PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MSR diye bi marka duydunuz mu

kararsiz
07 Eylül 2016, 17:08
500 bin nufuslu sehirde en kaliteli kask MSR buldum LS2 bile yok.. Bulamazsin dediler burda ki dogru soyluyorlar bulamam. El mahkum MSR marka kask alacagim fiyatina 160 dedi ceneden acilir mat siyah bi kask. XL olani bile kafamk sikiyor ama bu kaliteli oldugu icin boyle cin mallari gibi sallanmamasi icin dedi satmak icin mi dedi bilmiyorumda deger mi 160 lira vermeye?

yürekçe
07 Eylül 2016, 17:10
Hangi ildesiniz?

hacıyatmaz
07 Eylül 2016, 17:12
İnternetten istediğin kaskı sipariş verebilirsin. şehirde 3 5 motorcunun anlaşıp sattığı markadan almak zorunda deilsin. Tekerinize taş değmesin. MSR'yide ilk kez duyuyuorum.

AsirMahfi
07 Eylül 2016, 17:16
Adam WhatsApp gibi kullanıyor forumu helal olsun

U.KALKAVAN
07 Eylül 2016, 17:27
500 bin nufuslu sehirde en kaliteli kask MSR buldum LS2 bile yok.. Bulamazsin dediler burda ki dogru soyluyorlar bulamam. El mahkum MSR marka kask alacagim fiyatina 160 dedi ceneden acilir mat siyah bi kask. XL olani bile kafamk sikiyor ama bu kaliteli oldugu icin boyle cin mallari gibi sallanmamasi icin dedi satmak icin mi dedi bilmiyorumda deger mi 160 lira vermeye?

Economic commission for europe onayı almış modelleri vardır. Composite yüzey kullanıyorlar kaskların da havalandırma sistemleri yetersiz ve iç doku kalitesi düşük, vizörleri iç ve dış yapı ile aynı kalitede, genel ağırlıkları 1500kg üstü. Güvenliği, rahatlığı, görüş kalitesini ve ağırlığı önemsemeyen bisiklet kullanıcıları için bir seçenek olabilir.

KrosKafası
07 Eylül 2016, 17:29
Adam WhatsApp gibi kullanıyor forumu helal olsun

Güldürdün abi 👍

EnesBeyter
07 Eylül 2016, 17:30
İnternetten alabilirsin, biraz araştır bedeni uymadığında sorunsuz değişim yapan firmalar var

kararsiz
07 Eylül 2016, 17:56
Arkadaslar ne yapabilirim kasksiz gerziyorum sapka takiyorum zaten bi sorun olur mu pazar gunu adanaya gidecegim acik biyer olursa alirim radardan ceza yer miyim kasksizliktan

U.KALKAVAN
07 Eylül 2016, 18:03
Arkadaslar ne yapabilirim kasksiz gerziyorum sapka takiyorum zaten bi sorun olur mu pazar gunu adanaya gidecegim acik biyer olursa alirim radardan ceza yer miyim kasksizliktan

http://www.firatinsayfasi.com/fp-icerik/ia/i/2015/01/22/gozluklu-sirin-201501221725530750-3C071_800x800gs.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Huni takarsan eğer ceza yemezsin. :) Ceza yemek bir kenara yiyeceğin şey çok daha büyük olabilir, kasksız gezme. 200TL kadar LS2 bir kaskını al kendine. Kaskı koluna takma, alırken tarihine bak ve yeni üretilmiş bir kaskı al aynı zaman da kaskını taktıktan sonra da çene bağlantılarını muhakkak kapa.

DirtyJack
07 Eylül 2016, 18:06
Sen kask takma lütfen.

Wrider
07 Eylül 2016, 19:12
Madem herkes bir şeyleri eleştiriyor biz de ucu açık bir yorum bırakalım değil mi? Boş insan çok bu forumda.

İnternetten kask alınabilir, bu arada konuyla alakası olan bir yorum da bırakmış olalım.

agris
07 Eylül 2016, 19:21
Kardeş foruma yazdığına göre internet kullanmayı biliyorsun. Google'dan arayıp bir kask sipariş etsen ertesi gün elinde olurdu yahu.

rx3
07 Eylül 2016, 19:51
Eylülun 4 ünden itibaren 8. Konu açısın olmuş hocam :)istikrarlı gidiyorsun bence :)

Kask için arkadaşlar solemis zaten söylenmesi gerekenleri .Internetten almanı tavsiye ederim .Güvenilir çok yer var .

musclegent
07 Eylül 2016, 21:58

Forumda konu arama özrün mü var arkadaşım senin 1000lerce konu açıldı kaskla ilgili kafana esip neden konu kirliliği yapıyosun
Alın bunu burdan.