PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto Expo Hakkında bir kaç soru

CanAydın000
29 Ağustos 2016, 16:31
2017 de yapılacak olan Moto Expo ya gitmeyi planlıyorum fakat aklımda bir kaç soru var sıkmadan sorularıma geçeyim ben

1-Bilet Almak gereklimi ve eğer bilet almak gerekiyorsa nerden alıyoruz bileti (internetten veya girişten gibi)

2-Fuarda Aldıgımız Motor Plakalımı oluyor yani aldıgımız motara plaka taka biliyomuyuz

TIGERSHARK
29 Ağustos 2016, 16:38
1 motosiklet dergilerinden yada gişelerden alabiliyorsun
2 fuardan motor almıyorsun bayilerin temsilcileri var onlar vasıtası ile fuardan alıyorsun normalde 0 motor muamelesi nasıl ise fuar dada aynı tek fark fuarda daha çok motor var

CanAydın000
29 Ağustos 2016, 16:57
1 motosiklet dergilerinden yada gişelerden alabiliyorsun
2 fuardan motor almıyorsun bayilerin temsilcileri var onlar vasıtası ile fuardan alıyorsun normalde 0 motor muamelesi nasıl ise fuar dada aynı tek fark fuarda daha çok motor var

Motor Dergileri derken Dergi satan bayilerden aldığımız dergilerdenmi bilet çıkıyo ?

TIGERSHARK
29 Ağustos 2016, 18:58
aldığın dergilerden zaten o ayın dergilerinin kapaklarında yazar fuar bileti olup olmadığı

ozanaykds
30 Ağustos 2016, 03:19
Fuarla ilgili soru vardı benim de aklımda yeni konu açmaktansa burada sormam daha faydalı olur. Sıfır motor almayı düşünüyorum da, fuarlarda fuara özel indirimler mi oluyor ? Eğer öyleyse beklemek isterim

olcaytoshow
30 Ağustos 2016, 09:52
Fuarda satış yapılıyor hatta fuar fiyatı bütün yıl boyunca alabileceğin en uygun fiyat olur. En indirimli fiyat fuar fiyatlarıdır.

Geçen yıllarda motobike dergisi hediye bilet vermişti. Ayrıca motosiklet bayilerinede fuar davetiyeleri geliyor. Gidip rica etsen verebilirler