PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akaryakıta ÖTV zammı. ÖTV tutarı artırıldı

Sayfa : 1 [2]

Eagle7
09 Eylül 2016, 18:21
Size de iyilik yaramıyor ha. Biraz daha sabredin 5 TL yapacaklar benzini ki ne kadar yaktığınızı hesaplamanız kolay olsun diye. Sizi düşünüyor adamlar

bursagsli
09 Eylül 2016, 19:34
Evet bu geceden itibaren benzine 12 kuruş motorine 6 kuruş zam gelmiş bayram zehir oldu vatandaşa yine hayat zengine güzel
Bakalım yarın kaç kuruş zam gelecek
Şimdi otobüse minibüse toplu taşıma zam yolda kimseden ses çıkmazsa daha çok geçirirler

Newsted
09 Eylül 2016, 20:27
Arkadaş bir motor alalım dedik ehliyet kursu dünya para ehliyeti çıkartmak dünya para sigorta zaten motorun yarı parası olmuş yetmedi lastiğe zam geldi yetmedi benzine zam geldi ekipman falan da derken masraflar motor hariç motor parasının iki katına geldi.Acaba bir bisiklet alıp ağzımla motor sesi yaparak mi kendimi tatmin etsem hem belki devlet büyüklerimiz de youtube da görüp gülerler keyifleri yerine gelir malum darbe falan çok yıprandı yavrularım

fatih.met
09 Eylül 2016, 22:20
ben devirsiz motor almayı düşünüyorum ufaktan. hurda belgeli r1 lazım :) enayi gibi ehliyet falan aldık bir önceki motorda da kazık fiyata sigorta yaptırmıştım yeter artık.

cx571
10 Eylül 2016, 02:22
AKEPEYE devam millet. Pompalanmayada devam. Ulan Asgari Ücretede zam yapın. He Yaparlar Zammı %3 asgari ücrete. Diğer mahsüllere %7 sokar sonrada asgari ücrete zamn yaptık diye anırırlar.

MkD
10 Eylül 2016, 03:46
Ankara opet 4,82 shell 4,71 ::thanks:

bp 4,85.. shell güncel değil mi acaba?

okoca
10 Eylül 2016, 22:03
alın bi 100cc motorsiklet, takdırın tüpünüzüde devam.. :))) sora devlet babada arkanızdan baksın ağzı açık kalsın..

murat 60
10 Eylül 2016, 22:55
Sayın levent göçmen in 27 temmuz 2016 da yayınladığı gezisini okumayan arkadaşlar bir baksınlar bence yurt dışı pompa fiyatları var bazı yerlerde. Önce de söyledim yine söylüyorum olmasa tabiki daha iyi söylenecek çok şey var ama herkese cevap vermeye kalkarsak işin içinden cikamayiz
http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/168004-italya-dogu-avrupa-ve-balkan-turum-part-1-a.html

fatih.met
10 Eylül 2016, 23:11
AKEPEYE devam millet. Pompalanmayada devam. Ulan Asgari Ücretede zam yapın. He Yaparlar Zammı %3 asgari ücrete. Diğer mahsüllere %7 sokar sonrada asgari ücrete zamn yaptık diye anırırlar.

yaw herkes tepkili kardeş. akp diyorsunuz tamam bende kızıyorum cumhurbaşkanına ama şu anda kim olabilir ki onun yerinde? ben tepki gösterilsin diyorum.

iktidara sövmeyle olmaz tepki olmalı bir şekilde. akp yerine kim olacak ki türkiyeyi bizi düzeltsin.

ben adamın sadece zengini korumasına kızıyorum yoksa durumdan fazla bir sıkıntım yok ben kabulüm.

taipe laf söylemek yerine tekpi göstermeyi öğrenmemiz lazım. çok da fazla adamı aşağılamaya karşıyım.

her türlü devam akp ye.

major24
14 Eylül 2016, 00:35
Ne yazsan boş. Hükümet hizmet değil vatandaşı soymanın peşinde.
Bu zamnların sebebinin hiç bir mantıklı açıklaması yok
Ne diyelim zamma razı olanlar ve hala bu hükümeti desteklemeye devam edenler olduğu sürece böyle devam eder gider.
Bu günlerimizde ararız.
Herkes hak ettiği gibi yönetilir.

