PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turing MotoKurye Eğitimi

uur_zay
02 Eylül 2016, 00:13
Arkadaşlar bir arkadaşım vasıtası ile haberdar olduğum bugünde eğitimimi tamamladığım ücretsiz bir teorik eğitim programı, başlangıç yapacak ya da yapmış arkadaşlara Rahmi Barutçu'nun 3 saatlik eğitimi sonunda kask ve fosforlu yelek rahmi barutçunun kitabı hediye ediliyor. ücretsiz başvuru için linki paylaşıyorum. Levent/sanayii metro durağından 500 mt yürüme mesafesinde bi araştırın bakın derim Kask LS2 :) ama olsun hediye sonuçta artçı kullanır. Benden bilgilendirmesi http://www.yolemniyeti.org/

Lebrama
21 Kasım 2016, 14:59
Bugun bu eğitimi aldim ls2 kaskı değiştirmişler artik hjc cs-14 kask hediye ediyorlar tavsiye ederim.

Metehan07-70
21 Kasım 2016, 15:25
Üç saatte ne eğitimi veriliyor ''gerçekten'' merak ettim.

Okan Sinan Ocan
21 Kasım 2016, 16:06
Üç saatte ne eğitimi veriliyor ''gerçekten'' merak ettim.

Sevgili Kardeşim,

Üç saatte elbette motosikletin bütün sırrını veremiyorlar. Burada hedeflenen kişilerin "güvenli sürüş" konusunda algılarını açmak. Daha güvenli sürebilmeleri için izlemeleri gereken yol hakkında bilgilendirmek. Güvenlik ekipmanlarını tanıtmak ve kazalardaki ölümleri azaltabilmek adına insanlara birer kask ve yelek hediye ederek güvenlik ekipmanlarını kullanmaya teşvik etmektir.

Elbette "güvenli sürüş" 3 saatte öğretilebilecek birşey değildir ama bir yerden de başlamak gereklidir.

Sevgilerimle

Metehan07-70
21 Kasım 2016, 17:44
Sevgili Kardeşim,

Üç saatte elbette motosikletin bütün sırrını veremiyorlar. Burada hedeflenen kişilerin "güvenli sürüş" konusunda algılarını açmak. Daha güvenli sürebilmeleri için izlemeleri gereken yol hakkında bilgilendirmek. Güvenlik ekipmanlarını tanıtmak ve kazalardaki ölümleri azaltabilmek adına insanlara birer kask ve yelek hediye ederek güvenlik ekipmanlarını kullanmaya teşvik etmektir.

Elbette "güvenli sürüş" 3 saatte öğretilebilecek birşey değildir ama bir yerden de başlamak gereklidir.

Sevgilerimle

Eyvallah hocam,
Peki sadece İstanbulda mı oluyor bu eğitim, diğer illerde yok mu, ve ya katılmak için kurye olmak şart mı, yani şirketler mi gönderiyor onları?

Okan Sinan Ocan
21 Kasım 2016, 17:58
Eyvallah hocam,
Peki sadece İstanbulda mı oluyor bu eğitim, diğer illerde yok mu, ve ya katılmak için kurye olmak şart mı, yani şirketler mi gönderiyor onları?

İstanbul dışında zaman zaman üniversiteler ile ortak programlar düzenliyorlar , sayfalarından takip etmek lazım. Sadece kuryelere özel değil motosiklet ehliyeti olan herkese açık bir eğitim.

Kısa süre önce Antalyaya da geldiler sanırım.

ViraneDervis
21 Kasım 2016, 18:00
Eyvallah hocam,

Eğitim sadece İstanbul'da oluyor. Kurye olması şartı yok. A2 ehliyet ( ehliyetsiz oluyor mu bilgim yok) gerekiyor sitede yazdığına göre. Şirketler göndermiyor. Site üzerinden eğitim tarihlerine göre başvuru yapıyorsunuz. Eğitim tarihinde gidip başvurunuzla eğitiminizi alıyorsunuz.

Lebrama
21 Kasım 2016, 18:40
Kesinlikle ehliyet şartı var girişte ve hediye ürünleri verirken ehliyete bakıp veriyorlar

mmnmtl
21 Kasım 2016, 19:18
Bursa'dan gidip bu eğitme katıldık, güzel bir proje, hediyeler de fena değil, imkanınız varsa gidin, hala motora kasksız binenler var.