PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikleti güçlendirme basamakları

atasoy45
14 Eylül 2016, 12:09
İYİ BAYRAMLAR BENİM 170CC ASYA SWİFT MOTOSİKLETİM VAR BEN MOTOSİKLETİMİ BÜTÇEME GÖRE YAVAŞ YAVAŞ SIRASIYLA GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUM DRAG OLSUN HIZ ARTIRIMI OLSUN BU KONUDA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ ?:silent::pr:

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 12:25
Yavaş yavaş okşa, tercihe göre su bazlı kayganlaştırıcı kullan. Gittikçe güçlendiğini farkedeceksin ama dikkat et tam güçlenmiş haliyle motosiklete oturma sonu feci olur.

trapmania
14 Eylül 2016, 12:32
Yavaş yavaş okşa, tercihe göre su bazlı kayganlaştırıcı kullan. Gittikçe güçlendiğini farkedeceksin ama dikkat et tam güçlenmiş haliyle motosiklete oturma sonu feci olur.
Ama burda trol yokki be kardeşim :D

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 12:35
Ama burda trol yokki be kardeşim :D

şu saatten sonra bende trolüm :D

28indensonra
14 Eylül 2016, 12:36
ağzına sıçtınız forumun

ssCi
14 Eylül 2016, 12:42
Güzel kardeşim motosikletini güçlendirmek istiyorum değil ne yapıcaksın ekstaradan buff falanmı basıcaksın item değil bu :D

Yeni güçlü motosiklet almak istiyorum demen daha doğuru olur ki böyle ergenler konuya atlayıp trollemeye çalışmaması için.

Motosikletini büyütmek istiyorsan öncellikle istediğin tarzı bulmalısın.

Vitesli istediğini var sayarak, chopper (cruiser), SS Supersport racing, naked, yol endurosu vs ne istediğine karar ver.

Sonra bütçene bak, o paraya bu klasmanda alabileceğin motorları araştır fiyat istediğin motorlara yetmiyorsa bir altına yada diğer alternatiflere dön.

12 bin tl paran vardır diyelim hem SS istiyorsun hemde Endruo, baktın o fiyata Mondial rx3 evo var ona para denkleşmedi diyelim, git 2 ci el r25 al mesela.

Yani böyle konular açmanızı anlamıyorum araştırıp kendinize göre motor bulabilecek beyin kapasitesine sahip tüm insan oğlu. Elinizde imkanlarda var.

Neden araştırmaktan öğrenmekten kaçıp hazıra konmaya çalışıyorsunuz ki? Trolleyen arkadaşlarada biraz hak vermiyorum değil.

EmreKocyigit
14 Eylül 2016, 12:45
Güzel kardeşim motosikletini güçlendirmek istiyorum değil ne yapıcaksın ekstaradan buff falanmı basıcaksın item değil bu :D

Yeni güçlü motosiklet almak istiyorum demen daha doğuru olur ki böyle ergenler konuya atlayıp trollemeye çalışmaması için.

Motosikletini büyütmek istiyorsan öncellikle istediğin tarzı bulmalısın.

Vitesli istediğini var sayarak, chopper (cruiser), SS Supersport racing, naked, yol endurosu vs ne istediğine karar ver.

Sonra bütçene bak, o paraya bu klasmanda alabileceğin motorları araştır fiyat istediğin motorlara yetmiyorsa bir altına yada diğer alternatiflere dön.

12 bin tl paran vardır diyelim hem SS istiyorsun hemde Endruo, baktın o fiyata Mondial rx3 evo var ona para denkleşmedi diyelim, git 2 ci el r25 al mesela.

Yani böyle konular açmanızı anlamıyorum araştırıp kendinize göre motor bulabilecek beyin kapasitesine sahip tüm insan oğlu. Elinizde imkanlarda var.

Neden araştırmaktan öğrenmekten kaçıp hazıra konmaya çalışıyorsunuz ki? Trolleyen arkadaşlarada biraz hak vermiyorum değil.

forumun kafasını harbiden bunlar karıştırdı, önlemde alınmadı biz kendimizce tepki koyuyoruz sen başta haksız buldun sonra hak verdin senin bile kafa karışık bu olayla ilgili :D

SenC_an
14 Eylül 2016, 12:47
kısaca o motora yaptığın masraf ziyan olur , daha güçlü motor istiyorsan biriktir paranı, sat elindekini, al.

Yönetim toplu tatilde , dönüşte toplu ban siparişi verdik hava değişimi alacaz. Hem döndüğümüzde belki kararsızlık biter, buralar yemyeşil olur, belki şehre bir film gelir kimbilir.

atasoy45
14 Eylül 2016, 12:48
Hayır hocam tamam iyi hoşta adam 2bin liraya cg alıyor 200lük yapıyor 7 bin liralık motosiklete kafa tutuyor cc yükseltmek vs. diyorum dişi karbüratör diyorlar ya onlar işte

RiDeR_2
14 Eylül 2016, 13:15
Forum super, verilen tepki hakli bi tepki

MeNGuC
14 Eylül 2016, 13:36
+ bastıkla güçlenir :P

MD.Murat
14 Eylül 2016, 13:39
motosikleti güçlendirme basamakları:
1-) motosikletinden daha güçlü bir motosiklet al.
2-) yok.

darkmotor
14 Eylül 2016, 14:56
Bence hiç uğraşma, paran ziyan olur.Swifte göre parça yok en fazla piston büyültürsün ,krank bulamazsın istediğin performansı alamazsın.Daha iyi giden motosiklet alman gerek.

Darkfriairs
14 Eylül 2016, 15:01
Aynı motodan 3 tane daha alacaksın, şaseyi azıcık uzatıp, motorları zevkine göre ardarda ya da yanyana bağlayacaksın, lastiklere ise hiç dokunma, ne kadar ince o kadar iyi. Jantlarını ince tek olarak al, tellerin yarısını çıkart.

whitedeamon
14 Eylül 2016, 17:00
Hocam dişlilerle oynayabilirsin kaliteli parçalarla standart parçaları değiştirebilirsin
Ağır parçaları hafifleriyle değiştirebilirsin motorun dinamiğini ayarlayabilirsin

Tİme_shİft42
14 Eylül 2016, 17:47
Cc yoksa güçte yok uğraşma swiftle felan 250cc al sonra duruma göre cc yükseltirsin