PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Pulsar 200 NS Altın elbiseli adam

blacktulip
31 Ağustos 2016, 11:20
https://www.youtube.com/watch?v=tcQrnF2qrIE&feature=youtu.be

snappy x
31 Ağustos 2016, 11:31
hayırlı olsun sınırsız mı

EmreKocyigit
31 Ağustos 2016, 11:36
Oha Altın Elbiseli Adam da kim?

blacktulip
31 Ağustos 2016, 11:44
hayırlı olsun sınırsız mı

sagol canım,sınırsız lazım olursa sana da gonderim,sebeplen.

Oha Altın Elbiseli Adam da kim?

adı barkınmıs kardes,bisi daha ogrendin mutlu olabilirsin bugun.

Macit250
31 Ağustos 2016, 11:49
Allah analı babalı büyütsün ,fiberini görürsünüz inşallah

A.Volkan
31 Ağustos 2016, 11:53
Beyler iş yerindeyim videoyu göremiyorum! Bu eski video mu yoksa yeni mi ? Barkın artık bajaj motorlarını test etmiyor diye biliyorum :silent:

ellaksakir
31 Ağustos 2016, 11:58
Beyler iş yerindeyim videoyu göremiyorum! Bu eski video mu yoksa yeni mi ? Barkın artık bajaj motorlarını test etmiyor diye biliyorum :silent:

Eski video,birisi videoyu araklayıp kendi hesabına yüklemiş.

blacktulip
31 Ağustos 2016, 12:06
Allah analı babalı büyütsün ,fiberini görürsünüz inşallah

sagolasın darısı basına 250'lik macit kardes.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Eski video,birisi videoyu araklayıp kendi hesabına yüklemiş.

ellaksakircim,iyi ki acıklama yaptın zira bazı arkadaslar ne yazık ki müthis espri kabileyetlerini gosterip,istifra istegi uyandırdı bende.

Draconian
31 Ağustos 2016, 12:11
Dailymotion'da da vardı yanılmıyorsam. Telif hakkı davasına sıkıntı olabilir..

vsvr
31 Ağustos 2016, 23:02
Ben altın elbise göremedim.

beko12345
01 Eylül 2016, 02:48
Arkadaşlar konu sahibi, AEA bajaj ile sorun yaşayıp , bajaj ile ilgili tüm videolarını sildiği için ve ns 200 kullanıcısı çok olduğunu bildiği için bu videoyu birşekilde bulup yararlansınlar istemiş.

Ne kadarda kronik birsürü sorunu ve sorunlara karşı başından savan bir servis ağı olduğu için pulsarı ve nihayetinde bajajı sevmesemde alacak kişiler için bu videonun tekrsr ortaya çıkması güzel birşey.

Teşekkür ederim.

Kısa özet AEA bajaj ile sorun yaşadığı için tüm bajaj videolarını sildi fakat pulsar videosunu silmeden birileri kaydettiği için tekrsr günyüzüne çıktı. Olay budur.

SenC_an
01 Eylül 2016, 03:21
Seversin sevmezsin ayrı konu , adamlar bu videoyu çekmişler yayınlamışlar zaten. Neden kalktı yayından? Ya hiç mi saygın yok kardeşim adamın emeğine + kararına. Senin ne hakkın var sahibinin kaldırdığı videoyu çalıp! yayınlamaya? Bajaj'ın videosu mu yok? Dolu incelemesi var , bunu yükleyen adamın başka motorla ilgili yüklemesi falan da yok , 2-3 müzik videosu var o kadar. Yorumlar devre dışı, inadına konmuş ,saygısızca konmuş , utanmadan konmuş..

mustafa42121
01 Eylül 2016, 05:43
Seversin sevmezsin ayrı konu , adamlar bu videoyu çekmişler yayınlamışlar zaten. Neden kalktı yayından? Ya hiç mi saygın yok kardeşim adamın emeğine + kararına. Senin ne hakkın var sahibinin kaldırdığı videoyu çalıp! yayınlamaya? Bajaj'ın videosu mu yok? Dolu incelemesi var , bunu yükleyen adamın başka motorla ilgili yüklemesi falan da yok , 2-3 müzik videosu var o kadar. Yorumlar devre dışı, inadına konmuş ,saygısızca konmuş , utanmadan konmuş..

hırsızda saygı utanma olmaz :)