kullanabilirsin bende Falco Axis 2 Black botunu kullanıyorum sıkıntı olmuyor.

simdi baktim netten de resimler bazen aldatıcı olabiliyor,kaval kemigini korur mu yeteri kadar uzun mu acaba bu bot?

musclegent
14 Eylül 2016, 13:54
hayirli bayramlar cumleten.uzun zamandır tek eksigim olan bot almayi planliyordum.dün de bir talihsizlik yaşayıp olduğum yerde motor devrilince ayağımın üst kısmı zedelendi.botun daha dogrusu cizmenin gerekliliğini anladim.arastirmalarim sonucu hem yerli hem kaliteli hem de daha ucuz olan yds nin şu modelini buldum

http://www.ydsshop.com/?urun-112-diablo-11-0-gtx

fakat bu ürünü yazin da kullanabilir miyim?önceki konularda tcx air tech filan tavsiye edilmis ama onlarda 900 liralarda geziyor simdilik o kadar cikmak istemiyorum.yds işimi görürse hem ucuz hem de yerli olduğu icin ilk tercihim o olacak.goruslerinizi bekliyorum

Bizzat YDS mağzasına gidip gördüm botu(Çizme)

Gerçekten kaliteli ama kışlık bot olarak geçiyor yazın kullanıma uygun değil diye biliyorum

LivinOrRidin
14 Eylül 2016, 13:57
simdi baktim netten de resimler bazen aldatıcı olabiliyor,kaval kemigini korur mu yeteri kadar uzun mu acaba bu bot?

O kadarını bilemeyecegim ^^.Tek bir modelede takılı kalmayın bence gidip mağazaları dolaşın.

burak burk
14 Eylül 2016, 14:12
ne alıcağınıza karar verdiyseniz n11 de bayram boyunca indirim kuponu oluyor.hergün değişiyor indirim ve alışveriş tutarı göz atın derim.alpinestars cr4 botunu istiyordum ne zamandır 900 1000 tl arası 640 liraya buldum ayrıca kupon indirimide var.bi göz at derim

Darkfriairs
14 Eylül 2016, 14:48
Tam isabet on numara bot.

musclegent
14 Eylül 2016, 14:51
Tartışmasız en iyi bot markalarından YDS.
Ben bilmiyordum YDS'nin motorcu botu yaptığını tesadüfen n11 de gördüm ve artık başkasını kesinlikle almayacağım

Tek tercih botum YDS olacak başka markalara girmicem hiç

RiDeR_2
14 Eylül 2016, 14:58
Forumda yds uzun botu yaz aylarinda da sorunsuz kullananlar var, arkadasa da aldik, ben de denedim guzel bot

pikatel34
14 Eylül 2016, 16:38
o zaman ben bir karakoydeki yds magazasina ugrayayim.yerli mali,yurdun mali,herkes onu kullanmali :) teşekkürler

whitedeamon
14 Eylül 2016, 17:27
Alınca görüşlerinizi yazarsınız buraya

pikatel34
25 Eylül 2016, 03:11
arkadaslar bugün karakoydeki yds magazasina kuzenimi yolladim.diablo gtx.11 modelinin uretimi durmus sadece elde 40 numaralar kalmis.baska markalara yonelecegim artik mecbur

velizrsln
25 Eylül 2016, 06:06
Bunlardan bende almayo dusunuyorumda bilmiyorum acaba yakisirmi bunlar yerine normal bot veya supra ayakkabida giysem olur heralde en yakin, yazinda giymek istiyorsaniz yazlik olmak zorunda

modifix
25 Eylül 2016, 10:19
Fıstık gibi bottu niye üretimi durmuş acaba bende tam alıcaktım

osiosborn
25 Eylül 2016, 10:59
Gore kumaş insan derisine en çok benzeyen kumaş olduğu için çok dayanıklıdır ve yaz kış kullanılabilir. Bütçenizi bilmiyorum ama fiyatları çok pahalıdır.

pikatel34
25 Eylül 2016, 12:56
Gore kumaş insan derisine en çok benzeyen kumaş olduğu için çok dayanıklıdır ve yaz kış kullanılabilir. Bütçenizi bilmiyorum ama fiyatları çok pahalıdır.