Seneler önce bu hükumet özelleştirme adı altında Para basan basmayan elinde ne varsa satarken söyledik. Bu iş böyle yürümez, anca günü kurtarırsınız ... İleride tek geçim kaynağı vergiler olacak ve bunun da bir sınırı olacak dedik. İşte bu sene o vergiler artmakla da kalmadı bir sürü ek vergi çıkarttılar başımıza.
Sonumuz hızla yaklaşıyor. Zevk almaya bakın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Sayın levent göçmen in 27 temmuz 2016 da yayınladığı gezisini okumayan arkadaşlar bir baksınlar bence yurt dışı pompa fiyatları var bazı yerlerde. Önce de söyledim yine söylüyorum olmasa tabiki daha iyi söylenecek çok şey var ama herkese cevap vermeye kalkarsak işin içinden cikamayiz
http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/168004-italya-dogu-avrupa-ve-balkan-turum-part-1-a.html

Güzel kardeşim ülkemizdeki petrolü yabancılara peşkeş çekip (Bakınız gezi olayları sırasında el altından geçirilen petrol yasasına) kendi vatandaşına kol gibi geçiren devleti savunmayalım (Bu durumu daha basit bir dille anlatamazdım, üzgünüm)

redmap
27 Eylül 2016, 21:08
Az bile yapmışlar ayranı yok içmeye tattaravanla gider s...atasözünün cirit attığı bu ülkede hiçde derd etmedim zammı.Evi yok bankaya köle olmuş altında son model araba var ,haberini duyarsın tanesi 7 8 liralık biradan bolca içmiş gümlemiş bir yere,birde sigaranın paketine 10 15 tl para ödeyip keyifle içen sonrada ona buna zam diye şikayet edenlerde var orasıda ayrı konu ah o arayıp konuşacak parası olmadığı halde taksitle kendini bağlatıp iphone 6 alanlara ne demeli. Genelde bu tipler benzini derd edip zamdan şikayetci olduğu için ben olmuyorum arkadaş litresi isterse 10 lira olsun.

Jemand
27 Eylül 2016, 21:16
Az bile yapmışlar ayranı yok içmeye tattaravanla gider s...atasözünün cirit attığı bu ülkede hiçde derd etmedim zammı.Evi yok bankaya köle olmuş altında son model araba var ,haberini duyarsın tanesi 7 8 liralık biradan bolca içmiş gümlemiş bir yere,birde sigaranın paketine 10 15 tl para ödeyip keyifle içen sonrada ona buna zam diye şikayet edenlerde var orasıda ayrı konu ah o arayıp konuşacak parası olmadığı halde taksitle kendini bağlatıp iphone 6 alanlara ne demeli. Genelde bu tipler benzini derd edip zamdan şikayetci olduğu için ben olmuyorum arkadaş litresi isterse 10 lira olsun.
3 adet kelime vereceğim. sen akıllı adamsın, birleştirir çıkaracağın anlamı çıkarırsın. hatta zorlanma diye cümledeki sırasını bozmayacağım.
kedi
ciğer
mundar

redmap
27 Eylül 2016, 22:57
3 adet kelime vereceğim. sen akıllı adamsın, birleştirir çıkaracağın anlamı çıkarırsın. hatta zorlanma diye cümledeki sırasını bozmayacağım.
kedi
ciğer
mundar

Ben kısacası bu ülke insanın halini özetledim.Bu insanlar kendilerini köleleştiren bu sisteme bu şekilde rant sağlıyor kendilerini düşünmüyorlarki ülke ekonımisini düşünsünler sonrada ağlanıyorlar.Kedi ben oluyorsam bu yazdığın durumda özenipte erişemediğim ciğer olmadı çok şükür.