bu yds nin botu goretexti.hem de 450 liraydı.diger markalar 700den basliyor.arastirmaktan biktim dogrusu.bir bota 700 vermek işime gelmiyor daha dun 400e emsali satılırken

mgora
25 Eylül 2016, 17:42
Olay birazda sende bitiyor bende yerli malı diye yds alacaktım ama Gaerne Aquatech çizmede iyi bir indirim olunca (230 tl) atladım gittim , giydim sıcaklarda da sorun olmadı ama yağmur yağınca bir teki baktım su alıyor çok keyfim kaçtı , Motototal sağolsun kendilerine yazınca gelin değiştirelim dediler yerine Xpd marka bir bot aldım yine yaz kış giyiyorum (kısmetime bu da az su alıyor sağanak yağışta artık benim düztabanlık dedim boşverdim adında aquatech geçen çizmeye bile su aldırdıktan sonra).
İş yerinde masamın altında bir çift ayakkabı duruyor yazın aşırı sıcak günlerde iş yerine gelince çizmeyi çıkarıp ayakkabıyı giyiyorum çok nadirende olsa.

Blackeagletr
25 Eylül 2016, 17:50
YDS Diablo Gtx 11 i ben yazın da kışın da cayır cayır kullanıyorum, memnunum.

forewer
25 Eylül 2016, 18:07
Eğer motosikletini genelde yazın kullanıyorsan alma eziyet oluyor. Yazlık havalandırmalı botlar bi başka, çok farkediyor.

Ultraviolet
25 Eylül 2016, 19:47
http://www.ydsshop.com/?urun-212-yds-diablo-7-4--yazlik- hocam bende bundan var, bütün yaz sıkıntısız kullandım. Biraz sıcak tutuyordu ama ayağımı terletmiyordu. Tek eksisi kaval kemiğini korumuyor oluşu.

pikatel34
05 Ekim 2016, 13:27
evet arkadaslar aradim,taradim.ihtiyacima cevap veren model alpinestars roam 2 su gecirmez uzun bot.internet sitelerinde cok degisken fiyatlari var.sitelerde stok gözüküyor.adamlarinmagazalarina gidiyoruz ellerinde sadece bir kac model var.en son hasanpasadaki motoventoya gittim.alpinestars in tr distribütörleriymis hatta.ugur motorlu araclar hani şu mondialin de sahipleri.sıkı pazarlıkla uygun fiyata aldim.aldigim gun de zam gelmisti dolar kurundan bana yansitmadilar sagolsunlar

gelelim bota.guven veren bir yapisi var.saglam duruyor.giyip cikarmasi bir cizmeye göre kolay.yalniz yazın giymek izdirap olur onu soyleyim

MimTolga
05 Ekim 2016, 14:05
Yaz-kış kullanabilirsiniz, yazın sadece yanınızda yedek çorap taşırsınız olur biter. Bir de verdiğiniz linkteki çizme 40 numara, sadece 40 kalmış sanırım ona dikkat edin.

Jeeztro
05 Ekim 2016, 14:17
Fıstık gibi bottu niye üretimi durmuş acaba bende tam alıcaktım

YDS, Rusya ordusuyla anlaşma yapmış. Bir süre onlara bilmem kaç milyör tane bot yapacaklarmış. O yüzden local faaliyetleri durdurmuşlar. E ben de durdururdum, birşey diyemiyor insan. Ben de alacaktım geçenlerde öyle öğrendim.

watercolours
05 Ekim 2016, 17:50
Gore-Tex cildin hava almasını sağlar, doğru. Ama bu demek değildir ki yazın ayağınız püfür püfür, Akdeniz sahillerindeki gibi eser. Gore-Tex kullanan kıyafetler, daha çok kışlık, en fazla da 3 mevsim (sonbahar-kış-ilkbahar), nadiren de 2 mevsim (ilkbahar-sonbahar) olarak tasarlanırlar. Çok terlemeyen, pişmeyen kişiler yazın da Gore-Tex giyebilir ama ben sıcağa dayanamam diyen biriyseniz yazın Gore-Tex'i unutun.
Bu arada, Gore-Tex kullanan bir bot için fiyat gerçekten çok iyi.